Yosan Pro120

4,7 5 0 26 opinii / Zadaj pytanie
4,7
26 opinii
Cena od: 219,00 Gdzie kupić?
?

czułość
wytrzymałość
Liczba głosów: 30 Liczba opinii: 26
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. Radosław
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Małe gabaryty, niezłe filtry, dobra praca. W jednej gałce RF Gain, Squelch i Volume, ale da się do tego przyzwyczaić. Gruszka w pierwszej chwili wywiera wrażenie zabawkowej (lekka, malutka). Jak dla mnie nie stanowi to problemu. Jest poręczna i ma od razu funkcję zmiany kanałów (up-down). Polecam Yosana jako pierwszy radiotelefon. Ja kupiłem w zestawie z Sirio ML-145.

  Zalety
  • czułość
  • niezły sprzet
  • wytrzymałość
 2. a...a
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Nie jest to moje pierwsze radio, ale na pewno będzie ostatnim, bo jest rewelacyjne.
  Bardzo małe radyjko, które w połączeniu z anteną Sirio ML 145 ma świetny odbiór. Praktycznie żadnych szumów.
  Jedyne jakie się u mnie pojawiają, to od elektrycznych szyb i od nawiewu, ale dopiero gdy ustawię go na maxa.

  Z czystym sumieniem POLECAM.

 3. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Prosta obsługa, znakomite filtry, małe gabaryty i ładny wygląd.Ogólnie za te pieniądze radyjko całkiem niezłe. Bardzo dobrze wykonane i spasowane. Małe wymiary pozwalają wszędzie je zamontować bez żadnych problemów.

  Opinia potwierdzona zakupem
 4. Michał SP5IT
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Radyjko, antenka, mobilki, przewodzik, gałeczka, śrubeczka, auteczko, wyświetlaczyk.... ;) Jak się ktoś chce pośmiać to warto wejść i poczytać opinie o radiach i antenach cb. Użytkownicy chyba myślą że jak nie zdrobnią nazw i nie napiszą gruszka (gruszeczka) zamiast mikrofon to nikt ich nie zrozumie.

 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Radio sprawuje się na razie bardzo dobrze.Duży atut to jego małe rozmiary i rf-gain. Zakłócenia występują, gdy włączę wycieraczki i maksymalnie podkręce squelch.Kiedy jednak ustawi się squelch na progu szumów żadnych zakłóceń. Radio warte uwagi za tą cenę.

 6. f...d
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Świetne radyjko, nawet jak za tą cenę, jedynej rzeczy jakiej mi w nim brakuje to ASC, ale da się i bez tego przeżyć. Przy nawet niedoskonałej antenie jaką jest DELTA 875S czysto odbiera i nadaje na odległość 8 KM (zmierzone), odporne na wszelkie zakłóceniogenne urządzenia. Polecam.

 7. 5...6
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo dobre radio jak za tak niską cenę. Wg. mnie najlepsze w tej półce cenowe. Prosta obsługa, znakomite filtry, małe gabaryty i ładny wygląd. Czyste komunikaty i super osiągi. Co do gruszki. Dla mnie jest to również zaleta.

 8. 3...7
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  posiadam radio w zestawie z antena sirio100 od roku , spokojna rozmowa na 10km (max 15)-
  Odpalam radio i gra, nie pytam się co dzień - jak mnie słychać. Wszystkim polecam- bardzo solidny zestaw.

 9. c...e
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Z antena Sirio 100 bardzo dobrze słyszałem znajomego na odległości 18 km (obwodnica) w miescie spokojnie ok 5 km. Radia z antena nie stroiłem..

 10. d...1
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  To moje pierwsze radio i uważam, że jest świetne. Odbiera i nadaje bardzo dobrze. Lekkie zakłócenia, gdy nawiew ustawiony na maksa, poza tym żadnych problemów. Polecam.

;