Karcher Wv 60 Plus 1.633-111.0

Ostatnia cena:
0,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Sprzątanie ręczne

Karcher Wv 60 Plus 1.633-111.0 - Opinie

łatwość używania
wytrzymałość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Karcher Wv 60 Plus 1.633-111.0 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. zeusek

jest super

2. Magdalena

Bardzo pomocny w pracy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Praca na nim jest wygodna i szybka. Polecam.

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość pracy
    • wygoda obsługi
  3. EKa

Pięknie myje szyby, płytki. Trochę przypomina odkurzacz do ściągania wody. Nie ma po nim smug i o to chodzi.

4. Jakamo

Kupiłem bo lubię nowinki techniczne na filmikach fajnie to wyglądało. W rzeczywistości nie polecam. Pozostawia smugi na oknach. nie domywa dokładnie - do ramy okiennej i tak trzeba wziąć ściereczkię i umyć dokładnie. Gadżet nie spełniający swojej podstawowej funkcji mycia okien.
    Tak naprawde to juz drugi produkt który posiadam karchera (1 myjka ciśnieniowa i to wcale nie najtansza za 150zł tylko około 1200zł) i jestem rozczarowany tym co te urządzenia potrafią:(

Zalety
    • moc
    Wady
    • bateria starcza na bardzo krótki czas
    • wyposażenie
  5. Pani domu

NIE POLECAM !! nie wiem kto pisze te pozytwne opinie, jak dla mnie bubel i niepotrzebny drogi gadżet. Robi to samo co zwykła ściągaczka do wody, a prócz tego pobiera prąd !! Bateria rozładowuje się kosmiczną prędkością. Głośny, zostawia smugi, wodę i tak trzeba wycierać , a okna polerować !! o lustrach można zapomnieć. Nie nadaje się. BEZSENSOWNY ZAKUP. MYŁAM OKNA DWA RAZY I DAŁAM SOBIE SPOKÓJ. LEŻY W SZAFIE TERAZ !! Zbieram teraz na parownicę i zobaczymy.

6. Mycie okien

Za takie pieniądze oczekiwałem czegoś innego.Zwykły niepotrzebny gadżet. Więcej babrania z tym niż ze sciągaczką gumową za 10 zł. Nie kupił bym ponownie. Najgorsze,że zostawia smugi i tak trzeba poprawiać..

Wady
    • głośność pracy
    • szybkość pracy
  7. EWA

Jestem zawiedziona. Zostają smugi i mazgi. Dużo lepiej zwykłą ściągaczką do wody. Bateria działa tak krótko,że szok. Długi czas ładowania i znowu zabawa...dajcie spokój. Woda i tak zostaje, trzeba poprawiać ścierką. Chyba dam sobie spokój bo szkoda nerwów. Jestem ROZCZAROWANA !!

8. Aldonka

Chyba spodziewałam się czegoś innego.Wszyscy pisali ach i ech.. Niestety szkoda pieniążków. Osobiście żałuję zakupu. Wydałam sporo na coś co zostawia smugi, wodę, hałasuje, pobiera prąd, psuje się ( już 2 razy reklamowałam) . Generalnie Lipa !!! szkoda, bo nie lubię myć okien, a teraz to już wogóle jak sobie pomyśle co kupiłam !

9. Pani domu

Opinie różne na temat tego urządzenia, bardzo nie lubię mycia okien to skusiłam się, co mi tam.. no i niestety...porażka, a szkoda. W zasadzie cudów się nie spodziewałam ale faktycznie, wydana kasa bez sensu. zakup nietrafiony. smugi, długie ładowanie i krótki czas pracy, woda zostaje, mazgi... i tak trzeba polerować więc po co to komu? szkoda. wogólw mam wrażenie,że długo to urządzonko co buczy jak kombajn długo nie pociągnie.Mogłam kupić myjke parową byłaby chociaż dobra do trudno dostepnych miejsc w łazience.

Wady
    • wygoda obsługi
  10. lidiane

Czytałam różne opinie (że kapie, chlapie, i szyba nie jest idealna) więc ogarnęły mnie wątpliwości, czy to będzie dobry zakup. Po pierwszym użyciu nie mam już żadnych wątpliwości - warto było. Mycie szyb i luster idzie szybko, trochę trzeba dopieścić, ale to pikuś w porównaniu do tradycyjnego mycia (a mam 10 wrednych okien, które pucowałam godzinami, a po kilku dniach i tak wychodziły smugi, a teraz minął już tydzień i żadnych smug ...). Jestem bardzo zadowolona i polecam