Long 4 Lashes Serum Przyspieszające Wzrost Rzęs 3ml

DARMOWA DOSTAWA od 49 zł

fajny aplikator
estetyczne opakowanie

1. Marlen

Odżywkę stosuję już od ok 3 tyg i na razie nie widzę efektów. Mam dość długie rzęsy ale niestety strasznie rzadkie, więc kupiłam ją głównie po to by zagęścić rzęsy. Po kilku dniach od stosowania odżywki zauważyłam, że zaczęłam gubić więcej rzęs, ale na szczęście po kilku dniach wszysko wróciło do normy, może po prostu włoski musiały się przyzwyczaić. Kolejna ważna sprawa to fakt, że odżywkę trzeba umiejętnie aplikowaś odmierzając odpowiednią ilość na pędzelku. W pierwszych dniach stosowania na powiekach w miejscu aplikowania preparatu miałam dość widoczne zaczerwienienie, a kilka dni później jedna z powiek nad linią rzęs widocznie spuchła i była zaczerwieniona dając efekt jak przy jęczmieniu, dodatkowu odczuwałam lekki ból. Odstawiłam odżywkę na kilka dni, a potem zaczęłam ponownie stosować już bardziej uważając. Nie zgodzę się więc, że jest to produkt całkowicie bezpieczny i łatwy w użyciu, bo nieumiejętnie go stosując można sobie zrobić krzywdę. W moim przypadku było to spowodowane najprawdopodobniej zbyt dużą ilością preparatu na pędzelku,co podrażniało mi powieki i trochę oczy. Teraz po wyjęciu aplikatora z opakowania nadmir preparatu ściągam ocierając pędzelek o gwint "buteleczki" i jak na razie jest ok. W dalszym ciągu czekam na pierwsze efekty.

Zalety
    • bardzo wydajny
    • dobra cena
    • wygodna aplikacja
    • wygodne w użyciu
    • wystarcza na ok. 3 m-ce
    • zapach
    Wady
    • 100 % dłuższe i gęstsze rzęsy
    • bardzo dobry aplikator
    • bardzo niska cena
    • bardzo niska konkurencyjna cena
    • bardzo wydłuża rzęsy
    • bezpieczeństwo stosowania
    • brak efektów ubocznych
    • brak podrażnień
    • cudownie działa
    • wręcz magicznie ;)
    • czasem szczypie w oczy
    • delikatny dla oczu
    • długie
    • piękne rzęsy
    • dobra kosystencja
    • dosyć szybko zauważalne pierwsze efekty
    • efekty
    • jest super
    • latwa aplikacja
    • łatwa apliakcja
    • łatwa aplikacja
    • łatwa i szybka aplikacja
    • łatwa w aplikacji
    • łatwe w użyciu
    • łatwość aplikacji
    • łatwy w aplikacji
    • naprawdę działa
    • naprawdę działa!!!
    • naprawdę wydłuża rzęsy i to w krótkim cz
    • nie droga
    • nie obciąża wlosów
    • nie podraznia oczu
    • nie podrażnia
    • nie podrażnia oczu
    • nie pogrubia rzęs
    • nie powoduje podrażnień
    • nie powoduje reakcji uczuleniowych
    • nie uczula
    • nie uczula nawet moje wrażliwe oczy
    • nowe włoski
    • piękne i długie rzęsy
    • po trzech tygodniach widać już efekty
    • produkt wystarcza na 6 miesięcy stosowan
    • prosty w aplikacji i skuteczny
    • rzęsy sa dłuzsze
    • skuteczne
    • skuteczny!
    • spełnia moje oczekiwania
    • sprawia
    • że rzęsy stają się dłuższe
    • super efekt
    • super efekt po kilku tygodniach
    • szczoteczka
    • szybkie efekty
    • szybkie efekty po stosowaniu
    • szybko działa
    • świetne rezultaty
    • tani
    • widoczny efekt
    • wydłuża i pogrubia rzęsy
    • wydłuża rzesy
    • wygodny w użyciu
    • wzmacnia i wydłuża rzęsy
    • wzmacnia rzęsy
    • zagęszcza rzęsy

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
    Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.

3. AnnaS

Kupiłam to serum ale tak naprawdę trochę nie wierzyłam że może wydłużyć i zagęścić rzęsy. Teraz przekonałam się na własnych i muszę przyznać że teraz nie mogę w to uwierzyć że aż tak zadziałało! Rzęsy stały się dużo dłuższe i gęściejsze, widoczne nawet nie pomalowane a i tuszowanie ich jest łatwiejsze bo nie sklejają się-jakby były bardziej nawilżone i miękkie. Bałam się że będą wypadać bo takie opinie czytałam ale to nie prawda-nawet jedna mi nie wypadła. Jedyne co mi przeszkadza to to że delikatnie szczypie jak się nałoży na powiekę przez co rano mam zaczerwienione oczy. Ale po za tym to rewelacja! Nawet cena bardzo nie przeraża bo serum przy codziennym stosowaniu spokojnie na 2 miesiące wystarcza. Kupię jeszcze nie raz! POLECAM!

Zalety
    • wydajny
    Opinia potwierdzona użyciem
  4. fanny

Serum rzeczywiście działa, moje rzęsy są znacznie dłuższe i efekt był dość szybki, coś zaczęło się dziać już chyba po dwóch tygodniach, więc to nie jest żadna ściema ;). Zawiera bimatoprost, więc działać musi ;) Niestety, ten sam składnik powoduje rozszerzanie się naczynek na powiekach, co już jest mniej urocze :P I za to odejmuję jedną gwiazdkę. Nie jestem pewna, czy po skończeniu opakowania nie wrócę do starego, poczciwego oleju rycynowego. Jestem w trakcie korzystania z pierwszego opakowania, wydaje mi się, że jest wydajne (to już drugi miesiąc). Trudno mi przewidzieć, jak moje rzęsy zniosą odstawienie serum albo jak będą wyglądać po jego dłuższym używaniu.

Zalety
    Wady
    • rozszerzone naczynka na powiekach
  5. marbog

Tę odżywkę poleciła mojej mamie koleżanką , wiadomo jak to z odżywkami bywa ciężko o taką , która naprawdę działa . Na początku byłyśmy sceptycznie nastawione jednak po około 2 tygodniach u mojej mamy było widać efekty u mnie dopiero 3 tygodniach . Wiele osób zaczęło nas pytać jakiej maskary używamy albo czy zrobiłyśmy sobie sztuczne rzęsy . Jednak jak wiele osób opisuje efekt po zakończeniu używania produktu dość szybko ucieka w las .
    Jednak by go utrzymać wystarczy ok. 3 razy w tygodniu nakładać odżywkę i będzie ok.

6. Annika

Dodaję swoją opinię po używaniu odżywki ( 3 opakowania) ponad rok. Pierwsze efekty zauważyłam dopiero po ok 5-6 tygodniach codziennego stosowania, ale dalej było już coraz bardziej spektakularnie, nikt nie wierzył, że to moje prawdziwe rzęsy, były gęste, długie, ciemne. Po skończeniu pierwszego opakowania, zaczęłam stosować drugie - tak dla utrwalenia efektu. Przy okazji zapytałam kosmetyczki, jak długo należy taką odżywkę stosować - powiedziała mi, że jeszcze jedno opakowanie, ale już stosować nie codziennie, ale 3 razy w tygodniu. I od tego momentu, od trzeciego opakowania zaczęłam zauważać stopniowe cofanie się efektu pogrubienia, zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Byłam zawiedziona i dalej trochę jestem. Produkt będzie świetny dla osób, które chcą go stosować już zawsze - inaczej efekt zniknie, ale trzeba mu oddać, że działa.

Zalety
    • fajny aplikator
  7. Ola

Niestety raz po ponad miesiacu stosowania zrobil mi sie jeczmien musialam wyrzucic ta odzywke ze wzgledow higienicznych wiec kupilam nowa i stalo sie to samo na tym samym oku po okolo 1 tygodnia po wyleczeniu sie z poprzedniego (kilka dni nie stosowalam serum po zrobieniu sie pierwszego). Nie wiadomo tak naprawde czy to produkt zawinil czy cos innego. Ale w tamtym czasie dalam sobie na krotki czas spokoj. Ponownie wrocilam do stosowania odzywki uzywam jej okolo 2.5 miesiaca mialam kilka pojedynczych dlugich rzes ktore i tak po czasie wypadly. Cala reszta nieco urosla ale bez szalu. Dodam ze moje naturalne sa krotki geste i jasne na koncach. Mysle ze natury i tak nie da sie oszukac

Wady
    • skuteczne
  8. s...a

Ja dość długo czekałam na efekt, gdyż pierwsze dało się zauważyć po 3 miesiącach regularnego stosowania produktu, dzień w dzień. Kupiłam w drogerii za 80 zł, także tutaj bardzo się opłaca! :) Kupiłam z polecenia przyjaciółki. U niej super efekt był po 1 miesiącu stosowania. Każdy faktycznie myślał, że robiłam sobie sztuczne rzęsy :) Musiałam niestety przestać używać tego produktu, ze względu na to, że jakiś jego składnik mnie uczulał. Miałam całe czerwone oczy, bardzo suche i swędzące powieki. Warto przetestować, jeżeli Wy nie będziecie miały podobnych objawów, to używajcie, bo efekty są naprawdę niesamowite! Co do różnych mitów krążących po internecie, że po odstawieniu tej odżywki wypadają wszystkie rzęsy, nie potwierdzam tego, u mnie wszystko wygląda normalnie, naturalnie, po prostu wróciły do poprzedniego wyglądu, są krótsze. Jednym słowem polecam przetestować i sprawdzić! :)

Zdecydowanie odradzam!

Niestety natura nie obdarzyła mnie zbyt gęstymi, ani też zbyt długimi rzęsami, dlatego też pokusiłam się o serum. Zachęcona opinią ekspedientki i wieloma pozytywnymi komentarzami w Internecie zdecydowałam się na ten produkt. Niestety spotkało mnie ogromne rozczarowanie i same problemy. Od momentu rozpoczecia stosowania preparatu moje rzęsy zaczęły wypadać w niesłychanie szybkim tempie i zauważalnej ilości (kilka rzęs z każdego oka dziennie). Nie odrastały zbyt szybko, co mnie przeraziło. Ale pomyślałam, że może trzeba dać temu "cudeńku" drugą szansę. Kontynuowałam więc stosowanie serum przez kolejne dni. Rzęsy nie odrastały ani mocniejsze, ani dłuższe, ani gęstsze. Na szczęcie odrosły w ogóle. Korzystałam z preparatu blisko 2 miesiące, ale efekt się nie zmienił i nie było dnia bez wypadających rzęs. Do dziś (mimo, że odstawiłam serum już 3 tygodnie temu) moje rzęsy wypadają codziennie. Dodam, ze zanim w ogóle zaczęłam stosowac serum zupełnie nie miałam tego problemu. Wypadała jedna czy dwie od czasu do czasu, ale to było naturalne i przypadkowe. To co się dzieje obecnie zupełnie wykracza poza normę. Niestety, wypadanie rzęs to nie jedyny problem, który mnie spotkał. Od pierwszych dni stosowania serum zaczęło się uczucie jakby "napuchniętych" lekko powiek, z dodatkowym irytującym uczuciem swędzenia, a każdego ranka miałam niesamowicie irytujące uczucie piasku pod powiekami - nigdy w zyciu mi się to nie zdarzyło. Odkąd odstawiłam serum, uczucie napuchniętych, swędzących powiek oraz piasku w oczach zniknęło. Trwało do kilku dni po odstawieniu, ale na szczęście teraz juz nic takiego nie odczuwam. mam tylko nadzieję, ze moje rzęsy odchorują szybko tę przygodę z serum i przestaną tak intensywnie wypadać.

Zdecydowanie nie polecam.

10. ewela

sugerując się pozytywnymi opiniami zakupiłam odżywkę w celu podratowania moich rzęs, jednak stosowałam ją jedynie 6 dni, gdyż po 3 aplikacji zaczęła boleć mnie głowa w pulsie i oczy, to samo działo się przez 3 kolejne aplikacje na noc, nie jest to normalne i sądzę że dalsze stosowanie byłoby niebezpieczne, poszperałam w sieci na ten temat i u wielu kobiet był taki sam skutek stosowania, nadal wierzę, iż produkt spełnia swoje zadanie gdyż ma masę zwolenniczek, ale nie ufam w bezpieczeństwo podczas stosowania produktu