Revitalash Advanced Eyelash Conditioner Odżywka do rzęs i brwi 3miesiące kuracji 2,0ml

4,7 5 0 63 opinie / 4 pytania

świetna aplikacja

1. biewit

RevitaLash Eyelash Conditioner Advanced odżywka do rzęs 3,5m jest używany zamiennie przez moja partnerkę od dłuższego czasu z satysfakcją.

2. Elżbieta

Rewelacyjna odżywka do rzęs. Nigdy nie miałam lepszej. Używam jej od dwóch lat i nie przestanę, bo moje rzęsy są piękne.

odżywka sprawia, że rzęsy stają się gęstsze, dłuższe i bardziej podkręcone. mimo swojej wysokiej ceny, naprawdę warto w nią zainwestować, bo efekty są zniewalające

Zalety
    Wady
    • wysoka cena
  4. Ewa

Polecam odżywkę , rzęsy sa elastyczne, jeszcze muszę poczekać na efekty bo to dopiero 3 dzień stosowania.

5. Olga

Produkt rewelacyjny!! Bardzo skuteczny i nie pierwszy raz kupowałam, sięgnę na pewno kolejny raz!

u mnie efekty były widoczne dopiero po jakiś 3 miesiącach, ale cierpliwość się opłaciła. Rzęsy urosły bardzo długie. Efekt naturalny ale bardzo spektakularny.

Wady

Za krótko używam aby się wypowiadać. Po 2 tygodniach efektów jeszcze nie ma, ale, zgodnie z instrukcją, ma prawo tak być, Nie mogę więc na razie polecić.

8. Anka

Produkty świetnej jakości, bardzo wydajne, piękne rzęsy, dłuższe, mocniejsze.

• świetna aplikacja
  9. Małgorzata

Jest bardzo dobry, chociaż spojówki trochę cierpią i oko wysusza się

Produkt który otrzymałam był pusty!! w opakowaniu odżywki po prostu nie było jej! TRAGEDIA!