Yosan Pro120

czułość
wytrzymałość

1. Radosław

Małe gabaryty, niezłe filtry, dobra praca. W jednej gałce RF Gain, Squelch i Volume, ale da się do tego przyzwyczaić. Gruszka w pierwszej chwili wywiera wrażenie zabawkowej (lekka, malutka). Jak dla mnie nie stanowi to problemu. Jest poręczna i ma od razu funkcję zmiany kanałów (up-down). Polecam Yosana jako pierwszy radiotelefon. Ja kupiłem w zestawie z Sirio ML-145.

Zalety
    • czułość
    • niezły sprzet
    • wytrzymałość
  2. a...a

Nie jest to moje pierwsze radio, ale na pewno będzie ostatnim, bo jest rewelacyjne.
    Bardzo małe radyjko, które w połączeniu z anteną Sirio ML 145 ma świetny odbiór. Praktycznie żadnych szumów.
    Jedyne jakie się u mnie pojawiają, to od elektrycznych szyb i od nawiewu, ale dopiero gdy ustawię go na maxa.

Z czystym sumieniem POLECAM.

Prosta obsługa, znakomite filtry, małe gabaryty i ładny wygląd.Ogólnie za te pieniądze radyjko całkiem niezłe. Bardzo dobrze wykonane i spasowane. Małe wymiary pozwalają wszędzie je zamontować bez żadnych problemów.

4. Michał SP5IT

Radyjko, antenka, mobilki, przewodzik, gałeczka, śrubeczka, auteczko, wyświetlaczyk.... ;) Jak się ktoś chce pośmiać to warto wejść i poczytać opinie o radiach i antenach cb. Użytkownicy chyba myślą że jak nie zdrobnią nazw i nie napiszą gruszka (gruszeczka) zamiast mikrofon to nikt ich nie zrozumie.

Radio sprawuje się na razie bardzo dobrze.Duży atut to jego małe rozmiary i rf-gain. Zakłócenia występują, gdy włączę wycieraczki i maksymalnie podkręce squelch.Kiedy jednak ustawi się squelch na progu szumów żadnych zakłóceń. Radio warte uwagi za tą cenę.

6. f...d

Świetne radyjko, nawet jak za tą cenę, jedynej rzeczy jakiej mi w nim brakuje to ASC, ale da się i bez tego przeżyć. Przy nawet niedoskonałej antenie jaką jest DELTA 875S czysto odbiera i nadaje na odległość 8 KM (zmierzone), odporne na wszelkie zakłóceniogenne urządzenia. Polecam.

7. 5...6

Bardzo dobre radio jak za tak niską cenę. Wg. mnie najlepsze w tej półce cenowe. Prosta obsługa, znakomite filtry, małe gabaryty i ładny wygląd. Czyste komunikaty i super osiągi. Co do gruszki. Dla mnie jest to również zaleta.

8. 3...7

posiadam radio w zestawie z antena sirio100 od roku , spokojna rozmowa na 10km (max 15)-
    Odpalam radio i gra, nie pytam się co dzień - jak mnie słychać. Wszystkim polecam- bardzo solidny zestaw.

9. c...e

Z antena Sirio 100 bardzo dobrze słyszałem znajomego na odległości 18 km (obwodnica) w miescie spokojnie ok 5 km. Radia z antena nie stroiłem..

10. d...1

To moje pierwsze radio i uważam, że jest świetne. Odbiera i nadaje bardzo dobrze. Lekkie zakłócenia, gdy nawiew ustawiony na maksa, poza tym żadnych problemów. Polecam.

;