Fox SAMBA

szybkość nagrzewania

mam ja raptownie od tygodnia, więc dopiero się poznajemy, mogę na pewno powiedzieć, że włosy się nie elektryzują włosy wygładzone, wygląd mnie jakos nie porywa, ale nadrabia to swoimi funkcjami

Bardzo jestem zaskoczona ekspresowym prostowaniem włosów, wystarczy szybko przejechać po włosach a one są doskonale proste.

Zalety
    • doskonale prostuje
    • nie niszczy włosów
    • obrotowy kabel
    • szybkie nagrzewanie

Dostałam tą prostownicę na święta. Po prawie miesiącu użytkowania mogę powiedzieć, że moje grube i okropnie falujące się włosy są proste i się nie puszą. Efekt bez problemu utrzymuje się do kolejnego mycia. Prostownica nagrzewa się w błyskawicznym czasie, ustawiona temperatura pojawia się na elektronicznym wyświetlaczu. Zaletą jest także łatwość z jaką prostownica pasuje do ręki (jest lekka, ma specjalne wgłębienie na kciuk, a obudowa nie nagrzewa się bardzo szybko co gwarantuje komfort prostowania).
    Polecam, ale tylko osobom, które wymagają od prostownicy prostowania, a nie robienia fal czy kręcenia.

Zalety
    • funkcja podczerwieni i jonizacji
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
    Wady
    • tylko funkcja prostowania
  4. Ewa

Prostownica wygodna w uzyciu, z jonizacja, prostuje wlosy na sucho i mokro, regulacja temepratury

Zalety
    • pieknie prostuje wlosy

Długo wahałam się nad kupnem, wybierałam między prostownicami znanych firm. Zdecydowałam się na ten model po wizycie w hurtowni fryzjerskiej i kilku marketach, gdzie mogłam porównać produkty wszystkich marek.

Byłam zaskoczona, że jest w stanie wyprostować moje włosy w temperaturze zaledwie 100 stopni, a to dzięki podczerwieni. Włosy delikatnie prześlizgują się między płytkami, nie szarpie włosów. Po wyprostowaniu włosy są miłe w dotyku, gładkie i nie elektryzują się.

Bardzo dobra jakość wykonania, nic nie trzeszczy, pewnie leży w ręce i jest ładna, szkoda, że w zestawie nie ma etui, na szczęście miałam jedno po starej prostownicy.

Gorąco ;) polecam.

Zalety
    • głośność pracy
    • jakość wykonania
    • podczerwień
    • szybkość nagrzewania
  6. kasia sykulak

prostownica rewelacja zamówiłam dwie j ai moja przyjacólka jesteśmy mega zadowolone efekt jest zadawalający jak prosto od fryzjera

7. m,k

Prostownica polecam dla osób z "niesfornymi" długimi włosami :) super efekt w krótkim czasie.

Zalety
    • jonizacja
    • szybkość nagrzewania
  8. Ag

Profesjonalny sprzęt godny polecenia. Mam kręcone, gęste włosy a efekt po prostowaniu jest rewelacyjny. Jestem bardzo zadowolona z zakupu

9. Agata

Super, najlepsza ze wszystkich prostownic jakie miałam. Kupiłabym jeszcze raz. Polecam

Zalety
    • szybkość nagrzewania
  10. Eis

prostownica spełnia moje wymagania, włosy po niej nie są sianowate tak jak po użyciu prostownic innych firm, ale błyszczące i gładkie.