Lark FreeBird 50.1 MapaMap

3,7

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

ekran
łatwość obsługi

Lark FreeBird 50.1 + MapaMap Polski to moim zdaniem obecnie najlepszy sprzęt dostępny na rynku. Znakomita cena. Olbrzymi wyświetlacz jest bardzo czytelny. Szybki procesor. Po wgraniu autoampy jest znakomity. Świetny design. Polecam

2. 1...b

Niestety rozczarowałem się bardzo co prawda wielu użytkowników zachwyca się tym urządzeniem ale naprawde niewiem dlaczego,przecież to czy można odtwarzać filmy czy muzyke niema to znaczenia,ponieważ to nawigacja.
    Jest to bardzo powolne urządzenie szybkość proczesora jest rzadna,telefony działają szybciej.
    No cóż kolejne badziewie z chin.

3. e...7

W takiej cenie produkt godny ze wszech miar polecenia. Niezawodny sprzęt i niezablokowane menu - to co tygryski lubią najbardziej.
    Jest to sprzęt dla bardziej wymagających klientów, którzy długo rozważają stosunek ceny do jakości. Żadnych fajerwerków, ale bez większych wad.

4. 9...4

Użytkuję Lark'a już ok 3 miesiące. Typowa niskopółkowa nawigacja, używam też innej samochodowej i w telefonie HCM. W porównaniu z nimi powolna czasem aż bardzo. Wykonanie możliwe choć pomarańczowa obwódka może przeciąć rękę. Ogólnie za tą cenę do polecenia.

5. f...d

Jest to najgorsze urządzenie jakie może być, niewiem czym się inni użytkownicy podniecają.
    Po co produkawać coś co na wstępie nadaje się do wyrzucenia,mam go od 10 dni i mam go dość,dałem za niego 300zł i bardzo chętnie odsprzedam za połowe ceny za dwa tygodnie wracam z wakacji więc jeśli by był ktoś zainteresowany to piszcie na gg 20256050

6. c...3

Praktycznie używam od 8 miesięcy na terenie Niemiec no i jest problem poważny bo w dużych miastach takich jak np.Hamburg zacina się i nawet nie pomaga resetowanie generalnie nie polecam, dość trudna w obsłudze małe litery i kiepski uchwyt.

W ostatnim czasie miałem okazję pobawić się tą nawigacją, duży dotykowy ekran a także odpowiednio duże do obsługi palcem ikony bardzo ułatwiają korzystanie z niej. Mapy są estetyczne i przejrzyste, dlatego polecam to urządzenie wszystkim.

Jeśli chcemy mało wydać na nawigację, która ma nam służyć czasami do podróży to polecam. Łatwa obsługa,proste Menu.Duży czytelny wyświetlacz, miły dla oka wyglad. Bezproblemowa obsługa co pozwoli Nam czybko obeznać sie w tą nawigacja.

9. 8...4

Nie wiem co zle robię,ale mam problem z łapaniem satelitów.Czasami i 15 min wyswietla mi się komunikat "lokalizuję satelity"

10. 3...e

Duży ekran, niezły wygląd a reszta to przecież kwestia softu. Używam nawigacji w prywatnym samochodzie osobowym i nie potrzebuję nic lepszego. Uważam 399 złotych za dobrze wydane