Valvoline Maxlife 10W40 5L - Opinie

smarowanie

1. Stilo_rze

Produkt zgodny z zapewnieniami producenta. Zmniejsza zużycie oleju. W moim przypadku o połowę z 250 ml/1000 km (Castrol Magnatec 10W40) na około 100-150 ml/1000 km - Fiat Stilo 1.4 (2004 r.) 170 000 km wg licznika oczywiście:) W samochody używane z zerowym braniem po kilku latach eksploatacji nie wierzę.

• skuteczny
  2. uzytkownik_anonimowy

Produkt z którego jestem naprawdę zadowolony. Dużo lepszy niż inne popularne oleje półsyntetyczne.Utrzymuje silnik w dużej czystości i usuwa zanieczyszczenia po innych gorszych olejach. Sprawdzony w 4 moich samochodach (celowo nie podaję nazw), wyżej oceniam tylko produkty firmy Amsoil.

Zalety
    • dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  3. Sławek

Przejeździłem na tym oleju około 100 tyś km golfem silnik bardzo dobrze chroniony, wyraźnie wycisza jego pracę ,łatwy rozruch zimą ,zmniejsza zużycie paliwa. Obecnie jeżdżę volvo v 70 z silnikiem 2,5 tdi równiez na tym oleju . Z czystym sumieniem polecam valvoline maxline 10w40

• smarowanie
  4. Adu

Ja w swoim Audi z przebiegiem chyba oryginalnym 263000 zalałem ten właśnie olej gdyż ktoś go wcześniej zalał mineralnym i widzę teraz same plusy tej wymiany. Teraz silnik nie kopci przy odpaleniu, stał się cichszy, szybko wkręca się na obroty. Ogólnie polecam ten olej i nie zamienię go na inny.

Zalety
    • cicha i równomierna praca silnika, silnik nie bierze oleju
  5. uzytkownik_anonimowy

olej zakupiłe do omegi B z 1995r z silnikiem 2.0 16v. wczesniej jezdzilem na oleju GM 10w40 kupionym na allegro i silnik brał olej ok 1 litra na 1000km. Gm był tani i chyba niskiej jakosci bo po wlaniu valvoline silnik odżył i przestał połykać olej. 320tyś przebiegu plus lpg. Polecam

Zalety
    • redukuje tarcie, dobrze chroni, przystępna cena
  6. uzytkownik_anonimowy

Polecam wszystkim ten olej do silników z przebiegiem nawet ok 300 000 km jesli silnik jest w dobrej kondycji i nie był lany dotychczas olej mineralny. Pozwala znacznie zmniejszyc zuzycie oleju. A zarazem chroni i czysci silnik. Nie tak jak w przypadku olei mineralnych.

Zalety
    • wysokiej jakości, redukuje tarcie, redukuje zużycie elementów, dobrze chroni, małe zużycie paliwa, przystępna cena, wszechstronność, przedłuża żywotność podzespołów
  7. 300m-k

Olej bardzo dobrze się sprawuje przy tak zwanej (ciężkiej nodze)przy dosyć szybkiej jeździe, zachowuje swoje właściwości do wymiany czyli co 10000tyś. km. przy dynamicznym użytkowaniu lub więcej przy spokojnym użytkowaniu . Polecam ten lub inne tego produktu...

Zalety
    • redukuje tarcie, dobrze chroni, małe zużycie paliwa, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  8. uzytkownik_anonimowy

Profesjonalny produkt i profesjonalny sprzedawca.Polecam te dwa warianty.Olej bardzo dobrej jakości stosuje go cały czas w swoim aucie ,które wymaga dobrego smarowania i chyba takowe otrzymuje przy tej opcji .Poza tym jest w bardzo przystępnej cenie

Zalety
    • dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  9. uzytkownik_anonimowy

Olej zalecany do aut z większym przebiegiem. Ja używam go w Range Roverze o przebiegu 230 000 km i nie narzekam. Nie mam zdania co do zmniejszenia zużycia paliwa, tarcia czy podzespołów ale w busie o przebiegu 300 000 km też go będę używał.

Zalety
    • dobrze chroni, przystępna cena
  10. uzytkownik_anonimowy

2 lata używam tego oleju w Alfie Romeo 156 2.0 TS i jak do tej pory silnik ma się idealnie. Zero wycieków, smarowanie bardzo dobre, w zimie nie ma problemów. Wszystkie elementy silnika są dobrze chronione, cicho pracują. Polecam!

Zalety
    • redukuje tarcie, dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów