Zmywarka Amica ZZM436I

Klasa energetyczna: A+, Pojemność: 9 kompletów, Hałas: 49 dB, Wysokość: 80 cm, Panel: Odkryty
4,1 5 0 23 opinie / 5 pytań
4,1

Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

efektywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica ZZM436I i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Krzysiek

Zepsuła się zaraz po gwarancji

Kupiłem niedawno bo posiadałem jej starszy odpowiednik, z którym nie było żadnych problemów. Efektywność suszenia nie utrzymywana jest w 2 programach, na 10 zmywań w programach intensywnych 3 razy nie rozpuściła tabletek - różnych - (należy wycierać kieszonkę na tabl. żeby zdołała się wysunąć..., bo jest wciąż wilgoć w zmywarce), pracuje głośniej niż daje znać że skończyła. Jestem kompletnie rozczarowany, a ratuje ją tylko to, że jest w stanie pozmywać jak się odpowiednio korzysta.

Zalety
    • zużycie energii
    Wady
    • efektywność
    • głośność pracy
    • pojemność
    • wydajna
  3. Jasiek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

Tragedia .. wytrzymała 2,5 roku ...Głośna i nie domywa ..teraz padła pompa .. naprawa 500 PLN .. w trakcie gwarancji naprawiana 5 razy .. serwis AMICA do dramat ... ciężko się dodzwonić ..Serwis może przyjechać albo 8-12 albo 12-16 .. nie da się ustalić godziny .. NIE POLECAM .. zawiodłem sie BARDZO na firmie AMICA ...

Wady
    • wyświetlacz

Pierwsza zmywarka amica padła po 6 latach, używana 1 raz na dzien srednio. Bylem z niej jednak zadowolony wiec postanowilem w ciemno kupic drugą tego samego producenta. Niestety jest znacznie znacznie gorsza niz stary model sprzed 6 lat. Głosnosc pracy bez rewelacji, w czasie mycia co jakis czas cos mocniej stuknie jakby sie cos odrywalo, jest tak przy kazdym cyklu regularnie wiec to nie wita ustawienia naczyń. uklad górnego kosza to dopiero szczyt niepraktyczności. co wieksze szklanki nie maja szansy utrzymac sie w pionie bo zamontowali grube druty poprzecznie i szklanki sie zeslizguja. za to jest ze 20 miejsc na podstawki dla kawoszy.Bez sensu. Przy zamykaniu gornego kosza cos blokuje rolki i szklanki zwowu wszystkie lecą jak popadnie. W dolnym koszu bardzo ciasno. Nie polecam szczerze tego modelu. Niestety musze sie teraz przebujac z nia pare lat ale pisze to zeby kazdy przemyslal zakup.

Zalety
    • zużycie energii
    Wady
    • efektywność
    • głośność pracy
  5. luaksz

Czujnik wody, który decyduje o fazie programu psuje/zabrudza się zaraz po skończonej gwarancji. Brak instrukcji technicznej do zlokalizowania ów czujnika.

Zalety
    • zużycie energii
    Wady
    • efektywność
    • kosz na sztućce
    • wydajna
  6. Rabit

Zmywarka ma wszystko co potrzeba myje poprawnie w miarę cicha , Dobra zmywarka za umiarkowaną kasę .

7. IWONA

PROSTY, KLASYCZNY, FUNKCJONALNY PRODUKT

8. Andre

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

Wybrałem ten model jako kontynuację mojej poprzedniej zmywarki ZZA6646i ze względu na wymiary zabudowy i panela frontowego, który odzyskałem i przełożyłem. Teraz mam więcej wysokości na górnej półce, ale już nie mam wyświetlacza odliczającego czas do końca zmywania. Dobra jakość w umiarkowanej cenie.

9. Krzysiek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

Źle skonstruowane ocenianie produktu,nie mogę go pominąć i muszę wystawić opinię o produkcie którego nie otrzymałem z winy sklepu

10. Mirosław

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

za wcześnie na takie opinie...
    instrukcja montażu w zabudowie meblowej fatalna i pełna niejasności (chyba że ta instrukcja jest tylko dla "fachowców" którzy na ogół nie zaglądają do instrukcji)