KRK RP6 G3

4,9

Zobacz inne produkty z kategorii Kolumny i głośniki estradowe

KRK RP6 G3 - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie KRK RP6 G3 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,9
Ocena: 4,5/5
NODI napisał, że tryb uspienia włącza się nierówno, ...tak jest, ponieważ nierówno zanika dzwiek w prawym i lewym kanale, chyba, że słuchasz mono.
Obawiałem się zakupu, ale od razu na starcie powiem, że bezpodstawnie. Monitory mają to coś czego szukałem... Czysty dźwięk, idealne stereo, wszystkie pasma czytelne. Dla kogoś kto zajmuje się muzyką nawet hobbystycznie mogę polecić z czystym sumieniem. Dostałem to czego oczekiwałem nawet o tym nie wiedząc do końca, bo nigdy nie było mi dane usłyszeć tych monitorów. Polecam bardzo tak sam produkt jak i sklep supersound.pl
Piknie grajo.
Super polecam ;)
Czysty, poprawny dźwięk, czytelny bas
Bardzo dobre
spelniaja oczekiwania
wykonanie
testuję ale gitarka chyba fajnie graja :)
Zalety
jakość dzwięku
Ocena: 4,5/5
JAKOŚĆ DZWIĘKU NA PRAWDĘ ROBI WRAŻENIE (PODŁĄCZONE PRZEZ SCARLET 8I6).
TONY NISKIE JAK I WYSOKIE WYRAŹNE I CZYSTE. MIŁOŚNICY MOCNEGO BASU NIE BĘDĄ NARZEKAĆ.
POWIEM TAK, GRAJĄ O GALAKTYKĘ LEPIEJ NIŻ ZESTAW AMPLITUNER PLUS KOLUMNY ZA 3000 ZŁ. ZNANYCH MAREK.
WYKONANIE BARDZO DOBRE LF I HF DO REGULACJI.
POKRĘTŁO GŁOŚNOŚCI Z TYŁU PROPONUJE USTAWIĆ NA ZERO BO PRZY +6dB MONITORY SZUMIĄ I TO SŁYCHAĆ DOŚĆ WYRAŹNIE.
TRYB UŚPIENIA NIE DPORACOWANY TJ. NIE RÓWNO SIĘ WYŁANCZAJĄ. W DŁUGIM ODSTĘPIE CZASU KILKA DO KILKUNASTU SEKUND LUB WŁANCZAJĄ SIĘ TEŻ W ODSTĘPACH CZASOWYCH.
Zalety
jakość dzwięku
4 komentarze Zgłoś