Sony Cyber-shot DSC-HX400V Czarny

Aparat cyfrowy, matryca 20,1 – 24,3 MPix, wyświetlacz 2,9" – 3,3". Ze stabilizacją obrazu obrazu.
4,3 5 0 32 opinie / 4 pytania
4,3

jakość zdjęć

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Sony Cyber-shot DSC-HX400V Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. maciek

Zalety
    • jakość zdjęć
    • szybkość działania
  5. Zbyszek "Struś"

Jestem amatorem w fotografii kupiłem ten model za namową kolegi jako laik nie mam pojęcia jak robić zdjęcia zawodowo poznaję klasę i jestem pod wrażeniem tego typu aparatu polecam ten sprzęt każdemu amatorowi fotografii.

6. arckons

polecam!

7. Robert

Produkt nie profesjonalny, ale bogactwo opcji/funkcji powinno zadowolić każdego wymagającego fotoamatora. Bogactwo opcji, panoramy, dobra rozdzielczość, mocny zoom... za tą cenę to okazja. Dla mojej żony ciut za skomplikowana obsługa, ale tak naprawdę przy tym bogactwie trudno to urządzić lepiej. Dla mnie mógłby być to aparat bardziej kompaktowy, ale to chyba za duże wymagania bo aparat i tak jest dość mały i w tej klasie nie znam mniejszych.
    Powiem krótko: używałem tego aparatu przez ponad rok. W czasie jednej wycieczki utopiłem go przez przypadek i kupiłem ten sam model ponownie.

8. Jurek.

Jeden z lepszych aparatów . Polecam go wszystkim. Po zakupie każdy będzie bardzo zadowolony. Jurek.

9. b.w

polecam bardzo dobry sprzet

10. Struś

Kupiłem ten aparat na Święta jestem amatorem i jestem pod wrażeniem polecam zakup każdemu kto chce mieć ładne foty.

Zalety
    • dobra optyka
    • dobry tryb auto
    • jakość zdjęć
    • szybkość działania
    • wykonanie
    Wady
    • klapkę na obiektyw łatwo zgubić