Long 4 Lashes Serum Przyspieszające Wzrost Rzęs 3ml

DARMOWA DOSTAWA od 49 zł

fajny aplikator
estetyczne opakowanie

1. Ilona

Kupiłam serum nie wierząc, że jakikolwiek preparat może sprawić, że rzęsy będą dłuższe i gęstsze. Pierwsze efekty zauważyłam już po 3 tygodniach stosowania. Moje rzęsy stały się zdecydowanie dłuższe i bardziej gęste. Kiedy nałożę maskarę są tak długie, że mogę tylko chodzić w soczewkach, ponieważ w okularach nie mogłabym mrugać, bo 'haczą' mi o szkła :) Ponadto znajomi zawsze mnie pytają czy to moje naturalne rzęsy czy mam sztuczne. W wielu opiniach czytałam, że wypadają rzęsy, u mnie jest zdecydowanie na odwrót. Nie uczulają mnie. Opakowanie bardzo wydajne, a sama aplikacja jest bardzo prosta.

Produkt naprawdę godny polecenia. Moje naturalne rzęsy nawet pomalowane dobrej jakości tuszem, były nieciekawe. Krótkie i ledwie było widać podkręcenie. Po stosowaniu najpierw Revitalash urosły niesamowicie, ale ten środek jest niestety drogi. Kupiłam Long 4 Lashes i efekt jest dokładnie taki sam jak po poprzedniej odżywce, tyle tylko, że z portfela ubyło mi znacznie mniej. Jestem bardzo zadowolona a koleżanki nie mogą uwierzyć, że to moje naturalne rzęsy. Są super długie. Ja uważam, że urosły mi o prawie 80 % dłuższe. Napewno będę stosować ten produkt a niedowiarki niech same spróbują bo naprawdę warto !

3. Andrei

UWAGA - TO JEST RECENZJA NAPISANA PRZEZ FACETA!

Uprawiam sporty walki, więc na macie jest dosłownie wszystko co może pozostawić po sobie spocony człowiek... Po zainfekowaniu oczu nużeńcem straciłem prawie całkowicie rzęsy i brwi, do tego stopnia, że pot z czoła spływał wprost do oczu. Było to nieprzyjemne i uciążliwe, ale to jedna strona medalu, druga to wygląd :( Wyglądałem jak po chemii...

Po dwóch miesiącach odrosły mi brwi i rzęsy - serio! Używałem intensywniej, mniej więcej 1 opakowanie na miesiąc.

Szczerze polecam - specyfik poleciła mi żona. Pozdrawiam - Andrei

4. Iza

Firma Estrella pomimo wcześniejszych uwag dotyczących terminowości stanęła na wysokości zadania, zachowała się profesjonalnie przesyłając bonus udogodnień na przyszłe zakupy jak i przede wszystkim nie odrzucając uwag a odnosząc się do nich rzeczowo. Wzorowe zachowanie godne polecenia.
    Najważniejsze, co ponownie podkreślam, sam towar oferowany przez firmę Estrella jest cenowo atrakcyjny i dostarczany zgodnie z zamówieniem.
    Na pewno skorzystam ponownie z zakupów w sklepie Estrella.

5. Justyna

Serum okazało się bardzo skuteczne. Stosuję je dopiero 2 miesiące, a moje rzęsy są długie, gęste i zdrowe. Dwa razy je przycinałam, bo pojedyncze włoski urosły baaardzo długie. Preparat jest bardzo wydajny. Trochę trudności sprawia na początku aplikowanie - zwłaszcza dl kogoś, kto nie robi na co dzień makijażu, ale można dojść do wprawy. Serum poleciła mi siostra, jako alternatywę dla preparatu Nanolash (cena ok. 150 zł przy zakupie pojedynczego opakowania), Ja również polecam.

6. Ania

Wszyscy zachwycają się teraz.odżywkami do rzęs
    . Chxil się skusić na odżywkę z revitalash ale jest koszt to około 300 zł i słyszałam że jest zamiennik za małe pieniądze. Wiec poszukal w internecie i w aptece słonik jest ona prawie o połowę tańsza niż w sklepach. Stosuje juz ja od kilku miesięcy,polecam znajomym zakup i powiem krótko: jest fajna na pewno wzmacnia rzeski coś się tam dobrego dzieje, po około trzech tygodniach widać efekty. Nie działa na pewno tak jak revitalash ale uważam że jak za te Pieniądze to można sobie lekko poprawić rzęsy

Zalety
    • bardzo niska cena
    • nie uczula nawet moje wrażliwe oczy
    • po trzech tygodniach widać już efekty
  7. Laaxh

To serum zdziałało CUDA. Naturalnie miałam długie, gęste i czarne rzęsy, ale ciągle mi było mało. Po przeczytaniu wielu opinii stwierdziłam, że sama na sobie przetestuję. Efekt po miesiącu był ekstra i utrzymywał się przez około 3 miesiące po zaprzestaniu używania serum. Pod koniec stosowania odżywki zaczęłam mieć te słynne "czerwone kreski" wzdłuż linii rzęs, jednakże nie były one jakieś mega mocne. Ogólnie polecam gorąco. Rzęsy po wytuszowaniu wyglądały cudownie.

Zalety
    • działanie
    • skuteczna
    Wady
  8. Pauli

Cudo zamknięte w małym opakowaniu. Dla mnie hit. Skończyłam pierwsze opakowanie, i od razu zamówiłam kolejne, by używać kilka razy w tygodniu tylko dla podtrzymania efektu jakie dało mi pierwsze opakowanie, Przed używaniem long5lashes raczej nie mogłam pochwalić się spektakularnymi rzęsami, były cienkie i krótkie. Cena w porównianiu do efektów jest jak najbardziej okej :) moje rzęsy teraz są piękne, długie, wyraźnie grubsze i ciemniejsze. Polecam Polecam Polecam !

9. AnnaS

No jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem jaki uzyskałam po trzech tygodniach stosowania serum. Początkowo trochę nie wierzyłam koleżance w to że rosną po nim rzęsy a nawet byłam przekonana że ma sztuczne, więc niedowiarek postanowił na sobie wypróbować i... Słuchajcie, to serum serio działa! Nigdy nie miałam takich jak teraz rzęs bardzo się zagęściły i wydłużyły aż o okulary mi rysują :) Jak maluję na imprezę na trzy razy to wyglądają jakbym miała doklejane kępki. Produkt godny polecenia jak najbardziej. Polecam!

Zalety
    • poręczne opakowanie
    • wydajne
    • wydłuża rzęsy
    • zagęszcza rzęsy
    Wady
    • delikatnie podrażnia oczy
  10. Wiki

Używam tej odżywki 2,5 miesiąca. Nie zauważyłam praktycznie efektów. Po dwóch tygodniach rosły szybciej, miałam bardziej gęstsze. Ale teraz zatrzymały się rosną powoli i wypadają to czasem bardzo dużo. Nie zauważyłam również, że bym miała dłuższe rzęsy są takiej samej długości jak miałam wcześniej przed stosowaniem. Zrobiły mi fioletowe kreski przy linii rzęs tam, gdzie maluje kreskę odżywką. Jeszcze będę stosować, ale nie wiem jak długo, gdy nie będzie efektów nadal to odstawie. Nie podrażnia u mnie oczu jedyny plus. Cena jest za duża, w stosunku do tego produktu.