World of Warcraft - Karta pre-paid (60 dni)

4,9 5 0 802 opinie / 1 pytanie
4,9

grywalność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie World of Warcraft - Karta pre-paid (60 dni) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. hojak

***** wołowa

3. Kamil S.

blizzard nie przyjmuje kodu gry

Szczerze odradzam zakup od kogokolwiek takiego klucza. Jest to najzwyklejszy klucz trial (widać to również na załączonym obrazku, jednak jest w zbyt małej rozdzielczości aby cokolwiek z niego odczytać) dostępny za darmo na oficjalnej stronie gry. Nie istnieje coś takiego jak 14 dniowy prepaid do WoWa.

5. MOkry

Niejedna osoba "cierpiała" przez końcówkę US.

To jest najgorsze MMO jakie może być. Nie trawię go i już. Wygląda jakby je ktoś z królewny śnieżki wyciął i upchnął ze 2 krowy i parę orków...Chyba jedyną jej zaletą jest łatwość zakupu pre-paida. Już niedługo będą leżały w kioskach pomiędzy gumą do żucia,a prezerwatywami.

7. Tomek

Cena zmanipulowana nadchodzącym dodatkiem. Odradzam !

Wady
    • fajna gra
    • grywalność
    • -legalne i pewne źródło
  8. Walczyk

drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo, drogo,

Zalety
    • 60 dni grania
    Wady
    • na orginalenej stronie wow kosztuje 55zł
  9. Irondeath

Jeśli szukacie kodu prepaid do WoW'a w dość ciekawej cenie to zapraszam tutaj

10. Nev

Pieniądz wzięli, klucza nie ma, kontaktu nie ma, strona nie działa, raid przepadł ( Gateway 504 ) Nie polecam.