Karcher Wv 60 Plus 1.633-111.0

Ostatnia cena:
0,00 0,00 0,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Sprzątanie ręczne

Karcher Wv 60 Plus 1.633-111.0 - Opinie

łatwość używania
wytrzymałość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Karcher Wv 60 Plus 1.633-111.0 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Bożena

Nie żałuje zakupu teraz mycie okien sprawia przyjemność.Pracuje przy sprzątaniu wiec bardzo mi pomaga,jedyna wada to cena.

Zalety
    • głośność pracy
    • łatwość używania
    • szybkość pracy
    • wytrzymałość
    Wady
  2. gromog

Posiadam takie urządzenie i jest wygodne. W domu spełnia swoją rolę, ale jeśli ktoś chce tego używać w firmie sprzątającej, to się mocno rozczaruje - bateria krótko trzyma. W połączeniu z chemią karchera daje świetne efekty w krótkim czasie.

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość pracy
    • wygoda obsługi
  3. polinka

produkt ten jest przydatny najbardziej przy dużych oknach bądź drzwiach balkonowych. Spełnia swoją rolę, aczkolwiek trzeba troszkę przy ramach okien przetrzeć ręcznikiem lub ścierką

4. Małgorzata

Super przedmiot zdecydowanie ulatwia prace

5. Marek

Niestety smugi zostają, bateria trzyma bardzo krótko, już trzeci raz reklamowałem bo pada urządzenie-lipa. NIE POLECAM. jakiś chiński bubel !!! szkoda kasy.

6. Mieszkanka domku

Niestety nie spełnił produkt moich oczekiwań. Jak już pisali inni niepotrzebny gażet. Niczym nie różni się od zwykłej sciągaczki gumowej za 10 zł. szkoda. A dodatkowo pobiera prąd, nie można używać preparatów z alkoholem-co do mycia okien jest raczej niezbędne aby okna lśniły, więc chyba trzeba kupować płyn karchera-wiadomo jaka cena. Buczy jak kombajnzęła kruszyć-a używam krótko. Pozostawia i tak wodę, smugi-trzeba kilka razy poprawiać. Szkoda nerwów. Błysku nie ma-może do mycia okien w biurowcu -gdzie nie płacimy za prąd, płyn i czystość okien nie musi być bardzo dobra. Generalnie żałuję zakupu

7. lidiane

Czytałam różne opinie o tej myjce i nie zawsze były pozytywne. Nie mniej jednak kupiłam, użyłam i jestem bardzo zadowolona (nic nie kapie, nic nie chlapie, smug brak, ale trzeba dopieścić krawędzie). Dobry zakup

8. lidiane

Czytałam różne opinie (że kapie, chlapie, i szyba nie jest idealna) więc ogarnęły mnie wątpliwości, czy to będzie dobry zakup. Po pierwszym użyciu nie mam już żadnych wątpliwości - warto było. Mycie szyb i luster idzie szybko, trochę trzeba dopieścić, ale to pikuś w porównaniu do tradycyjnego mycia (a mam 10 wrednych okien, które pucowałam godzinami, a po kilku dniach i tak wychodziły smugi, a teraz minął już tydzień i żadnych smug ...). Jestem bardzo zadowolona i polecam

9. Pani domu

Opinie różne na temat tego urządzenia, bardzo nie lubię mycia okien to skusiłam się, co mi tam.. no i niestety...porażka, a szkoda. W zasadzie cudów się nie spodziewałam ale faktycznie, wydana kasa bez sensu. zakup nietrafiony. smugi, długie ładowanie i krótki czas pracy, woda zostaje, mazgi... i tak trzeba polerować więc po co to komu? szkoda. wogólw mam wrażenie,że długo to urządzonko co buczy jak kombajn długo nie pociągnie.Mogłam kupić myjke parową byłaby chociaż dobra do trudno dostepnych miejsc w łazience.

Wady
    • wygoda obsługi
  10. Aldonka

Chyba spodziewałam się czegoś innego.Wszyscy pisali ach i ech.. Niestety szkoda pieniążków. Osobiście żałuję zakupu. Wydałam sporo na coś co zostawia smugi, wodę, hałasuje, pobiera prąd, psuje się ( już 2 razy reklamowałam) . Generalnie Lipa !!! szkoda, bo nie lubię myć okien, a teraz to już wogóle jak sobie pomyśle co kupiłam !