KIANO Elegance 8 By Zanetti 3G

Tablet: 7,85 cala, Rozdzielczość: 1024x768, System: Android, RAM: 1GB, Dysk: 8GB, Liczba rdzeni: 4
Ostatnia cena:
279,43 289,65 299,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Tablety PC

KIANO Elegance 8 By Zanetti 3G - Opinie

czas pracy na baterii
jakość ekranu

1. Fara

Jestem pod dużym wrażeniem jakości wykonania - tablet kupiony dla dziecka ale szybko go przechwyciłem :) - prędkość działania jak na taką cenę rewela. Przyłożyli się nawet do pudełka w którym znajduje się tablet. Mam również Ipdada 2 i uważam , że Kaiano Elegance jest duużo lepsze. Polecam

Zalety
    • elegancke wykonanie
    • nawet do pudełka się przyłożyli
    • po prostu polecam
    • polski produkt
    • stosunek cena/jakość - rewelacyjna
  2. Lexie

Mój pierwszy tablet, ale watpie, czy moglabym wybrac lepiej. Samsungi sa przereklamowane, apple to placenie glownie za marke, a specyfikacja, tak jak a tanszych Samsungach, pozostawia wiele do zyczenia. Marka moze i niezbyt znana powszechnie, ale modem 3g, duzy ekran, ladne wykonanie, bateria, ktora daje rade, porecznosc i kilka fajnych, przydatnych funkcji, do tego bezawaryjnosc i intuicyjna obsluga - za 500zl? Ha! Sprobujcie tego samego z szajsungiem. Powodzenia!

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • elegancke wykonanie
    • ładny design
    • modem 3g
    • poręczny
    • stosunek cena/jakość - rewelacyjna
    • szybkość tableta
    • wyświetlacz 7
    • 9
    Wady
    • nierównomierne podświetlenie przy krawęd
    • słaby aparat

Kupilem tablet w zamyske studiow i jestem bardzo zadowolony. Obawialem sie pracy androida z gigabajtem pamieci RAM ale byly to bezpodstawne obawy. Nie sluchajcie sprzedawcow w sklepach, oni maja wam wcisnac jak najdrozszy produkt. Tablet kiano jest naprawde dobrze wykonany i oferuje dobra wydajnosc. Kupilem go w media expert za 480zl i stosunek ceny do jakosci oraz wydajnosci oceniam na 5 w skali od 0 do 5 (: szczerze polecam!

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • jakość wykonania
  4. Konrad

Bardzo dobry produkt marki Kiano z serii Elegance. Dużą zaletą jest przekątna ekranu wynosząca 7,85" - nie za duży, nie za mały. Płynność użytkowania kilku aplikacji na raz dzięki wydajnemu procesorowi. Za minus można ująć lekko szwankujący dotyk tuż przy obudowie. Reszta działa idealnie. Za tą cenę polecam.

Zalety
    • duża wydajność
    • funkcjonalny
    • ładny design
    • poręczny
    • świetna jakość obrazu
    • wytrzymała bateria
  5. Patryk

Długo szukałem dobrego urządzenia , jest ich na rynku cała masa. Porównywałem z mniej i bardziej firmowymi firmowymi a o lepszych parametrach procesora i matrycy i muszę stwierdzić że Kiano mimo wszystko działa szybciej ,ma ładniejsze kolory i nie zawiesza się.Do tego duży plus za wbudowany modem działający z wszystkimi dostępnymi u nas kartami sim.

6. Emil

Zakupiłem ten tablet tydzień temu i musze powiedzieć że sie ok jak na razie. Ogólnie wygląd jest w sam raz jak dla mnie, słukły, dobrze trzyma się go w dłoni. Do tego 3g obsługujace Aero i możliwość dzwonienia.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • możliwość dzwonienia
  7. Sebastianb

Jak na 2 tygodnie używania uważam, że wart jest zakupu.
    Modem GSM działa z Aero2 co jest plusem w podróży.

Zalety
    • ładnie wygląda
  8. celnik

Bardzo kiepski ekran, który nierówno świecił, w moim egzemplarzu przynajmniej. Oddałem na gwaracji do sklepu i poprosiłem o wymianę na inny produkt innej firmy. Znajomy też kupił Elegance 8 i tez ma znim jaieś problemy - to się zawiesza, to strasznie pomału chodzi. Wciąż jakieś problemy. Bardzo też nie podoba mi sięzachowanie firmy: podobno Kiano to koreańska firma, podobno Zanetti to włoch robiący designowe rzeczy. Wszystko tylko "podobno" a prawda jest taka, ze firma jest z Krakowa a Zanetti to jakiś wymysł.

9. stefek

spodziewalem sie czegos wiecej po takiej kampani na temat tej lini tabletow..wiec szybko pojechal zobaczyc w najblizszym sklepie..
    po pierwsze design .. jakiez bylo moje rozczarowanie po otwarciu pudelka... to jest chinski tablet a obok wloskiego designu to on nawet niestal..taki sam mozna zobaczyc na chinskich stronach producentow wiec watpie aby pan m.zaneti :) kimkolwiek jest ta tajemnicza persona projektowal dla calego panstwa chinskiego :)
    niestety potwierdza sie to w jakosci wykonania ..
    przy tej cenie za chinski tablet mowie stanowcze nie

10. atom

Bateria pada skandalicznie szybko i jest problem z kartą Sim od orange. Kiano twierdzi, że to problem Orange, a Orange, że to wina producenta. Generalnie drogie urządzenie z problemami. Nie polecam.

Wady
    • czas pracy na baterii
    • jakość ekranu