Lafayette Atena

TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY

czułość
wytrzymałość

1. d...0

Mam to Lafayette Atena z anteną Sirio Omega 27 i bardzo jestem zadowolony.Na początku bardzo szumiało i myślałem,że jest coś uszkodzone ,ale w radiu system był przełączony na E -czyli chyba na europejski albo jakiś inny.Po przełączeniu na PO -czyli polski wszystko jest SUPER! W mieście (W-wa) odbiera i nadaje lepiej od Unidena 520XL,którego wcześniej posiadałem przez 5 lat.Radio naprawdę godne polecenia.

2. 0...d

Posiadam to radio od kilku miesięcy,przy antenie (SIRIO CARBONIUM 27,140cm. zamontowanej na stałe w dach) odbiór jest bardzo dobry,brak szumów, duży zasięg.Filtry działają rewelacyjnie co przy radiach w tym przedziale cenowym to duży plus.Gruszka mała i poręczna,ogólnie zakup oceniam jako bardzo udany. Jedynie instrukcja obsługi jest napisana kiepsko(sporo funkcji nie jest opisanych) i momentami mało zrozumiale.

3. 3...0

Kupiłem to radio ze względu na małe gabaryty jak również na firmę lafayette która znana jest w radiokomunikacji i nie zawiodłem się.Radio jest bardzo proste w obsłudze.Odbiornik czuły,odbiór czyściutki,modulacja według korespondentów bardzo ładna.Posiada również 5, jak potrzeba wyjeżdżającym za granicę.

4. 2...d

Kupiłem Lafayette Atena w internecie ok. miesiąc temu na podstawie długich godzin śledzenia forów i relacji cena- jakość- możliwości i zdecydowałem się właśnie na ten typ. Nie żałuję ani złotówki z wydanych 400 złotych(zestaw z anteną Siro Omega 27 mag) jakość odbioru i nadawania bdb, może w innych typach jest lepszy ale i drożej trzeba zapłacić, na moje możliwości super. zdecydowanie polecam...

używam to radio od paru miesięcy, i muszę przyznać, że na początku byłem rozczarowany, ale później doceniłem atuty tego radyjka. Radio u mnie pracuje z anteną Sirio AS100, i spisuje się dobrze. Zasięg realny na ok 4-6 km, wystarcza w trasie. Dźwięk wyraźny, choć głosnik mógłby być mocniejszy. Plus za zmiane kanałów w gruszce, przydatna funkcja. Dobre zestaw w przystępnej cenie.

6. 7...0

Zanim kupiłem poszperałem po internecie i forach + kilka odwiedzin w sklepach. Rzeczywiście warto kupić to radyjko. Małe gabaryty, bardzo ładna modulacja, prosta obsługa i dobry odsłuch. Wahałem się nad Alanem 109, ale postanowiłem dołożyć 100 zł i nie żałuję. Radio NIE jest produkowane w Chinach. To made in korea - a to ma znaczenie.

Naprawdę polecam kupiłem to radio i jestem z niego zadowolony szukałem radia w dobrej cenie i znalazłem radio pracuje bardzo ładnie niema żadnych szumów w aucie jest cicho a to jest ważne w końcu żona nie mówi wyłącz to.Radio jest proste w obsłudze ma niewielkie rozmiary

8. jkkuba

Lafayette Atena polecił mi sprzedawca w sklepie internetowym. Myślałem o Alanie 109 ale przekonał mnie, że warto trochę dopłacić bo o wiele większa "kultura pracy". I naprawdę jestem zadowolony. Fajnie działa eliminator szumów, radio cichutkie, w połączeniu z Anteną Sirio As 100 przekraczam nawet 10 km zasięgu. Jestem bardzo bardzo zadowolony!!!

Zalety
    • bardzo estetycznie wykonane
    • mały rozmiar
    • nie ma szumów

Jedno z najmniejszych CB na rynku i do tego niedrogie. Proste w użyciu, i kompaktowe co czyni je idealnym rozwiązaniem, gdy pragniemy dyskretnie 'wtopić' CB w deskę samochodu. Jakość dźwięku i zasięg jak najbardziej poprawne - w duecie z anteną Little Will sprawdza się idealnie. Polecam każdemu kto ceni sobie prostotę obsługi i estetykę panelu przedniego.

Zbiera zakłócenia z instalacji elektrycznej , może dlatego że przewód grószki cienki , a sama grószka jakaś mizerna (słychać prace silnika, zmianę obrotów). Radio jako urządzenie ma super wymiary i świetne wykonanie ( plastiki , przyciski , wyświetlacz). Wygodne pokrętło SQ , Pamięta 19 kanał po odłączeniu zasilania.