Shure SM7B

10/10
Perfekcja.
Kultowy mikrofon studyjny
Klasa sama w sobie.
Zaskoczył mnie na nagraniu klarowny i naturalny głos. Bez mgiełki szumu i charakterystycznego mikrofonowego bzyczenia. Ta naturalność może być bardzo użyteczna. Odgłosy ruchliwej ulicy zostały zupełnie zniwelowane. Dodatkowy gain rzeczywiście jest SM7B potrzebny. Trzeba się z tym liczyć.W moim przypadku pomaga niedrogi, ale jak się okazało bardzo zacny w praktyce preamp. Solidny,. przyjazny w użyciu mikrofon. Nie ma się go co bać.
2 komentarze Zgłoś
Kawał mikrofonu. Na budżetowym interfejsie usb, jak Focusrite Scarlett 2i2, z ok. 50 gainu, czy jeszcze tańszym Behringer Mic 500, też działa. Choć gain w Scarlett prawie na maksa. Niewiele droższy interfejs czy mikser mający własne zasilanie i solidne preampy z 60 gain powinien już sprawdzić się w roli silnika sm7b całkiem w porządku.
Ja, skromny dobrze zapowiadający się młody realizator przed czterdziestką, mam się wypowiadać o mikrofonie SM7B? Tysiąca słów by nie starczyło, by opisać to, co słychać z głośników, jak ktokolwiek coś do niego powie. Żadnej korekcji człowiek nie daje a już można puszczać co się nagrało laikom.
Urzywa go Karol Paciorek więc musi być dobry
1 komentarz Zgłoś