Nokia 2700 Classic czarny

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Nokia 2700 Classic czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. uzytkownik_anonimowy

Tani dobry telefon.Bateria wytrzymuje wystarczająco długo.Aparat trochę słaby jak na dzisiejsze czasy, ale to można wytrzymać.

Zalety
    • cena, lekkość, łatwość obsługi, długa żywotność baterii
    Wady
    • kiepski aparat fotograficzny

Bardzo fajny telefon, nadaje się jedynie do rozmów i smsów, byłby mój gdyby nie próba pływania :/

3. uzytkownik_anonimowy

Produkt który zakupiłem bardzo mnie zaskoczył, ponieważ był w bdb stanie technicznym jak i wizualnym. Nie spodziewałem się tak fajnego telefonu.

Zalety
    • cena, wytrzymałość, łatwość użycia, lekkość, szybkość, długa żywotność baterii, silny sygnał
    Wady
    • kiepski aparat fotograficzny
  4. uzytkownik_anonimowy

Klasyczna nokia, funkcjonalna, bez zwiechów, aparat robi dobre zdjęcia, w tej klasie i cenie - telefon godny polecenia dla każdego kto szuka solidnego, bezawaryjnego aparatu :)

Zalety
    • wytrzymałość, lekki, długa żywotność baterii, silny sygnał, przystępna cena, design, łatwość użycia, dobry aparat fotograficzny, szybkość, bezawaryjny
  5. uzytkownik_anonimowy

Telefon w bardzo przystępnej cenie jak na Nokie, mimo braku wszelkiego bajerów dla przeciętnego użytkownika jest wystarczający, nie wiesza się i nie gubi zasięgu, lekki. Polecam :)

Zalety
    • wytrzymałość, lekki, silny sygnał, odpowiednie wymiary, optymalna wyrazistość dźwięków, przystępna cena, design, łatwość użycia, szybkość, bezawaryjny, gwarancja
  6. uzytkownik_anonimowy

Prosty, tani, bezawaryjny i solidny telefon.Idealne rozwiązanie dla niewymagających klientów! Model już z przed jakiegoś czasu ale swoimi możliwościami długo pozostanie w loży TOP.

Zalety
    • cena, lekkość, szybkość, długa żywotność baterii
    Wady
    • kiepski aparat fotograficzny
  7. uzytkownik_anonimowy

Produkt posiada wszystkie podstawowe jak i te bardziej zaawansowane funkcje telefonu na miarę naszych czasów. Resztę wodotrysków na szczęście pozostawiono smartfonom. I tak trzymać.

Zalety
    • lekki, długa żywotność baterii, odpowiednie wymiary, sporo dodatkowych funkcji, optymalna wyrazistość dźwięków, przystępna cena, intuicyjność obsługi, kompatybilność, design, łatwość użycia, dobry aparat fotograficzny, szybkość
  8. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobry i dosyć tani telefon. Jedyne czego mi brakuje to Wi-Fi, ale to mało istotny szczegół przy tej cenie. Nie nadaje się tylko do oglądania filmów (nieco za mały ekran). Polecam.

Zalety
    • wytrzymałość, lekki, długa żywotność baterii, silny sygnał, wysoka rozdzielczość wyświetlacza, odpowiednie wymiary, optymalna wyrazistość dźwięków, przystępna cena, software, design, pojemność, dobry aparat fotograficzny, szybkość, świetny odtwarzacz mp3, gwarancja
    Wady
    • drogi serwis pogwarancyjny, słaby/brak gps
  9. uzytkownik_anonimowy

Polecam ten telefon każdemu komu zależny na prostocie obsługi i podstawowych funkcjach bez żadnych wodotrysków z których i tak nie korzystamy.Telefon jest łatwy w obsłudze,intuicyjne menu:)

Zalety
    • lekki, długa żywotność baterii, silny sygnał, przystępna cena, design
    Wady
    • kiepski aparat fotograficzny
  10. uzytkownik_anonimowy

Posiadam te model od miesiąca, polecam osobom dla których telefon to URZĄDZENIE.....łatwy w obsłudze, duży wyświetlacz, długo trzymająca bateria, bardzo ładne zdjęcia. Jak dla mnie jest OK.

Zalety
    • lekki, długa żywotność baterii, przystępna cena, dobry aparat fotograficzny