Zmywarka Amica ZZM436I

Klasa energetyczna: A+, Pojemność: 9 kompletów, Hałas: 49 dB, Wysokość: 80 cm, Panel: Odkryty
4,1 5 0 23 opinie / 5 pytań
4,1

Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

efektywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica ZZM436I i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Mirosław

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

za wcześnie na takie opinie...
    instrukcja montażu w zabudowie meblowej fatalna i pełna niejasności (chyba że ta instrukcja jest tylko dla "fachowców" którzy na ogół nie zaglądają do instrukcji)

2. Jasiek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

Tragedia .. wytrzymała 2,5 roku ...Głośna i nie domywa ..teraz padła pompa .. naprawa 500 PLN .. w trakcie gwarancji naprawiana 5 razy .. serwis AMICA do dramat ... ciężko się dodzwonić ..Serwis może przyjechać albo 8-12 albo 12-16 .. nie da się ustalić godziny .. NIE POLECAM .. zawiodłem sie BARDZO na firmie AMICA ...

Wady
    • wyświetlacz

wszystko ok, polecam. w końcu domyte naczynia :)

4. tmi

Zakupiłem zmywarkę pół roku temu. Według mnie jest to bardzo dobre urządzenie. Z 1/2 załadunku nie korzystam, opóźniony start się przydaje. Zmywarka bardzo oszczędna ponieważ posiada możliwość podłączenia do ciepłej wody przez co program 40 minut jest skrócony do 25! wtedy na cykl zużywa 0,3kW energii, po otwarciu i zostawieniu na noc rano wszystko jest suche - świetna opcja dla na prawdę oszczędnych. Program 60 minut z suszeniem jest skracany do 50. Może nie jest najcichsza ale mi to nie przeszkadza, dobrze domywa i jak za tę cenę mam 2 zamiast 1 drogiej. Polecam. PS. stosuję najtańsze tabletki w cenie 0,22 groszy za sztukę z czego daję pół wtedy wychodzi 0,11 zł za cykl zmywania, do naczyń które nie stały długo w zmywarce. Takie co stoją dłużej (2-3 dni) daję całą tabletkę i też domywa.

5. Krzysiek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

Źle skonstruowane ocenianie produktu,nie mogę go pominąć i muszę wystawić opinię o produkcie którego nie otrzymałem z winy sklepu

6. luaksz

Czujnik wody, który decyduje o fazie programu psuje/zabrudza się zaraz po skończonej gwarancji. Brak instrukcji technicznej do zlokalizowania ów czujnika.

Zalety
    • zużycie energii
    Wady
    • efektywność
    • kosz na sztućce
    • wydajna
  7. Wiktoria

Polecam, atrakcyjna cena i bardzo dobra jakosc

8. Zbigniew

nie zostal dostarczony.

9. Andre

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

Wybrałem ten model jako kontynuację mojej poprzedniej zmywarki ZZA6646i ze względu na wymiary zabudowy i panela frontowego, który odzyskałem i przełożyłem. Teraz mam więcej wysokości na górnej półce, ale już nie mam wyświetlacza odliczającego czas do końca zmywania. Dobra jakość w umiarkowanej cenie.

10. w