AKG K240 MKII czarny

Słuchawki: Wokółuszne, Komunikacja: Przewodowe, Długość przewodu: 5m
4,7 5 0 67 opinii / 6 pytań

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie AKG K240 MKII czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Doskonałe, dynamiczne z głębią i bardzo wygodne. Używam w studiu i nie chcę zmieniać na inne. Świetny wybór!

Zalety
    • dynamika
  2. Tomasz

Słuchawki, które posiadałem wcześniej to Sennheiser HD 555, w porównaniu do nich AKG wypadają rewelacyjnie. AKG są bardziej wymagające jeżeli chodzi o źródło oraz wzmacniacz. Przepinając AKG oraz Senki jest duża różnica w poziomie głośności. Nie nadają się do słuchania z telefonu.

Zalety
    • dodatkowe akcesoria
    • jakość wykonania
    • rewelacyjny dzwięk
    Wady
    • trudniejsze do napędzenia
  3. An...

Jestem bardzo zadowolony

4. Jurando

Świetny produkt bardzo polecam.

5. jAAsiek660

Jak za tą cene są to najlepsze słuchawki otwarte jakie można dostać. Grają poprostu wyśmienicie! Do tego wyglądają na solidne, są wygodne i nie meczą w trakcie dłuższego używania. Do tego wymienny kabel i nauszniki. Używam do komputeram wraz z DAC'em Fiio E10K Olympus 2. Polecam!
    PS. W jakości widnieje jedna czerwona "łapka" w dół, której nie mogę zmienić.

6. AleDom

Przez ostatnie kilka lat miałem styczność z K240 Monitor (600 Omów). MK II są na pewno łatwiejsze w "napędzeniu" (w końcu to tylko 55 Omów). Scena szeroka, brzmienie neutralne (może jak na moje ucho delikatnie podkreślone basy). W zestawie kabel prosty, skręcany, skóropodobne i welurowe pady - ja polubiłem te ostatnie. Słuchawki są używane w domu, ale też i przy nagłośnieniu (przy Behringerze X32) - sprawdzają się znakomicie. Nie zaskoczyło mnie to, bo jak już pisałem - miałem do czynienia z wcześniejszą ich generacją.

7. Tomasz

Polecam. Używam do Yamahy clp 535 genialne.

8. Mateusz

Jakość dźwięku bardzo dobra. Niedrogie słuchawki a dźwięk mają rewelacyjny.

9. Juliusz Cezar

Świetne słuchawki. Wygodny system automatycznie dopasowujący wielkość. Dwa kable w zestawie plus wymienne pady welurowe i przejściówka na dużego Jacka. Jakość dźwięku nie do pobicia w tym segmencie cenowym. Polecam.

Zalety
    • akcesoria
  10. bobby9494

W porównaniu do słuchawek z tej samej półki cenowej wypadają bardzo dobrze. Dźwięk płaski (nie podbija ani basu ani treble) toteż są dobre do miksowania dla amatorów tworzenia muzyki. Dużo dodatków. Dużą zaletą jest odłączany kabel, zapewne wydłuży to żywotność słuchawek. Polecam.