Samsung Galaxy S4 Mini i9195 8GB Czarny

Smartfon z ekranem 4,3 cala. Aparat 8 Mpix, pamięć 1,5 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Cena:
  • i

Samsung Galaxy S4 Mini i9195 8GB Czarny - Opinie

czas pracy na baterii

1. qrczak

Jakby nie wada fabryczna polegająca na szybkim zużyciu baterii byłby to całkiem fajny telefon. Niestety szansa, że trafi się na egzemplarz bez wady jest mała. Bateria 1900mah. oszczędny snapdragon i codzienne ładowanie przy bardzo oszczędnym korzystaniu to śmiech na sali - dyskwalifikuje to telefon. Szkoda, że tak wielka korporacja ma w nosie klientów i cały czas sprzedaje wadliwy produkt (data produkcji mojego egzemplarza to 2015). Poczytajcie wątki na sieci za nim kupicie.

2. Marian

Telefon używany kilka dni, więc nie wszystko sprawdzaliśmy. Ogólnie wszystko działa. Jest to nieco uboższa wersja S4, ale i cena znacznie niższa, a na prawdę, poza trochę słabszym aparatem do zdjęć, to pozostałe funkcje, te które sprawdzaliśmy, a jest tego trochę, działają bez zarzutu. Zaskoczeniem było, że telefon miał simlocka orange, ale po jednym telefonie do sklepu, otrzymaliśmy kod odblokowujacy i już jest ok.

3. euzebio

Telefon bardzo dobrze obsługuje wszystkie aplikacje np. Telewizję Trwam można oglądać "na żywo" oczywiście po ściągnięciu odpowiedniej aplikacji i będąc w zasięgu "internetu", bardzo dobra jakość dźwięku w telefonie, piękne kolory.

4. Anna

Telefon gólnie spełnia moje oczekiwania, aczkolwiek mam zastrzeżenia co do baterii, ktora bardzo krótko trzyma (nie obejdzie się bez codziennego ładowania). Niewielki, za to poręczny. Kilkukrotnie mi upadał i nigdy nic mu się nie stało, oprócz poobdzieranych srebrnych brzegów, co wygląta mało estetycznie. Aparat w normie: robi całkiem niezłe zdjęcia, nadaje się również do wideo rozmów.

5. PROmill

Udało mi się kupić nówkę za 630zł i jest mega.Główna zaleta to wyświetlacz super kolory,dobra rozdzielczość,nie palcuje się,dotyk działa idealnie.Dodam iż przesiadłem się z ace2 i jest ogromna różnica,nie ma problemu z brakującą pamięcią czy widocznością ekranu w słońcu,różnica jest także w odtwarzaczu muzyki -jakość dzwięku jest sporo lepsza takze przez bluetooth

Zalety
    • aparat
    • rozmiar
    • wielkość
  6. albertuning

Kupiliśmy ten telefon Żonie i jest z niego bardzo zadowolona i wcale jej się nie dziwię. Telefon na prawdę rewelacja, mój S4 byłby dla niej za duży a S4 Mini jest w idealnym rozmiarze dla kobiety. Aparat i kamera jakość mają bardzo dobrą, na TV zdjęcia i filmy wyglądają super. Żona jest mi bardzo wdzięczna, że zaproponowałem jej akurat ten model i jest z niego w 100% zadowolona.

7. Adam Baranowski

Tylna klapka w wersja Black Edition mocno rozczarowuje swoim udawaniem skóry. Przy takiej cenie telefonu, zastosowana imitacja skóry powinna być dużo lepszej jakości a nawet zastosowanie takiego kawałeczka skóry naturalnej nie powinno mieć większego wpływu na koszt telefonu.

Pomimo, że mamy początek 2015 roku nadal doskonały smartfon. A patrząc na wielkość w zasadzie nie ma lepszego. Bardzo dobre parametry włożone w malutką i lekką obudowę. Dobrze wykonany, zgrabny i szybki. Słabszy niż obecne flagowce, ale jak ktoś nie potrzebuje "najszybszego" telefonu, a chce bardzo dobry i mały to zdecydowanie dobry wybór.

Zalety
    • rozmiar
  9. ola

Bardzo dobry i bogato wyposażony telefon, niestety bateria jest słaba wymaga codziennego ładowania, powinna wystarczać na 2-3 dni i nie byłoby to tak uciążliwe.

Zalety
    • internet lte
    • łatwy w obsłudze
    • tryb off-line
    • wi-fi
    Wady
    • niestety bateria słaba
  10. Bocheck

Smartfon kupiłem równo rok temu- nie zwiodłem się. Ma super ekran, kompaktowy rozmiar, świetny aparat, jest wystarczająco wydajny.
    Na minus zaliczam: delikatną ramkę wyświetlacza- łatwo się rysuje/wyszczerbia, słaba baterię- 2 dni to niewiele, słabe wsparcie producenta w kwestii aktualizacji.

Zalety
    • aparat
    • rozmiar
    • samoled
    • wielkość