Karcher Wv 60 Plus 1.633-111.0

2,8 5 0 17 opinii / Zadaj pytanie
2,8
17 opinii
Ostatnia cena: 0,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Sprzątanie ręczne

jakość
łatwość używania
Liczba głosów: 17 Liczba opinii: 17
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Karcher Wv 60 Plus 1.633-111.0 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Pani domu
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  NIE POLECAM !! nie wiem kto pisze te pozytwne opinie, jak dla mnie bubel i niepotrzebny drogi gadżet. Robi to samo co zwykła ściągaczka do wody, a prócz tego pobiera prąd !! Bateria rozładowuje się kosmiczną prędkością. Głośny, zostawia smugi, wodę i tak trzeba wycierać , a okna polerować !! o lustrach można zapomnieć. Nie nadaje się. BEZSENSOWNY ZAKUP. MYŁAM OKNA DWA RAZY I DAŁAM SOBIE SPOKÓJ. LEŻY W SZAFIE TERAZ !! Zbieram teraz na parownicę i zobaczymy.

 2. Mycie okien
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Za takie pieniądze oczekiwałem czegoś innego.Zwykły niepotrzebny gadżet. Więcej babrania z tym niż ze sciągaczką gumową za 10 zł. Nie kupił bym ponownie. Najgorsze,że zostawia smugi i tak trzeba poprawiać..

  Wady
  • głośność pracy
  • szybkość pracy
 3. Marek
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Niestety smugi zostają, bateria trzyma bardzo krótko, już trzeci raz reklamowałem bo pada urządzenie-lipa. NIE POLECAM. jakiś chiński bubel !!! szkoda kasy.

 4. EWA
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Jestem zawiedziona. Zostają smugi i mazgi. Dużo lepiej zwykłą ściągaczką do wody. Bateria działa tak krótko,że szok. Długi czas ładowania i znowu zabawa...dajcie spokój. Woda i tak zostaje, trzeba poprawiać ścierką. Chyba dam sobie spokój bo szkoda nerwów. Jestem ROZCZAROWANA !!

 5. Pani domu
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Opinie różne na temat tego urządzenia, bardzo nie lubię mycia okien to skusiłam się, co mi tam.. no i niestety...porażka, a szkoda. W zasadzie cudów się nie spodziewałam ale faktycznie, wydana kasa bez sensu. zakup nietrafiony. smugi, długie ładowanie i krótki czas pracy, woda zostaje, mazgi... i tak trzeba polerować więc po co to komu? szkoda. wogólw mam wrażenie,że długo to urządzonko co buczy jak kombajn długo nie pociągnie.Mogłam kupić myjke parową byłaby chociaż dobra do trudno dostepnych miejsc w łazience.

  Wady
  • wygoda obsługi
 6. Mieszkanka domku
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Niestety nie spełnił produkt moich oczekiwań. Jak już pisali inni niepotrzebny gażet. Niczym nie różni się od zwykłej sciągaczki gumowej za 10 zł. szkoda. A dodatkowo pobiera prąd, nie można używać preparatów z alkoholem-co do mycia okien jest raczej niezbędne aby okna lśniły, więc chyba trzeba kupować płyn karchera-wiadomo jaka cena. Buczy jak kombajnzęła kruszyć-a używam krótko. Pozostawia i tak wodę, smugi-trzeba kilka razy poprawiać. Szkoda nerwów. Błysku nie ma-może do mycia okien w biurowcu -gdzie nie płacimy za prąd, płyn i czystość okien nie musi być bardzo dobra. Generalnie żałuję zakupu

 7. Aldonka
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Chyba spodziewałam się czegoś innego.Wszyscy pisali ach i ech.. Niestety szkoda pieniążków. Osobiście żałuję zakupu. Wydałam sporo na coś co zostawia smugi, wodę, hałasuje, pobiera prąd, psuje się ( już 2 razy reklamowałam) . Generalnie Lipa !!! szkoda, bo nie lubię myć okien, a teraz to już wogóle jak sobie pomyśle co kupiłam !

 8. Jakamo
  Nie polecam
  Ocena:
  1,5/5 Wystawiono

  Kupiłem bo lubię nowinki techniczne na filmikach fajnie to wyglądało. W rzeczywistości nie polecam. Pozostawia smugi na oknach. nie domywa dokładnie - do ramy okiennej i tak trzeba wziąć ściereczkię i umyć dokładnie. Gadżet nie spełniający swojej podstawowej funkcji mycia okien.
  Tak naprawde to juz drugi produkt który posiadam karchera (1 myjka ciśnieniowa i to wcale nie najtansza za 150zł tylko około 1200zł) i jestem rozczarowany tym co te urządzenia potrafią:(

  Zalety
  • moc
  • trwałość
  Wady
  • bateria starcza na bardzo krótki czas
  • wyposażenie
 9. gromog
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Posiadam takie urządzenie i jest wygodne. W domu spełnia swoją rolę, ale jeśli ktoś chce tego używać w firmie sprzątającej, to się mocno rozczaruje - bateria krótko trzyma. W połączeniu z chemią karchera daje świetne efekty w krótkim czasie.

  Zalety
  • głośność pracy
  • szybkość pracy
  • wygoda obsługi
 10. polinka
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono użytkowania

  produkt ten jest przydatny najbardziej przy dużych oknach bądź drzwiach balkonowych. Spełnia swoją rolę, aczkolwiek trzeba troszkę przy ramach okien przetrzeć ręcznikiem lub ścierką

  Opinia potwierdzona zakupem