Long 4 Lashes Serum Przyspieszające Wzrost Rzęs 3ml

Kupon
DARMOWA DOSTAWA od 49 zł

fajny aplikator
estetyczne opakowanie

Trzeba stosować codziennie ! żeby zobaczyć różnicę . Za pierwszym razem nie używałam systematycznie i znacznej różnicy nie zauważyłam . Tym razem nakładam codziennie i różnica po 4 tyg jest bardzo zadowalająca . Rzęsy są dużo dłuższe, ładnie zagęszczone (ja już po 2 tyg zauważyłam , że rzęsy ładnie się układają, są trochę zagęszczone ) . Opakowanie starcza na naprawdę długo - 6 mies . Wada: jeśli produkt dostanie się do oka - piecze . Innych wad nie zauważyłam . Cena : moim zdaniem nie jest wygórowana - jak na odżywkę, która rzeczywiście działa i starcza na długo ( składem jest podobna do znanej także skutecznej odżywki za 150 zł.. ) Ja polecam :)

Zalety
    • bardzo wydajny
    • produkt wystarcza na 6 miesięcy stosowan
    • skuteczny
    Wady
    • czasem szczypie w oczy
  2. Jolanta Kopocin

Juz ponad miesiac uzywam serum LongLashes i nie widze zadowalajacych efektow. Mysle ze lepiej sprawdzila sie odzywka Regenerum do rzes,a byla o wiele tansza. Kiedys po usunieciu sztucznych rzes nigdy nie uzywalam zadnych odzywek i rzesy zawsze dochodzily do normalnej kondycji po okolo miesiacu. Pozniej chcialam przyspieszyc odrastanie i zaczelam kupowac rozne pojawiajace sie jako nowosci odzywki. I powiem ze zadna cudow nie czyni. Czy z odzywka czy bez efekt zawsze byl taki sam. Bardziej chyba odzywki dzialaly na moja pszychike ze cos robie,ze je odzywiam wiec na pewno jest lepiej. Jeszcze tylko nie wyprobowalam Revita Lash bo cena mnie blokuje.

3. Aga

Nie da się ukryć, że początkowo byłam rozczarowana, bo po 3 tygodniach regularnego stosowania nic.. kolejny tydzień i dalej nic.. ale skoro już wydałam nie małą kwotę na serum, używałam nadal ale bez większej wiary, że coś się zmieni. Aż do dnia, kiedy znajoma zadała pytanie "a to masz swoje rzęsy czy doklejone, bo są niesamowicie długie?!", czyli, że jednak zadziałało ;)
    Dodatkowo fajnie wzmacnia rzęsy, szybciej odrastają te które już wypadły. Jak dla mnie skuteczność rewelacja, tylko trzeba troszkę poczekać (u mnie to chyba było coś ok. 2 m-ce).
    Na szczęści mnie serum nie uczuliło, choć czasami jak nałożę go troszkę więcej i spłynie do oka lekko zaszczypie ale to wszystko.

Aktualnie to kolejne opakowanie, teraz już stosuję co drugi-trzeci dzień, dla wzmocnienia rzęs i utrzymania efektu.

Zalety
    • działanie
    • fajny aplikator
    • ładny efekt po dłuższym stosowaniu
    • łatwa aplikacja
  4. Anna

Stosuję już pięć miesięcy. Moje rzęsy zawsze odkąd pamiętam były krótkie, rzadkie i proste. Na ten produkt też są "oporne", efekt zauwazyłam dopiero po kilku miesiącach - są wyraźnie dłuższe i gęstsze. A kiedy pociągam je tuszem robią się długie i grube (przedtem tuszowanie nie dawało żadnych efektów).
    Stosuję codziennie wieczorem, własnie kończy mi się pierwsza porcja, zamówiłam kolejną. Największą zaletą jest fakt, że środek nie drażni oczu i nie uczula.
    Wzdłuż linii rzęs zauważyłam po kilku miesiącach stosowania czerwonobrązową kreskę w miejscu gdzie nakładam preparat. Ale to przebarwienie w żaden sposób mi nie przeszkadza, można je potraktować jak "makijaż permanentny" ;)

5. Miriam

To nie ściema! Produkt,ma duży rozgłos (co często interpretuję jako reklamę bubla), nie bez przyczyny. Wcześniej stosowałam inne odżywki tego typu przez około pół roku, rzęsy pogrubiły się, jednak nie widziałam aż tak spektakularnych efektów jak po long 4 lashes. Pierwsze zauważalne efekty widziałam po miesiącu. Po pół roku miałam ok 3 razy dłuższe rzęsy i ok 2 razy grubsze. Efekt utrzymuje się, jeśli odżywka jest regularnie stosowana. To jest już moje 3 opakowanie. Szczerze mówiąc, może nie mam aż tak długich rzęs jak na zdjęciu z opakowania ale myślę, że w połączeniu z henną dałyby to fajny efekt. Mój nr 1 . Polecam, warto zainwestować.

Zalety
    • estetyczne opakowanie
    • fajny aplikator
    • ładne opakowanie
    • łatwa aplikacja
    • łatwość aplikacji
    • skuteczna
  6. Eliza

Opakowanie mimo że małe, to bardzo wydajne. Produkt wystarczył mi na 3 miesiące codziennego stosowania, przy czym efekty stały się zauważalne już po pierwszym miesiącu użytkowania. Wtedy też zamówiłam kolejne opakowanie, korzystając z wciąż trwającej promocji, i pewnie drugie wystarczy mi na dłużej, gdyż po pierwszej kuracji wystarczy serum stosować raz w tygodniu, dla podtrzymania efektu. Działa cuda, naprawdę polecam :) Zwłaszcza jako tańszą i naturalną alternatywę dla sztucznych rzęs, gdyż już po 2,5 miesiącu dostałam opinie, iż moje rzęsy są tak imponujące, że wyglądają na przedłużane :) Chyba nie ma lepszej recenzji dla tego produktu.

7. justek17

Zakupiłam drugie opakowanie, bo efekt jest świetny i chce go podtrzymać po zakończeniu kuracji. Trzeci miesiąc prawdopodobnie kończę (nie pamiętam kiedy zaczęłam, ale chyba w listopadzie) . Miałam jeden problem na początku drugiego miesiąca, ponieważ oczy szczypały mnie wieczorami niemiłosiernie, ale wystarczyło przepłukac je kropelkami do oczu i na dwa dni odstawić kuracje. Następnie powróciłam do serum lecz tym razem zwracałam uwagę na to aby nie nakładać tego serum tak jak do tej pory (!!!) grubą warstwą tylko cieniutką i od tamtej pory sytuacja się nie powtórzyła. Podsumowując serum działa gdy stosujemy je zgodnie z zaleceniami producenta. Polecam

8. Joanna

Bardzo dobry produkt wart swojej ceny.Pierwsze efekty zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania.Aktualnie już kilka miesięcy używam i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania,Na duży plus wydajność-przy codziennej aplikacji wystarczyło mi na 5 miesięcy.Cena regularna jest wysoka ale można trafić na bardzo dobre promocje i zakupić w cenie do 50 zł.(czyli jakieś 10 zł na miesiąc wychodzi;bardzo przystępna cena)
    Odkąd pamiętam rzęsy miałam cienkie krótkie i rzadkie.Aktualnie jestem posiadaczką rzęs jak z reklamy bez zagęszczania i wydłużania w salonie kosmetycznym.Polecam naprawdę warto.Aktualnie jakimkolwiek tuszem pomaluję rzęsy efekt jest fenomenalny.

Zalety
    • fajny aplikator
    • skuteczna
  9. Jola

Przed zakupem tego produktu pierwszy raz, miałam trochę obiekcje, ponieważ kosztował wtedy drogo. Jednak po stosowaniu go, już po kilkunastu dniach okazało się, że zaczynam widzieć rzęsy. Do czasu, kiedy nie stosowałam teko produktu, miałam problem z pomalowaniem rzęs. Zawsze robiłam to z lusterkiem powiększającym, ponieważ ich nie widziała. Natomiast po systematycznym stosowaniu, rzęsy są bardziej widoczne, nawet bez ich malowania. Są bardziej gęstsze i grubsze, oczy stają się bardziej wyraziste. Rzęsy przestały mi wypadać. Nie muszę ich codziennie malować w widać jakby były pociągnięte lekko tuszem. Ponownie kupiłam ten produkt, bo jestem z niego zadowolona.

10. Bożena

Używałam systematycznie przez 2 miesiące. Pierwsze efekty wzrostu i większej gęstości rzęs zauważyłam po ok 1.5 miesiąca stosowania kuracji. Pojedyncze rzęsy wydłużyły się o ok 2-3 mm. Po dwóch miesiącach stosowania serum pojawił mi się wachlarz pięknych, błyszczących, ciemniejszych i sztywniejszych rzęs. O becie stosuje odżywkę ok 2 razy w tygodniu,m żeby utrzymać efekt. Kosmetyk nakłada się bardzo łatwo, zaraz nad linia rzęs. Najlepiej aplikować ją na noc po demakijażu oczu. Opakowanie starcza na ok 3 miesiące stosowania. Może i kwota za odżywkę nie jest zbyt niska, ale za to jaki jest po niej efekt nie ma się co zastanawiać. Otrzymany efekt jest naturalny, ale nie ukrywam, że sporo osób pyta mnie czy oby czasem nie wydłużałam rzęs..