Lafayette Atena

259,00 Idź do sklepu
TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY

czułość
wytrzymałość

Radyjko w porządku. Najlepsze w swoim przedziale cenowym. Wymiary... krótkie to fakt ale przez to "grubsze" trochę. Posiada jeden minus. Zbiera zakłócenia przy transformatorach ew. torach kolejowych.Po za tym same pozytywy.

Radyjko naprawdę rewelacja.Nawet w tak "zakłóceniowym" samochodzie jak Seicento,wycina wszystkie zakłócenia,rewelacyjnie sobie z nimi radzi.Cena idaca z jakością tego radia sa idealnie zgrane ze sobą i tworzą silny zespół.Jeśli chcesz niedrogie CB radyjko,a nie chcesz się odrazu zrazić do używania takiego sprzętu-kup Laffayette atena.

3. 0...3

Nie dorasta do pięt staremu poczciwemu UNIDENOWI 520. Ilość gwiadek przyznawanych w niektórych sklepach to fikcja nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Cena nie odzwierciedla jakości. Zdecydowanie za dużo pierdzenia w tym radiu. Lepiej poszukać czegoś innego.

4. 0...b

W porównaniu z Presidentem Harym 2 stawiam na Lafayette nie zbiera tyle zakłuceń co Hary wreszcie mam ciszę w aucie.
    Podłączyłem do niego mikrofon SADELTĘ-CZEKOLADKĘ działa bez zastrzeżeń + dopał 100 W i jest okej.

5. edek1977

Tanie radio a jakością dorównuje droższemu 2 x presidentowi harry III, co prawda nie ma ASC, ale ręczne SQ działa bardzo dobrze. Poza tym bardzo dobra funkcjonalność do samochodu, ma to co ma mieć bez zbędnych wodotrysków. Bardzo dobre filtry przeciwzakłóceniowe.

Zalety
    • dobre filtry przeciwzakłóceniowe

Radio spełnia moje skromne oczekiwania, w zakresie cenowym jest to naprawdę super radio. Ustawienia szumów radzę jednak przeprowadzić na postoju - 3 funkcje w jednej gałce to przesada, która robi się uciążliwa podczas jazdy.Ale ogólnie polecam.

Radyjko rewelacyjne. Wymiary optymalne dobra słyszalność brak szumów. Sprawdza się w każdych warunkach. Ze względu na nie wielki rozmiar łatwo można je zamontować/ schować. Jakość materiałów użytych do jego wykonania bez zarzutu

Jest to moje trzecie radio. Znacznie lepsza filtracja zakłóceń i praca układu RF-Gain niż we wcześniejszym Unidenie 520 Pro oraz Pr.Harry II ASC. W odróżnieniu do poprzedników w 100% radzi sobie z zakłóceniami układu zapłonowego Skody Fabia.

Polec to radyjko w 100% wraz z antenka sirio as-100 z podstawa magnetyczna alu+ poniewaz w miescie zasieg wynosi okolo od 5-8 km kilka razy zdazylo mi sie rozmawiac na odleglosc 30 km. Radyjko proste w obsludze.

10. Andrzej

Podtrzymuję wszystkie powyższe opinie. Radio testuję od kilku miesięcy i naprawdę jestem z niego zadowolony. Szczerze polecam, zwłaszcza takim jak ja-początkującym.

Zalety
    • dobry głośnik-czysty dźwięk
    • gruszka ze zmieniaczem kanałów
    • małe gabaryty