Zmywarka Amica ZZM436I

Klasa energetyczna: A+, Pojemność: 9 kompletów, Hałas: 49 dB, Wysokość: 80 cm, Panel: Odkryty
4,1 5 0 23 opinie / 5 pytań
4,1
1099,99 Idź do sklepu Darmowa wysyłka
DARMOWY ODBIÓR W 480 SKLEPACH!
Szerokość
  • 45 cm
  • 60 cm

efektywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica ZZM436I i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

super

2. Artur

Nie mogę ocenić zmywarka dojechała uszkodzona.

3. Wiktoria

Polecam, atrakcyjna cena i bardzo dobra jakosc

4. w

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

Generalnie bez zarzutu się sprawdza i zakup oceniam bardzo pozytywnie. Jest pakowna jak na taką szerokość a jednocześnie zużywa mało wody i skutecznie suszy naczynia. Plus ma za dodatkowe funkcje jak opóźnienie startu czy 1/2 załadunku. Poza tym sporo składanych elementów w koszach co ułatwia zapakowanie i dobre programy.

6. Zbigniew

nie zostal dostarczony.

7. w

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

jak uruchomię i poużywam to będę wiedział :)
    puki co ok :)

Dobra zmywareczka, dobrze myje i bardzo dobre płucze.

Zalety
    • efektywność
    • głośność pracy
    • zużycie energii
  9. tmi

Zakupiłem zmywarkę pół roku temu. Według mnie jest to bardzo dobre urządzenie. Z 1/2 załadunku nie korzystam, opóźniony start się przydaje. Zmywarka bardzo oszczędna ponieważ posiada możliwość podłączenia do ciepłej wody przez co program 40 minut jest skrócony do 25! wtedy na cykl zużywa 0,3kW energii, po otwarciu i zostawieniu na noc rano wszystko jest suche - świetna opcja dla na prawdę oszczędnych. Program 60 minut z suszeniem jest skracany do 50. Może nie jest najcichsza ale mi to nie przeszkadza, dobrze domywa i jak za tę cenę mam 2 zamiast 1 drogiej. Polecam. PS. stosuję najtańsze tabletki w cenie 0,22 groszy za sztukę z czego daję pół wtedy wychodzi 0,11 zł za cykl zmywania, do naczyń które nie stały długo w zmywarce. Takie co stoją dłużej (2-3 dni) daję całą tabletkę i też domywa.

Super zmywarka, łatwa w obsłudze, cicha co dla mnie jest ważne bo mam kuchnie otwartą na salon i przy codziennym użytkowaniu jej nie słychać, dobrze myje, idealna dla 3 osób. Polecam sklep Juka, darmowa dostawa na drugi dzień i tabletki do zmywarki gratis.