Apple iPad Air 16GB Wi-Fi Space Gray (MD785FD/A)

Tablet: 9,7 cala, Rozdzielczość: 2048x1536, System: Apple iOS 7, RAM: 1GB, Dysk: 16GB, Liczba rdzeni: 2, Łączność: Wi-Fi

Zobacz inne produkty z kategorii Tablety PC

czas pracy na baterii

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Apple iPad Air 16GB Wi-Fi Space Gray (MD785FD/A) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Żadnych innowacyjnych zmian bebechy w porównaniu z konkurencją (SAMSUNG) marne. Nie polecam za takie pieniądze.

Wady
    • czas pracy na baterii
    • jakość ekranu

Moim zdaniem produkt jest bardzo dobrej jakości,więc polecam go,ale cena jest ciut za wysoka.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • jakość ekranu

Pozbyłem się starego iPada 3gen na cześć Aira - tamten był nieco ciężki przy dłuższym czytaniu. Air jest świetny! Leciutki, szybki, ekran wydaje się większy optycznie. Po tygodniu używania mogę śmiało polecić, nie ma lepszego tabletu na rynku.

Zalety
    • bateria
    • ekran
    • lekkość
    • system
    • szybkość
    Wady
    • brak

Miałem i nadal mam Ipada 2 teraz Air i jest spora różnica.
    1. Ekran - wysoka rozdzielczość powoduje zdecydowanie większą ostrość. Odbiera się to bardzo dobrze wydaje się że oczy się nie męczą przy takiej rozdzielczości.
    2. Waga - jest lekki i poręczny
    3. Jakość wykonania - jest bardzo dobra. Jeżeli jakość i trwałość będzie podobna jak w ipad 2 to super ( ipad 2 niemal po 3 latach wygląda jak nowy i pracuje również świetnie - choć juz nie tak szybko jak air. Bateria nadal w świetnej formie).
    4. Szybkość działania - jest super.
    5. Cena - ta u Apple nigdy nie była niska - miejmy nadzieję że trwałość urządzenia usprawiedliwia cenę (w przypadku ipad 2 warto było zapłacić).

5. Mg

Rewelacja. Najlepszy produkt tego typu na rynku!

Zalety
    • bateria
    • jakosc
    • system
    • szybki
    • wyswietlacz
    Wady
    • brak hdmi
  6. Danuta

Bardzo dobry i prosty w obsłudze

7. juka87

Niezawodny tablet, świetna jakość. Ekran dotykowy się w ogóle nie zacina (używam od roku), bateria dość mocna, chociaż przy grach szybciej się zużywa. Kompatybilny z wieloma aplikacjami, ma wiele użytecznych funkcji. Jedyny minus to zbyt duża cena.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • jakość ekranu
    Wady

Dla tych, którzy nie korzystali z produktów Apple - nie polecam.
    Jak to z produktami Apple - za drogi i przereklamowany.

Brak slotu na kartę SD - porażka.

Porównując dostępność aplikacji (darmowych) Android bije jabłka na głowę

Produkt warty polecenia, który w 100 % spełnia swoje funkcje. Cena jest adekwatna do jakości, której nic nie można zarzucić. Polecam