AKG K240 MKII czarny

Słuchawki: Wokółuszne, Komunikacja: Przewodowe, Długość przewodu: 5m
4,7 5 0 67 opinii / 6 pytań

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie AKG K240 MKII czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Praktycznie produkt nie ma żadych wad tylko czasami przerywa ale jakość dzwięku jest tak czysta i dobra że to wynagradza wszystko. Nie bolą po nich uczy , są miękkie, wygodne, i ładne z wyglądu.

posiadałem kiedyś takie słuchawki i mogę powiedzieć że są naprawdę trwałe i zaskoczyła mnie w nich to że dobrze słychać w nich Naprawdę polecam nie warto kupować tańszych bo szybciej się zużywają !!! cenna za dobre słuchawki to ok od 80-100zł i powyżej

3. 9...9

Wybrałem te słuchawki po przeglądnięciu opisów i opinii innych. Miałem również możliwość przesłuchania tych i kilku innych zestawów jak Sennheiser 555 czy "topowych" (czyt. droższych) Panasoniców, Sony, etc. AKG K 240 MK II bije je wszystkie na głowę.
    Wrażenia dźwiękowe rewelacyjne. Wysoka ergonomia użytkowania.
    Używam ich codziennie, po kilka(-naście nawet) godzin dziennie, od ok. 5 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony, choć wolałem wymienić skórzane nauszniki na welurowe (w zestawie).
    Polecam ten produkt!

4. 5...7

Dobrej jakości dzwięk, ale potrzebuje obudzenia z dobrej jakości karty dzwiękowej.

5. f...0

w skórzanych słuchawkach bardzo mi się poca uszy, musze wypróbować te pluszowe

bardzo dobre, profesjonalne słuchawki

Zalety
    • dobra jakość dźwięku
  7. RajdeN

Polecam szczerze!

Zalety
    • jakosc dzwieki

bardzo dobre

9. Nosikamyk

Bardzo wygodne, jak większość produktów AKG. Po pierwszych odsłuchach jestem zadowolony, jak na tę cenę słuchawki odtwarzają dźwięk bardzo wysokiej jakości. Cechą zasługującą na wyróżnienie jest fenomenalna scena. Słuchawki są lekkie, nie ciążą na głowie, nawet po wielu godzinach słuchania. Powinny bez problemu pasować nawet na największe głowy. W dotyku czuć "plastikowość", ale potraktowanie tego jako wady w tym przedziale cenowym byłoby niesprawiedliwością w stosunku do producenta. Słuchawki prezentują się dobrze, są ładne, estetycznie wykonane, choć to już raczej kwestia gustu. Sporo tańsze od nowszych wariantów tego modelu, przy czym jakość odtwarzanej muzyki jest taka sama. W porównaniu do droższych MK II nie mamy paru gadżetów, takich jak dodatkowy kabel, czy lepszej jakości nauszniki. Jednak te ostatnie i tak są przyzwoite, a w razie czego można je bez kłopotu wymienić - nie są przymocowane na stałe. Stosunkowo niska impedancja sprawia, że można je podpiąć do komputera (od biedy nawet do przenośnego odtwarzacza, choć ostrzegam - będą grały cicho), ale wskazane jest wzmocnienie sygnału, gdyż bez niego stracimy na jakości, szczególnie w przypadku niskich częstotliwości.

Zalety
    • grają identycznie
    • co nowsze warianty.
    • odpinany kabel.
    • sporo tańsze od nowszych wariantów.
    • wygoda.
    Wady
    • nieco gorsze wykonanie nauszników.
    • za niższą cenę płacimy brakiem gadżetów.

Właśnie zakupiłem owe słuchawki po przeczytaniu wielu opinii i testów, sprzęt jest rewelacyjny, piękny czysty dźwięk bez przekłamań, wszystkie tony są idealnie słyszalne, można na nowo odkrywać swoją płytotekę, jakość wykonania bardzo dobra mimo iż jest to made in china, słuchawki są bardzo wygodne, wręcz nie czuje ich się na głowie (przynajmniej takie jest moje subiektywne odczucie), dołączone kable są bardzo solidne, jeżeli ktoś szuka dobrych słuchawek w tej cenie to tylko AKG, inne firmy typu sennheiser czy sony sie nie umywają do tych słuchawek, krótko mówiąc szczerze polecam słuchawki AKG k240 mkII każdemu kto ceni sobie piękny czysty dźwięk i jakość wykonania :)

Zalety
    • dobra jakość dźwięku