Long 4 Lashes Serum Przyspieszające Wzrost Rzęs 3ml

ładny efekt po dłuższym stosowaniu
wygodne w użyciu
poręczne opakowanie
działanie
prosty w aplikacji i skuteczny
naprawdę działa!!!
wydajne
rosną rzęsy :)
dobra jakość
super odżywia rzęsy
naprawdę wydłuża rzęsy i to w krótkim cz
podręczny
wystarcza na ok. 3 m-ce
ładnie wyglada
wygodna aplikacja
wydajny, rzęsy po nim sa piękne i długie
bardzo dobry aplikator
sprawia, że rzęsy stają się dłuższe
wydłuża i pogrubia rzęsy
bardzo wydajny
sposób aplikacji
spełnia moje oczekiwania
przyspiesza wzrost
piękne, długie i zdrowe rzęsy
ładne opakowanie,
nie podrażnia oczu
super!
wygodna
konkurencyjna cena
cudownie działa, wręcz magicznie ;)
dobre wykonanie
aplikacja
efektywny
ekonomiczny
super efekt
super efekt po kilku tygodniach
przystępna cena
łatwa w aplikacji
szybko działa
wydaność
trw
wzmacnia brwi (tak ją teraz stosuję)
widoczne efekty
efekty
dosyć szybko zauważalne pierwsze efekty
doskonały
bardzo wydłuża rzęsy
rzęsy sa dłuzsze
daje widoczne rezultaty
efekty widać szybko
nie powoduje podrażnień
niska cena
polecam widac efekty mam wiecej wlosow a
rewelacja
przyjemny zapach
długie, piękne rzęsy
szybkie efekty
niska cena porównując z konkurencją
wzmacnia i wydłuża rzęsy
bardzo niska konkurencyjna cena
szczoteczka
nie pogrubia rzęs
brak
Wszyscy zachwycają się teraz.odżywkami do rzęs
. Chxil się skusić na odżywkę z revitalash ale jest koszt to około 300 zł i słyszałam że jest zamiennik za małe pieniądze. Wiec poszukal w internecie i w aptece słonik jest ona prawie o połowę tańsza niż w sklepach. Stosuje juz ja od kilku miesięcy,polecam znajomym zakup i powiem krótko: jest fajna na pewno wzmacnia rzeski coś się tam dobrego dzieje, po około trzech tygodniach widać efekty. Nie działa na pewno tak jak revitalash ale uważam że jak za te Pieniądze to można sobie lekko poprawić rzęsy
Zalety
bardzo niska cena
nie uczula nawet moje wrażliwe oczy
po trzech tygodniach widać już efekty
Stosuję już pięć miesięcy. Moje rzęsy zawsze odkąd pamiętam były krótkie, rzadkie i proste. Na ten produkt też są "oporne", efekt zauwazyłam dopiero po kilku miesiącach - są wyraźnie dłuższe i gęstsze. A kiedy pociągam je tuszem robią się długie i grube (przedtem tuszowanie nie dawało żadnych efektów).
Stosuję codziennie wieczorem, własnie kończy mi się pierwsza porcja, zamówiłam kolejną. Największą zaletą jest fakt, że środek nie drażni oczu i nie uczula.
Wzdłuż linii rzęs zauważyłam po kilku miesiącach stosowania czerwonobrązową kreskę w miejscu gdzie nakładam preparat. Ale to przebarwienie w żaden sposób mi nie przeszkadza, można je potraktować jak "makijaż permanentny" ;)
1 komentarz Zgłoś
Przed zakupem tego produktu pierwszy raz, miałam trochę obiekcje, ponieważ kosztował wtedy drogo. Jednak po stosowaniu go, już po kilkunastu dniach okazało się, że zaczynam widzieć rzęsy. Do czasu, kiedy nie stosowałam teko produktu, miałam problem z pomalowaniem rzęs. Zawsze robiłam to z lusterkiem powiększającym, ponieważ ich nie widziała. Natomiast po systematycznym stosowaniu, rzęsy są bardziej widoczne, nawet bez ich malowania. Są bardziej gęstsze i grubsze, oczy stają się bardziej wyraziste. Rzęsy przestały mi wypadać. Nie muszę ich codziennie malować w widać jakby były pociągnięte lekko tuszem. Ponownie kupiłam ten produkt, bo jestem z niego zadowolona.
Używałam systematycznie przez 2 miesiące. Pierwsze efekty wzrostu i większej gęstości rzęs zauważyłam po ok 1.5 miesiąca stosowania kuracji. Pojedyncze rzęsy wydłużyły się o ok 2-3 mm. Po dwóch miesiącach stosowania serum pojawił mi się wachlarz pięknych, błyszczących, ciemniejszych i sztywniejszych rzęs. O becie stosuje odżywkę ok 2 razy w tygodniu,m żeby utrzymać efekt. Kosmetyk nakłada się bardzo łatwo, zaraz nad linia rzęs. Najlepiej aplikować ją na noc po demakijażu oczu. Opakowanie starcza na ok 3 miesiące stosowania. Może i kwota za odżywkę nie jest zbyt niska, ale za to jaki jest po niej efekt nie ma się co zastanawiać. Otrzymany efekt jest naturalny, ale nie ukrywam, że sporo osób pyta mnie czy oby czasem nie wydłużałam rzęs..
No jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem jaki uzyskałam po trzech tygodniach stosowania serum. Początkowo trochę nie wierzyłam koleżance w to że rosną po nim rzęsy a nawet byłam przekonana że ma sztuczne, więc niedowiarek postanowił na sobie wypróbować i... Słuchajcie, to serum serio działa! Nigdy nie miałam takich jak teraz rzęs bardzo się zagęściły i wydłużyły aż o okulary mi rysują :) Jak maluję na imprezę na trzy razy to wyglądają jakbym miała doklejane kępki. Produkt godny polecenia jak najbardziej. Polecam!
Zalety
poręczne opakowanie
wydajne
wydłuża rzęsy
zagęszcza rzęsy
Wady
delikatnie podrażnia oczy
Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
The final result of the product will get through the month of using
Zalety
estetyczne opakowanie
idealna konsystencja
ładne opakowanie
Jeszcze nie używam produktu. Ale myśle ze będzie dobrze
Juz ponad miesiac uzywam serum LongLashes i nie widze zadowalajacych efektow. Mysle ze lepiej sprawdzila sie odzywka Regenerum do rzes,a byla o wiele tansza. Kiedys po usunieciu sztucznych rzes nigdy nie uzywalam zadnych odzywek i rzesy zawsze dochodzily do normalnej kondycji po okolo miesiacu. Pozniej chcialam przyspieszyc odrastanie i zaczelam kupowac rozne pojawiajace sie jako nowosci odzywki. I powiem ze zadna cudow nie czyni. Czy z odzywka czy bez efekt zawsze byl taki sam. Bardziej chyba odzywki dzialaly na moja pszychike ze cos robie,ze je odzywiam wiec na pewno jest lepiej. Jeszcze tylko nie wyprobowalam Revita Lash bo cena mnie blokuje.
1 komentarz Zgłoś
ładny efekt po dłuższym stosowaniu
Zalety
fajny aplikator
łatwa aplikacja
łatwość aplikacji