KRK RP6 G3

4,9
Ostatnia cena: 699,00

Zobacz inne produkty z kategorii Kolumny i głośniki estradowe

KRK RP6 G3 - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie KRK RP6 G3 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,9
wykonanie
Rewelacyjne monitory aktywne, jakość dźwięku bez zarzutu, praktycznie brak szumów ... ale automatyczny tryb stand-by jest dość dokuczliwy - głośniki wyłączają się same gdy poziom sygnału jest bardzo niski przez kilka może kilkanaście minut ... niestety jeśli słucha się czegoś po cichu to też się potrafią wyłączyć a włączanie wymaga wysokiego poziomu sygnału przez kilka sekund - nie wystarczy niski sygnał (nie wiem czemu) i nie od razu się włączają - najpierw widać zapalające się podświetlanie logo, ale jeśli sygnał był głośny tylko przez chwilę to nadal nie będzie nic słychać aż przekroczy pewien wysoki próg... i tak aż do kolejnego wyłączenia. Te poziomy i zachowanie powinny być regulowane!
Produkt godny polecenia, sklep "profi-dj.pl" absolutnie NIE. Potwierdził zakup a potem odmówił sprzedaży, bo sprzedawał w promocyjnej cenie niby przez pomyłkę. KRK znam i używałem wcześniej w innym studiu.
Od razu gdy podłączyłem ten monitor do interfejsu usłyszałem piękne szczegóły góry jak i przede wszystkim dołu, tego oczekiwałem. Polecam
wykonanie
Towar zgodny z opisem. Głośniki prezentują się świetnie,dobra jakość wykonania. Dźwięk zachwyca. Polecam
Ocena: 4,5/5
JAKOŚĆ DZWIĘKU NA PRAWDĘ ROBI WRAŻENIE (PODŁĄCZONE PRZEZ SCARLET 8I6).
TONY NISKIE JAK I WYSOKIE WYRAŹNE I CZYSTE. MIŁOŚNICY MOCNEGO BASU NIE BĘDĄ NARZEKAĆ.
POWIEM TAK, GRAJĄ O GALAKTYKĘ LEPIEJ NIŻ ZESTAW AMPLITUNER PLUS KOLUMNY ZA 3000 ZŁ. ZNANYCH MAREK.
WYKONANIE BARDZO DOBRE LF I HF DO REGULACJI.
POKRĘTŁO GŁOŚNOŚCI Z TYŁU PROPONUJE USTAWIĆ NA ZERO BO PRZY +6dB MONITORY SZUMIĄ I TO SŁYCHAĆ DOŚĆ WYRAŹNIE.
TRYB UŚPIENIA NIE DPORACOWANY TJ. NIE RÓWNO SIĘ WYŁANCZAJĄ. W DŁUGIM ODSTĘPIE CZASU KILKA DO KILKUNASTU SEKUND LUB WŁANCZAJĄ SIĘ TEŻ W ODSTĘPACH CZASOWYCH.
Zalety
jakość dzwięku
4 komentarze Zgłoś
testuję ale gitarka chyba fajnie graja :)
Zalety
jakość dzwięku
spelniaja oczekiwania
Bardzo dobre
wykonanie
Czysty, poprawny dźwięk, czytelny bas