La Roche Posay Effaclar Duo [+] krem zwalczający niedoskonałości 40ml

DARMOWA od WT. - PT. do 2kg

wydajność

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

1. Aleksandra

Produkt niezwykle pomocny w przypadku zwalczania niedoskonałości skóry, już niewielka ilość kremu stosowana przez krótki okres czasu pozwala zauważyć zmianę wyglądu skóry twarzy (zmniejszenie widoczności wyprysków oraz potrądzikowych blizn). W przeciwieństwie do pozostałych specyfików tego typu naprawdę skuteczny, mimo ceny, która dla niektórych mogłaby się wydawać zbyt wygórowaną. Naprawdę warto w niego zainwestować - polecam każdemu!

• działanie
  2. Ewelina

W kosmetykach z tej serii się zakochałam. Miałam długi czas problemy z cerą po tym, jak zaczęłam brać hormony. Effeclar Duo + to krem, który poleciła mi moja dermatolog i zakupiłam go od razu z żelem. Wiem, że nie jest on najtańszy, ale jak dla mnie bardzo skuteczny. Cera jest gładka, nie błyszczy się tak jak wcześniej i dodatkowo nie mam już prawie problemów z trądzikiem, który zaczął się po hormonach! Polecam wypróbować i przekonać się samemu, bo naprawdę warto sprawdzić ten produkt.

3. Marchewka

Krem, który zawsze musi znajdować się w mojej kosmetyczce i bez którego na mojej buzi wyskakują ciągle niespodzianki. Jest mocno wysuszający, dlatego gdy się wchłonie trzeba pamiętać o drugim kremie (nawilżającym). Krem stosuje od wielu lat i w przerwie od stosowania go zawsze stan cery niestety się pogarszał, stąd stosuję go prawie codziennie. Opakowanie 40 ml starcza mi na ok. 3-4 miesiące codziennego stosowania.

Zalety
    • lekka konsystencja
    • lekka konsystencja
  4. werka

Używam już drugą tubkę, uwielbiam go. Może troszkę wysuszać, ale wystarczy nawilzyć i po problemie. Świetnie sobie radzi z regulacją sebum, zmiany znikają i rzadko kiedy pojawia się coś nowego.
    Na początku trzeba przyzwyczaić skórę, może czasm nawet się łuszczyć, ale potem juz jest tylko lepiej.

Uwielbiam! Mi rozwiązał wiele problemów z mieszaną, wrażliwą i pełną grudek cerą.

Zalety
    • skuteczny
    • wydajny
  5. Karolina

Produkt ten testowałam już kiedyś i bardzo pomógł w leczeniu trądziku. Cera jest miękka i mocno nawilżona, po wchłonięciu nie zostawia tłustego filmu na skórze. Wcześniej stosowałam go razem z antybiotykiem, teraz używam samego kremu. najpierw pojawił się trądzik ale pewnie dlatego, że skóra zareagowała na inny produkt. Zapach zbyt intensywny i cena średnio przystępna bez promocji.

6. Sylwia

Kosmetyki te poleciła mi moja kosmetyczka, która pomaga mi walczyć z moją cerą trądzikową. Używam kremu i żelu do oczyszczania od pewnego czasu i efekty widać od razu. Mam bardzo skomplikowaną cerę i trudną do zadbania, ale po użyciu kosmetyków tej firmy widzę efekty. Jest lepiej, a skóra od razu po zastosowaniu staje się delikatniejsza i oczyszczona. Jak najbardziej polecam :)

Zalety
    • lekka konsystencja
    • przyjemna aplikacja
  7. kinga

Plusy: ujednolica koloryt cery, zmniejsza skłonność skóry do trądziku, zmniejsza widoczność przebarwień, wygładza, matowi, nadaje się pod makijaż jako baza, jest bardzo wydajny jak na swoją pojemność (40ml w formie krem-żel)
    Minusy: wysusza cerę, więc niezbędny jest jakiś inny krem (nawilżający) do stosowania np na noc lub na dzień (co drugi - trzeci dzień)

Zalety
    • matowi skórę
    • nadaje się pod makijaż
    • ujednolica kolor skóry
    • wygładza
    • zmniejsza niedoskonałości
    • zmniejsza widoczność przebarwień
    Wady
    • wysusza skórę

Krem ten przewija się przez moją kosmetyczkę od lat (wcześniej w wersji bez +). Używam go tylko na noc. Jest lekki, delikatnie złuszcza naskórek. Rano skóra jest lekko rozjaśniona. Nie zauważyłam by wpływał jakoś znacząco na gojenie się krostek i niedoskonałości, ale nie tego od niego oczekuję. Zużyłam już kilka opakowań i na pewno kupię kolejne.

Zalety
    • dobrze się wchłania
    • lekka konsystencja
    • lekka konsystencja
    • przyjemna aplikacja
    • skuteczny dla cery tłustej i mieszanej
  9. justyna

Krem na początku, miałam wrażenie, działał. Po dwóch czy trzech dniach dostałam ogromnego, bolesnego wysypu pryszczy i przestał cokolwiek z nimi robić. Będę raczej walczyć ze skinorenem, bo ten niestety ładnie wygładza i skór się nie przetłuszcza, ale na bolące gule podskórne, ropiejące, nie reaguje. Szkoda. Zapach ok, chociaż trochę chemiczny.

Zalety
    • dobrze się wchłania
    • lekka konsystencja
    • przyjemna aplikacja
    Wady
  10. A...a

Jestem bardzo zadowolona z kremu. Kupując go zależało mi na tym aby zgodnie z zapowiedzią pokrył niedoskonałości twarzy. Miałam dużo blizn potrądzikowych, zaczerwień i po stosowaniu kremu ok. 2 tygodni te zmiany były coraz mniej widoczne. Stosuję już krem ok. 3 miesięcy i blizny i inne niedoskonałości zniknęły. Zaznaczę, że krem bardzo dobrze zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych.