Fotelik samochodowy Cybex Pallas-Fix Blue Moon 9-36Kg

Metoda montażu: ISOFIX / i/lub Pasy samochodowe, Kierunek montażu: Przodem do kierunku jazdy, Uprząż: Osłona tułowia, Posiada ochronę boczną: Tak, regulacja zagłówka: Tak, zdejmowana tapicerka: Tak
636,09 Idź do sklepu Darmowa wysyłka

bezpieczeństwo
łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Cybex Pallas-Fix Blue Moon 9-36Kg i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Aga

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cybex Pallas Fix Pure Black 9-36Kg

Bardzo polecam

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
  2. e...b

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cybex Pallas Fix Water Colours 9-36Kg

Fotelik mam zbyt krótko do podsumowania jakości, ale wydaje się, że wybrałam dobrze. Jest dobrze zaprojektowany, wygodny, ładnie wygląda, nie zajmuje dużo miejsca. Polecam młodym rodzicom

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cybex Pallas Fix Pure Black 9-36Kg

Fotelik godny polecenia. Dzieciak przyzwyczaił się do niego juz po pierwszym dniu. Myślałem że po prostu córka nie lubi jeździć autem a od momentu montażu Pallasa jest grzeczna i przez większość czasu śpi

4. MamaEstery

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cybex Pallas-Fix Purple Rain 9-36Kg

Fotelik jest świetny. Estetyczny, wbrew pozorom lekki. Dziecko nie poci się w nim i mimo obaw - ma co robić z rączkami ;) Bez problemu chwyta zabawki, a śpiąc łagodnie opadają na bok - bez ucisku. Grzecznie podnosi rączki do góry przy zakładaniu osłony i później je swobodnie opuszcza. Nie ma z tym najmniejszego problemu
    Zakupiłam opcję z IsoFIX, aczkolwiek jest łatwy w demontażu!
    Po długich trasach, córka nie wygląda na "połamaną" a wypoczętą. Regulowany zagłówek bardziej sprawdzi się na pewno, gdy podrośnie, bo nie do końca do niego sięga ;)
    Osłona tułowia nie uciska - jest swoboda ale na pewno nie taka, aby mogła wyjść z fotelika. Jest regulowana, więc świetnie sprawdza się w zimne i ciepłe dni - w zależności od ilości warstw ubrania.
    Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z zakupu. Córka wydaje się również być, ponieważ nie płacze i nie złości się wsiadając do fotelika.

Z czystym sercem polecam!

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    • wygoda