Denon DHT-S514 czarny

Czarny Soundbar + Subwoofer Denon, subwoofer Bezprzewodowy, Aktywny. Komunikacja przez: Bluetooth, posiada złącza HDMI, AUX, Wejście optyczne
4,3

moc

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Denon DHT-S514 czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Sambor

Póki grał byłem zadowolony. Nienajgorszy dźwięk, całkiem dobre funkcjonalności (przekaźnik pilota to dobry pomysł).
    Jednak nie ma sensu oceniać urządzenia które się psuje. I to niestety regularnie.... wymieniałem dwa razy na nowy w sklepie.
    Z każdym było to samo - po kilku dniach zaczynał najpierw tylko strzelać z głośników, potem strzelać i się wyłączać. Z informacji które wyszukałem na necie - cała partia jest uszkodzona. Zwrócono mi pieniądze.
    Szkoda bo to dość udana konstrukcja choć cena 1750 zł w tej chwili nie jest adekwatna to jakości serwowanego dźwięku. Udało mi się znaleźć innego soundbara, nieco tańszego i lepiej grającego... no i przede wszystkim nie psuje się.

Wady
    • pliot
  2. Adam

Kupiłem ostatnio tego Denona bo najbardziej odpowiadał mi dźwięk tego soundbara, bas szybki, wyrazisty nie dudniący i wymiary idealnie wpasowujący się w obecnie posiadamy sprzęt i dostępne miejsce. Niestety po 5 dniach nawaliła belka centralna zaczęła się wyłączać i trzaskać. Sprzęt oddałem i jakoś zraziłem się do tego producenta, bo nawet w serwisie na sklepie potwierdzili, że ta awaria prędzej czy później trafia się w tym modelu. Obecnie szukam dalej i zastanawiam się nad Yamahą lub JBL który przy odsłuchu sklepowym wydawał się trochę za mocno dudniący no i gabarytowo też jest to już kolos w porównaniu do Denona :)

3. Wojtek

Belka zepsuła sie po 5 dniach takze tylko 3/5. Jakość dźwięku super. Trwałość ....

4. Wojciech

Mam ten soundbar pół roku i niestety już drugi raz oddaję go właśnie do naprawy gwarancyjnej. Drugi raz ta sama usterka: subwoofer nie paruje się (miga czerwoną diodą) lub "gubi co chwilę" połączenie bezprzewodowe z soundabarem. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że to wina otoczenia, bo obecnie w budynkach wielomieszkaniowych każdy emituje mnóstwo sygnałów w paśmie Bluetooth/WiFi, ale o ile ja mogę zredukować ilość urządzeń u siebie to nie mogę tego wymusić na sąsiadach. Urządzenie powinno być na takie sytuacje odporne zwłaszcza, że subwoofer jest oddalony od soundbara o 50-100cm.

Funkcjonalność i Jakość dźwięku jest bardzo dobra, ale bez połączonego subwoofera dźwięk jest niepełny i obawiam się że po dwóch latach gwarancji będę miał niepełnowartościowy produkt marki "premium", z jaki do teraz uważałem DENON. Sugeruję szukać urządzeń, które umożliwiają alternatywnie podłączenie subwoofera przewodowo (ja bym tak obecnie zrobił, aby uniknąć takich problemów ze "zrywaniem" połączenia subwoofera)

5. Tomek

Opinia po ponad dwóch latach użytkowania. Jakość dźwięku bardzo fajna, znaczna różnica versus TV. Ale... to raczej nie jest sprzęt na lata. Pierwszy zakupiony model od razu musiałem wymienić, bo po kilku minutach po włączeniu soundbar regularnie zaczynał przerywać dźwięk . Po wymianie, nowy chodził dobrze przez dwa lata z miesiącem. Teraz jednak po ok. 40 minutach, jak się odpowiednio rozgrzeje, i on zaczyna gubić dźwięk. Nie ma żadnych "strzałów", ale po prostu na ułamek sekundy dźwięk znika. A jak już zacznie to gubi dźwięk co ok. 10 sekund. A tak niestety nie da się nic oglądać. Oddałem do serwisu, podobno naprawili, zapłaciłem 200 zł, włączyłem w domu, minęło kilkadziesiąt minut i to samo. Żadnej poprawy. No super. Zaraz listwa wyląduje u nich na kolejne 2 tyg. Po podobnych perypetiach z dwoma listwami Denon nie uważam, żeby sprzęt, który wcale mało nie kosztuje, był soundbarem na lata (przynajmniej kilka).

6. jet

Jakość dźwięku może być. Przy dialogach słabo. Mało ustawień dźwięku i mało intuicyjny. Brak rozdzielenia wyboru na wejście optyczne, coax, line analog, HDMI, czyli jak masz źródła podpięte pod te wejścia, to sa one pod jednym wyborem na soundbarze. Możesz wybrać Select TV/HDMI input lub bluetooth. Nie możesz sobie wybrać ręcznie na pilocie czy urządzeniu, że chcesz sygnał z hdmi, optycznego, analogowego czy coax. Saundbar niby sam przełącza. Ale nie zawsze daje radę. Bluetooth po raz kolejny nie mogę połączyć z urządzeniem. Nie mogę go ponownie sparować. Już z drugim urządzeniem tak jest. Ostatnio pomógł reset ustawień soundbara. Też nieciekawie. przytrzymaj minus i włóż wtyczkę zasilania.
    Ogólnie prezentuje się dobrze, wszystkie kabelki załączone w zestawie, pilot ok. IR blaster fajna sprawa oraz uczenie się innego pilota. Czyli jeden pilot mniej. Jeśli byłby tańszy, to bym polecił. Choć bluetooth mnie strasznie irytuje. Na minus oczywiście brak wyświetlacza i wifi.

7. Exodus

Mam pytanie czy wasz subofer szumi??bo mój tak.Gdy podkrecam go ma max a dialok jest spokojny w filmie bardzo słychać szum wydobywajacy sie z subofera. Tak powinno hyc

8. null

Zakupiłem listwę ok dwóch miesięcy temu ale więcej bym nie kupił. Tv odtwarza lepiej mowę niż soundbar. Soundbar ściszam przy ogladaniuj np wiadomości bo dźwięk jest fatalnie męczący i razi uszy. Ja akurat posiadam plazmę panasonica która dźwięk nowy daje o niebo lepiej. Jakość muzyki i głośność odtwarzania 5/5

Zalety
    • jakość dzwieku odtwarzania muzyki
    Wady
    • tragedia jeśli chodzi o dialogi

Po odsłuchu tego modelu w jednym z dużych sklepów miałem mieszane odczucia, ponieważ nie słyszałem większej różnicy pomiędzy produktami innych producentów nawet poniżej tysiąca złotych. Nie zalecam więc wyboru tego typu sprzętu po odsłuchu na dużej powierzchni. Po zapoznaniu się z opiniami i testami nie tylko w Polsce na temat tego produktu oraz możliwości zakupu po bardzo niskiej cenie (1038 zł z wystawy) nabyłem go. W pomieszczeniu 30m2 ogólna jakość dźwięku, poziomu głośności jak i głębia basów jest na wysokim poziomie. Poszczególne tryby (dialog, muzyka, film) dobrze zestrojone, komunikacja optyczna z TV i bezprzewodowa pomiędzy urządzeniami mobilnymi również w porządku. Subwoofer był już sparowany w sklepie i oddalony o 5m od belki działa poprawnie. Nie używam połączenia HDMI z TV, ponieważ wystąpiły jakieś problemy, być może nie z winy soundbar (do sprawdzenia). Przydałby się wyświetlacz, chociaż zastosowana opcja powiadamiania o trybach za pomocą podświetlenia przycisków LED również jest do przyjęcia. Funkcja uczenia się funkcji innych pilotów działa doskonale. Po zaprogramowaniu można oryginalnego pilota odstawić, jednak nie ma możliwosci zaprogramowania przycisku odpowiadającego za tryb nocny. Ogólnie sprzęt godny polecenia jako doskonałe źródło dźwięku w salonie, jednak zabrakło mi w nim kilku istotnych elementów dostępnych u konkurencji: braku możliwości regulacji tonów, brak możliwości sterowania mocą subwoofera z pilota (jest regulacja ręczna na subwoferze), brak aplikacji na urządzenia mobilne. No i najważniejsze - nigdzie nie ma, lub są podawane błędne informacje (80W?) na temat całkowitej mocy RMS tego zestawu. Uspokoje więc, że porównując inne tego typu urządzenia model DHT-S514 dysponuje mocą zbliżoną do konkurencji czyli około 300W.

10. An...

niezły produkt, dobry dźwięk, wysoka jakość wykonania, ładny design :)

Zalety
    • jakość dźwięku
    • moc