AKG K240 MKII czarny

Słuchawki: Wokółuszne, Komunikacja: Przewodowe, Długość przewodu: 5m
4,7 5 0 67 opinii / 6 pytań

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie AKG K240 MKII czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Dan

Słuchawki brzmią dziwnie, dźwięk daleki jakby z tyłu głowy. Przekłamuje panoramę co uniemożliwia używanie ich do miksowania. Słuchając można poczuć się jak w studni, albo ogromnej hali. Nie nadają się do muzyki gitarowej.

Zalety
    • akcesoria
    • wygoda używania
    Wady
    • dźwięk
    • zbyt duża scena
  2. bleble

Tańsze Superluxy 668 brzmią tak samo dobrze, z lepszą średnicą, której w 240 brakuje.

Zalety
    Wady
    • jakość dźwięku

posiadałem kiedyś takie słuchawki i mogę powiedzieć że są naprawdę trwałe i zaskoczyła mnie w nich to że dobrze słychać w nich Naprawdę polecam nie warto kupować tańszych bo szybciej się zużywają !!! cenna za dobre słuchawki to ok od 80-100zł i powyżej

4. 5...7

Dobrej jakości dzwięk, ale potrzebuje obudzenia z dobrej jakości karty dzwiękowej.

5. Michał

W swoim przedziale cenowym naprawdę przyzwoite słuchawki. Dość płaska charakterystyka, nie przesadzony bas, ładna, szczegółowa góra.

Wady
    • brak etui
  6. mateoms

Zalety
    • akcesoria
    • wygoda używania
    Wady
    • brak etui
  7. L...n

OK

Zalety
    • akcesoria
    • wygoda używania
    Wady
    • brak etui
  8. ssdssd

Słuchawki jak za tą cenę super. Jedno czego mi brakuje to średnich rejestrów. Ewidentnie słuchawy grają w tendencji " V " Bass dość wyrażny z dobrymi górnymi rejestrami. Środek cienki i to słychać.
    Podsumowując za tą cenę warto !!!

Zalety
    • jakość dźwięku
  9. Damian

Swietne sluchawki za świętną cene

• wygoda używania

Zalety:
    Jakość dźwięku bardzo dobra. Nic nie jest nienaturalnie podbite ani wyciszone. Słuchawki te były częstym wyborem wsród zawodowych realizatorów nagrań.
    Wygoda użytkowania ponadprzeciętna. Nacisk na głowę jest minimalny. Można je mieć na głowie wiele godzin bez uczucia dyskomfortu czy zmęczenia.

Wady: Nędzna jakość plastiku z którego wykonano zewnętrzne osłonki czasz. W wyniku dość ciasnego spasowania z wewnętrzną częścią, na krawędziach tych osłonek szybko pojawiają się pęknięcia, które mogą z czasem doprowadzić do zupełnego rozpadnięcia się. Sprawę załatwia kilkuktotne owinięcie tych osłonek taśmą klejącą. Rozwiązanie powyższe, mimo że w pełni skuteczne jest mało estetyczne; pęd producenta do zaoszczędzenia kilku groszy na tworzywie wydaje się sporą żenadą.