Zmywarka Amica ZZM436I

Klasa energetyczna: A+, Pojemność: 9 kompletów, Hałas: 49 dB, Wysokość: 80 cm, Panel: Odkryty
4,1 5 0 23 opinie / 5 pytań
4,1

Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

efektywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica ZZM436I i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZZM636I

ocena 5/5 bo zmywarka na żadnym polu nie zawiodła mnie :) myje dość krótko i dokładnie, nie zużywa wiele wody ani energii, jest cicha i dobrze wygląda

Zalety
    • dokładnie myje
    • efektywność
    • głośność pracy
    • solidne wykonanie
    • zużycie energii

Dobra zmywareczka, dobrze myje i bardzo dobre płucze.

Zalety
    • efektywność
    • głośność pracy
    • zużycie energii

Super zmywarka, łatwa w obsłudze, cicha co dla mnie jest ważne bo mam kuchnie otwartą na salon i przy codziennym użytkowaniu jej nie słychać, dobrze myje, idealna dla 3 osób. Polecam sklep Juka, darmowa dostawa na drugi dzień i tabletki do zmywarki gratis.

Jak za takie pieniądze to zmywarka jest rewelacyjna, program na 60 minut idealnie domywa wszystkie brudy.

Zalety
    • pojemność
    • wydajna
    Wady
    • głośna

Pierwsza zmywarka amica padła po 6 latach, używana 1 raz na dzien srednio. Bylem z niej jednak zadowolony wiec postanowilem w ciemno kupic drugą tego samego producenta. Niestety jest znacznie znacznie gorsza niz stary model sprzed 6 lat. Głosnosc pracy bez rewelacji, w czasie mycia co jakis czas cos mocniej stuknie jakby sie cos odrywalo, jest tak przy kazdym cyklu regularnie wiec to nie wita ustawienia naczyń. uklad górnego kosza to dopiero szczyt niepraktyczności. co wieksze szklanki nie maja szansy utrzymac sie w pionie bo zamontowali grube druty poprzecznie i szklanki sie zeslizguja. za to jest ze 20 miejsc na podstawki dla kawoszy.Bez sensu. Przy zamykaniu gornego kosza cos blokuje rolki i szklanki zwowu wszystkie lecą jak popadnie. W dolnym koszu bardzo ciasno. Nie polecam szczerze tego modelu. Niestety musze sie teraz przebujac z nia pare lat ale pisze to zeby kazdy przemyslal zakup.

Zalety
    • zużycie energii
    Wady
    • efektywność
    • głośność pracy

Kupiłem niedawno bo posiadałem jej starszy odpowiednik, z którym nie było żadnych problemów. Efektywność suszenia nie utrzymywana jest w 2 programach, na 10 zmywań w programach intensywnych 3 razy nie rozpuściła tabletek - różnych - (należy wycierać kieszonkę na tabl. żeby zdołała się wysunąć..., bo jest wciąż wilgoć w zmywarce), pracuje głośniej niż daje znać że skończyła. Jestem kompletnie rozczarowany, a ratuje ją tylko to, że jest w stanie pozmywać jak się odpowiednio korzysta.

Zalety
    • zużycie energii
    Wady
    • efektywność
    • głośność pracy
    • pojemność
    • wydajna
  7. Rabit

Zmywarka ma wszystko co potrzeba myje poprawnie w miarę cicha , Dobra zmywarka za umiarkowaną kasę .

super

Generalnie bez zarzutu się sprawdza i zakup oceniam bardzo pozytywnie. Jest pakowna jak na taką szerokość a jednocześnie zużywa mało wody i skutecznie suszy naczynia. Plus ma za dodatkowe funkcje jak opóźnienie startu czy 1/2 załadunku. Poza tym sporo składanych elementów w koszach co ułatwia zapakowanie i dobre programy.

10. IWONA

PROSTY, KLASYCZNY, FUNKCJONALNY PRODUKT