Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ)

Dysk SATA2, o pojemności 500GB. Format 3,5cala, prędkość 7200 obr./min.
Ostatnia cena:
199,00 215,37 229,66 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Dyski twarde

Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ) - Opinie

pojemność
szybkość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobry, wydajny dysk, zakupiłem dwa takie dyski z myślą o pracy w RAID i nie zawiodłem się. Szybkość pracy Windows 7 zwiekszyła się i to znacznie znikneły już takie denerwujące oczekiwania na uruchomienie programu. Bardzo polecam ten typ dysku.

Zalety
    • łatwość instalacji, cichy, szybki , wydajny
  2. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ)

Dysk jest naprawdę niezły, jedyny jego minus że gdy wejdzie na obroty staje się dość słyszalny podkreślę tylko że dysk mam upchany w obudowę zewnętrzną. Tak poza tym jest bardzo dobry

Zalety
    • szybki , wydajny, pojemny
    Wady
    • głośny
  3. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ)

Dysk w pełni zasługuje na 10/10. Cichy tani i sprawdzony na wcześniejszym modelu firma Samsung. Polecam. Nie ma co przepłacać za dyski innych firm. 32MB cachu wystarczy do codziennych prac zarówno z dużą ilością plików.

Zalety
    • łatwość instalacji, efektywność, cichy, solidność konstrukcji, szybki , wydajny, pojemny
  4. uzytkownik_anonimowy

Samsung SpinPoint F3 to naprawdę szybki i cichy dysk, mam spięte 2 w RAID0 szybkość zapisu i odczytu na poziomie dobrego SSD a pojemność znacznie większa, zobaczymy tylko jak będzie z żywotnością, swego czasu miałem kilka przygód z dyskami samsunga. Jak na razie godny polecenia.

Zalety
    • cichy, szybki
    Wady
    • zawyżona pojemność
  5. Abrakadabr

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ)

Jako "zwykły" użytkownik komputerów mogę napisać, że dysk jest bardzo dobry. No i do tego atrakcyjna cena... Dlatego polecam wszystkim. Pewnie maniacy komputerowi będą mieć jakieś uwagi.

Zalety
    • łatwość instalacji, pojemny
  6. uzytkownik_anonimowy

Dysk rewelacyjny! Wcześniej miałem Baracudy 2 x 160GB. Szybkość - średnio jest 2 razy szybszy - co przy Windowsie 7 robi na prawdę dużą różnicę. Jest bardzo cichy (generalnie w ogóle go nie słyszę). Żadnych wibracji też nie zaobserwowałem. Cena - bardzo dobra! Generalnie same zalety!

Zalety
    • efektywność, cichy, szybki , wydajny, pojemny
  7. uzytkownik_anonimowy

Samsung produkuje bardzo dobre dyski. Do tej pory miałem samsunga 160GB, teraz wymieniłem go na 500GB i jestem bardzo zadowolony, pomimo tego, że wpada w wibracje, których raczej przy nowszych obudowach nawet nie będzie słychać :)

Zalety
    • łatwość instalacji, efektywność, szybki , wydajny, pojemny
    Wady
    • głośny
  8. Marek1712

Po przygodach z WD Black (i kilkoma seriami innych producentów) zawierzyłem Samsungowi, którego kiedyś nie darzyłem sympatią.
    Powiem jedno - sprzęt super. W domu mam dwa od roku i chodzą po ~16h/dzień. Brak problemów póki co.
    W pracy zamontowałem ~10 sztuk - również nie było z nimi problemów. Nie jest to produkt idealny - ale wśród złomu jakim są aktualnie produkowane HDD - ten model się wyróżnia. Oczywiście backup to tak czy siak podstawa ;)

Zalety
    • - trwałość!!!
    • - wydajność
    • - cena/jakość
    Wady
    • - trochę głośny (wibruje)
    • - ustępuje jednak najszybszym
  9. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ)

Dysk jest świetny jak dla mnie cichy bo wcześniej miałem strasznie głośny jest pojemny jak na razie spisuje się bez żadnych problemów za tą cenę jak najbardziej polecam ponieważ to jest najlepszy dysk z tego przedziału cenowego!!

Zalety
    • łatwość instalacji, cichy, szybki , wydajny, pojemny
  10. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ)

Posiadam go miesiąc, ale mam do czynienia z wieloma dyskami Samsunga, więc polecam jak najbardziej! Bardzo cicho pracuje, nie grzeje się, jest szybki, bezawaryjny, zresztą znacie dyski Samsunga - polecam!