Lark FreeBird 50.1 MapaMap

3,7 5 0 35 opinii / Zadaj pytanie
3,7
35 opinii
Ostatnia cena: 0,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

?

ekran
łatwość obsługi
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 35
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Lark FreeBird 50.1 + MapaMap Polski to moim zdaniem obecnie najlepszy sprzęt dostępny na rynku. Znakomita cena. Olbrzymi wyświetlacz jest bardzo czytelny. Szybki procesor. Po wgraniu autoampy jest znakomity. Świetny design. Polecam

 2. 1...b
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Niestety rozczarowałem się bardzo co prawda wielu użytkowników zachwyca się tym urządzeniem ale naprawde niewiem dlaczego,przecież to czy można odtwarzać filmy czy muzyke niema to znaczenia,ponieważ to nawigacja.
  Jest to bardzo powolne urządzenie szybkość proczesora jest rzadna,telefony działają szybciej.
  No cóż kolejne badziewie z chin.

 3. e...7
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  W takiej cenie produkt godny ze wszech miar polecenia. Niezawodny sprzęt i niezablokowane menu - to co tygryski lubią najbardziej.
  Jest to sprzęt dla bardziej wymagających klientów, którzy długo rozważają stosunek ceny do jakości. Żadnych fajerwerków, ale bez większych wad.

 4. 9...4
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Użytkuję Lark'a już ok 3 miesiące. Typowa niskopółkowa nawigacja, używam też innej samochodowej i w telefonie HCM. W porównaniu z nimi powolna czasem aż bardzo. Wykonanie możliwe choć pomarańczowa obwódka może przeciąć rękę. Ogólnie za tą cenę do polecenia.

 5. f...d
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Jest to najgorsze urządzenie jakie może być, niewiem czym się inni użytkownicy podniecają.
  Po co produkawać coś co na wstępie nadaje się do wyrzucenia,mam go od 10 dni i mam go dość,dałem za niego 300zł i bardzo chętnie odsprzedam za połowe ceny za dwa tygodnie wracam z wakacji więc jeśli by był ktoś zainteresowany to piszcie na gg 20256050

 6. c...3
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Praktycznie używam od 8 miesięcy na terenie Niemiec no i jest problem poważny bo w dużych miastach takich jak np.Hamburg zacina się i nawet nie pomaga resetowanie generalnie nie polecam, dość trudna w obsłudze małe litery i kiepski uchwyt.

 7. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  W ostatnim czasie miałem okazję pobawić się tą nawigacją, duży dotykowy ekran a także odpowiednio duże do obsługi palcem ikony bardzo ułatwiają korzystanie z niej. Mapy są estetyczne i przejrzyste, dlatego polecam to urządzenie wszystkim.

 8. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Jeśli chcemy mało wydać na nawigację, która ma nam służyć czasami do podróży to polecam. Łatwa obsługa,proste Menu.Duży czytelny wyświetlacz, miły dla oka wyglad. Bezproblemowa obsługa co pozwoli Nam czybko obeznać sie w tą nawigacja.

 9. 8...4
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Nie wiem co zle robię,ale mam problem z łapaniem satelitów.Czasami i 15 min wyswietla mi się komunikat "lokalizuję satelity"

 10. 3...e
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Duży ekran, niezły wygląd a reszta to przecież kwestia softu. Używam nawigacji w prywatnym samochodzie osobowym i nie potrzebuję nic lepszego. Uważam 399 złotych za dobrze wydane