ROWENTA CF 4132

Lokówka o mocy 46 Watów.
SPRAWDŹ PROMOCJE W NEO24.PL

szybkość nagrzewania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie ROWENTA CF 4132 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. digital_s@msn.com

Lokówka porządnie wykonana, dobrze służy, brakuje tylko regulacji temperatury, ale przy tej cenie to mały szczegół, przydatna jeżeli brakuje nam miejsca w torbie, posiada kilka urządzeń w 1, a musimy gdzieś wyjechać Polecam lokówkę, szybka dostawa.

Zalety
    • ceramiczna powłoka
    • efekt modelowania
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
    Wady
    • liczba końcówek do modelowania
  2. magdaradecka1988

Bardzo użyteczna prostownica na wielki plus jest jej wielofunkcyjność :)

Najlepszy produkt w swojej klasie cenowej, zdecydowanie bezkonkurencyjny. Polecam.

4. Ewa

Sprzęt naprawdę bardzo ciężki, trudno samemu eksperymentować na włosach z różnymi dostawkami, ręce wysiadają. Szybko się nagrzewa, ale nie wiadomo do jakiej temperatury i zawsze jest obawa, że jak dłużej podgrzejesz, to spalisz włosy.

5. digital21

Lokówka bardzo dobra, szybko nagrzewa się, wielofunkcyjna..... kilka urządzeń w jednym. Polecam osobom często wyjeżdżającym które nie lubią zabierać kilku urządzeń że sobą. Szybka wysyłka i kontakt ze sklepem.Polecam!

Zalety
    • ceramiczna powłoka
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania

Wielofunkcyjna, ceramiczna płytka, szybko się nagrzewa

7. ewagorna

Lokówka o różnych opcjach.

8. Paweł

Bardzo ładnie wykonana, pracuje bardzo dobrze. Zona jest zadowolona i poleca produkt. W sumie to kolejna suszarka z tej firmy i złego słowa powiedzieć nie można.

Bardzo dobry zakup, polecam przede wszystkim z uwagi na łatwość użycia i możliwość wykorzystania do codziennej stylizacji , jak i na specjalne okazje

Zalety
    • uniwersalna i na każdą okazję
  10. Anonimowy

Fajny sprzęt, tylko muszę się jeszcze sporo nauczyć jeśli chodzi o nawijanie na to włosów :D

Zalety
    • ceramiczna powłoka
    • efekt modelowania