Denon DHT-S514 czarny

Czarny Soundbar + Subwoofer Denon, subwoofer Bezprzewodowy, Aktywny. Komunikacja przez: Bluetooth, posiada złącza HDMI, AUX, Wejście optyczne
4,3
1799,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
RATY 10X0 (RRSO 0%). SPRAWDŹ!

moc

1. Wojciech

Mam ten soundbar pół roku i niestety już drugi raz oddaję go właśnie do naprawy gwarancyjnej. Drugi raz ta sama usterka: subwoofer nie paruje się (miga czerwoną diodą) lub "gubi co chwilę" połączenie bezprzewodowe z soundabarem. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że to wina otoczenia, bo obecnie w budynkach wielomieszkaniowych każdy emituje mnóstwo sygnałów w paśmie Bluetooth/WiFi, ale o ile ja mogę zredukować ilość urządzeń u siebie to nie mogę tego wymusić na sąsiadach. Urządzenie powinno być na takie sytuacje odporne zwłaszcza, że subwoofer jest oddalony od soundbara o 50-100cm.

Funkcjonalność i Jakość dźwięku jest bardzo dobra, ale bez połączonego subwoofera dźwięk jest niepełny i obawiam się że po dwóch latach gwarancji będę miał niepełnowartościowy produkt marki "premium", z jaki do teraz uważałem DENON. Sugeruję szukać urządzeń, które umożliwiają alternatywnie podłączenie subwoofera przewodowo (ja bym tak obecnie zrobił, aby uniknąć takich problemów ze "zrywaniem" połączenia subwoofera)

2. Adam

Kupiłem ostatnio tego Denona bo najbardziej odpowiadał mi dźwięk tego soundbara, bas szybki, wyrazisty nie dudniący i wymiary idealnie wpasowujący się w obecnie posiadamy sprzęt i dostępne miejsce. Niestety po 5 dniach nawaliła belka centralna zaczęła się wyłączać i trzaskać. Sprzęt oddałem i jakoś zraziłem się do tego producenta, bo nawet w serwisie na sklepie potwierdzili, że ta awaria prędzej czy później trafia się w tym modelu. Obecnie szukam dalej i zastanawiam się nad Yamahą lub JBL który przy odsłuchu sklepowym wydawał się trochę za mocno dudniący no i gabarytowo też jest to już kolos w porównaniu do Denona :)

Brawo dla Denona.Najlepszy soundbar w tym zakresie cenowym.Brzmienie nie narzuca nachalnie basów i sopranów
    jak w srebrzących sie Samsungach.To jest po prostu wyższa liga.

Zalety
    • jakość dźwięku
  4. null

Zakupiłem listwę ok dwóch miesięcy temu ale więcej bym nie kupił. Tv odtwarza lepiej mowę niż soundbar. Soundbar ściszam przy ogladaniuj np wiadomości bo dźwięk jest fatalnie męczący i razi uszy. Ja akurat posiadam plazmę panasonica która dźwięk nowy daje o niebo lepiej. Jakość muzyki i głośność odtwarzania 5/5

Zalety
    • jakość dzwieku odtwarzania muzyki
    Wady
    • tragedia jeśli chodzi o dialogi

Chyba jeden z najlepiej grających sounbarów do 2tys. Niewielki subwoofer który gra niskim basem. Dźwięk z listwy też bardzo dobry. Słuchałem tego w sklepie i dużo lepiej wypadł zestaw Sonos - listwa z subwooferem, tylko tamten zestaw kosztował 6tys.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • moc

Bardzo udany soundbar, dobrze wykonany i szczupły, nie zasłania telewizora. Łatwa obsługa. Bardzo głęboki bas jak na niewielkie rozmiary. Tylko dialogi nie są perfekcyjnie czytelne w ustawieniu kinowym. Bardzo miło słucha się na nim muzyki, bez wyostrzeń i zmęczenia.

Zalety
    • jakość wykonania obudowy i pilota
    Wady
    • czytelność dialogów nie jest idealna

Długo przymierzałem się do soundbaru, dużo czytałem i słuchalem. Denon daje najlepszą jakość dźwięku do ceny. Droższe sprzęty nie dają takiego brzmienia. Gorąco polecam

Wady
    • brak wifi
    • brak wyświetlacza

Miałem do wyboru między Samsungiem HW-H750, a właśnie tym soundbarem. Postawiłem na jakośc i moc dźwięku gdzie Samsung tego nie miał. Jestem mega zadowolony!!!

Zalety
    • jakość dźwięku
    • moc

Polecam tym którzy nie mają możliwości ustawić dużego sprzętu. Trudno aż uwierzyć skąd w tym maluchu taki potencjał. Należy jednocześnie pamiętać że to nie jest kino domowe lub drewniane HI FI.

10. Marcin

Soundbar gra super zarówno po HDMI jak i Bluetooth.
    Filmy, muzyka - wszystko brzmi 100 razy lepiej niż z TV.
    Nie miałem żadnych problemów.

Zalety
    • jakość dźwięku