Sodastream Source Czarny

4,9 5 0 17 opinii / 1 pytanie
4,9

łatwość czyszczenia
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Sodastream Source Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Kasia

Produkt jak dla mnie rewelacyjny.Stopniowanie angażowania w zależności od potrzeb.Robi się błyskawicznie.Pięknie wygląda.

2. Jola

Fajnie wygląda, woda smakuje jak kupna.

Zalety
    • estetyczny wygląd
  3. Mariola

Bardzo udany zakup w przyzwoitej cenie.Najkorzystniejsza oferta jaką udało mi się wyszukać w internecie.Do tego dostałam prezent w postaci trzech butelek do *****onu oraz trzech butelek syropu.Bardzo ale to bardzo jestem zadowolona.Zrobiłam sobie sama prezent na święta dzięki któremu ja i cała moja rodzinka ma uśmiech na twarzy popijając smaczną wodę.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sodastream Source biały/metal

bardzo łatwa obsługa, woda smaczna i nagazowana odpowiednio do upodobań, wygląd super, napoje też są smaczne, można oczywiście użyć dowolnego soku, szczególnie własnej roboty. Urządzenie większe w rzeczywistości niż wirtualnie. Działa bez prądu aczkolwiek nie doszliśmy jeszcze jak zmienia się baterię świecących diod.

Zalety
    • łatwość czyszczenia
  5. Marcin

Z dzieciństwa pamiętam *****ony na małe naboje, tu mam jeden na 60-80 litrów wody w zależności od nagazowania. Woda kranowa okazuje się być tak samo dobra jak ta butelkowani :)
    Dodatkowa zaleta to brak plastikowych butelek i ogromnej ich ilości po miesiącu.
    Polecam wszystkim którzy cenią wygodę i zaczynają dbać o środowisko dla potomnych.

6. Marcin

Polecam gorąco !!!

Zalety
    • szybkość przygotowania wody
    Opinia potwierdzona użyciem
  7. A.Melon

Opinia pochodzi z produktu podobnego: SodaStream Ekspres Source Czerwony

Polecam zdecydowanie. Piękny design wpasowuje się do kuchni. Ładny czerwony kolor przyciąga wzrok. Woda gazuje się bardzo szybko, zdecydowaną zaletą sodastream jest brak kabla. Można postawić wszędzie i zawsze dobrze wygląda. polecam również koncentraty smakowe sodastream, chociaż ze zwykłym sokiem malinowym smakuje również dobrze.

Zalety
    • łatwość czyszczenia
  8. Gabriel

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sodastream Source biały/metal

Od wielu lat chciałem nabyć zwykły syfon do "wody z bąbelkami". Soda Stream jest jeszcze lepszy. Świetny design, łatwość obsługi. No i smak z dzieciństwa:)

9. kasia

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sodastream Source biały/metal

Jestem super zadowolona,zawsze woda w domu bez chodzenia z siatami

10. Małgorzata

Rewelacyjne urządzenie do przygotowania w każdej chwili świeżej, w każdej potrzebnej ilości wody gazowanej!