Lark FreeBird 50.1 MapaMap

3,7 5 0 35 opinii / Zadaj pytanie
3,7
35 opinii
Ostatnia cena: 0,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

?

ekran
łatwość obsługi
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 35
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Lark FreeBird 50.1 MapaMap i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. e...7
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  W takiej cenie produkt godny ze wszech miar polecenia. Niezawodny sprzęt i niezablokowane menu - to co tygryski lubią najbardziej.
  Jest to sprzęt dla bardziej wymagających klientów, którzy długo rozważają stosunek ceny do jakości. Żadnych fajerwerków, ale bez większych wad.

 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  W ostatnim czasie miałem okazję pobawić się tą nawigacją, duży dotykowy ekran a także odpowiednio duże do obsługi palcem ikony bardzo ułatwiają korzystanie z niej. Mapy są estetyczne i przejrzyste, dlatego polecam to urządzenie wszystkim.

 3. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Działa bez problemu, mapy początkowo mało dokładne, ale po upgradzie na stronie producenta sprawują się dobrze. Sam sprzęt dobry jakościowo, wytrzymały i dobrze łapie zasięg.

  Opinia potwierdzona zakupem
 4. f...a
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  4.5

 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Nie posiadam tej nawigacji jednak ma ją mój znajomy. Póki co to się ona spisuje bez zarzutów. Mapa jest bardzo szczegółowa. Jeśli chodzi o wgrywanie nowych map to nie ma z tym żadnego problemu. Możliwość ustawienia różnych języków to tez duży plus. Posiada również wejście słuchawkowe. Nawigacja jest prosta w obsłudze. Do tego nawigacja ma wbudowany odtwarzacz plików audio (mp3, mp4) oraz wbudowaną przeglądarkę plików graficznych. Myślę, że Nawigacja jest bardzo dobra w przystępnej cenie. Polecam.

 6. 4...d
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  duzy ekran dobra cena do jakosci produktu

 7. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Samo urządzenie jest bardzo fajne, czytelne menu chociaż przy pierwszym uruchomieniu małe problemy ponieważ najpierw trzeba było wprowadzić ścieżkę mapy MapaMap zainstalowanej w urządzeniu, jako że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z nawigacjami był to dla mnie problem do czasu przeczytania informacji na forum, bo w instrukcji chyba nic na ten temat nie było. MapaMap nie bardzo się sprawdza, często się gubi, żeby znaleźć satelity trzeba raczej stawać w miejscu, to jest jej minus, w trakcie jazdy marne szanse żeby się połączyła. Po zainstalowaniu AutoMapy mam nadzieję że nie będzie problemu z lokalizacją. MapMapa nie ma szczegółowych map dla mojego miasta (które ma prawie 30 tys) więc uważam to za dziwne.

 8. 6...1
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Sprzęt naprawdę warty polecenia, za takie pieniądze naprawdę można wycisnąć z tej nawigacji sporo użytecznych funkcji. Po wgraniu odpowiedniego softu można sprawić iż nawigacja stanie się funkcjonalnym palmtopem, obsługującym 4 różne nawigacje. Filmy w DIVx śmigają aż miło.

 9. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Lark FreeBird 50.1 + MapaMap Polski to moim zdaniem obecnie najlepszy sprzęt dostępny na rynku. Znakomita cena. Olbrzymi wyświetlacz jest bardzo czytelny. Szybki procesor. Po wgraniu autoampy jest znakomity. Świetny design. Polecam

 10. 2...e
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  By dobrze łapał satelity trzeba w automapie w ustawienia\gps odznaczyć synchronizuj czas z gps i ustawić com1 i prędkość 4800bps i wtedy w kilkanaści sekund łapie.