GoClever Quantum 4 biały

Smartfon z ekranem 4 cale. Aparat 2 Mpix, pamięć 0,5 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Ostatnia cena:
279,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

GoClever Quantum 4 biały - Opinie

czas pracy na baterii

1. michall

Opinia pochodzi z produktu podobnego: GoClever Quantum 4 Czarny

Świetny dla osób szukających taniego smartfona, który z jednej strony nie będzie wielką inwestycją finansową, a z drugiej strony nie okaże się tandetą na którą szkoda te ok. 270 zł. Ma naprawdę dobry ekran - ładne kolory, super kąty widzenia, ostry obraz - bo to ekran IPS. Dobrze reaguje na dotyk. Jak na zwykłe używanie netu do przeglądania stron, czy jakiś filmików na you tube, to procesor super daje radę (ale i w gierki da się pograć). Wielkim plusem jest obsługa dwóch kart, które można ustawić wedle upodobań np. jedna do rozmów, druga do netu. Wady to: bardzo kiepski i cichy głośnik, więc do słuchania mp3 nie polecam, brak gorilla glass, brak jakiejś diody sygnalizującej np. nieodebrane połączenia. Cała obudowa trzyma się dobrze, nie trzeszczy. Podsumowując - świetny telefon dla kogoś jako pierwszy smartfon, by sprawdzić czy warto w ogóle mieć takie urządzenie.

• tani jak barszcz
    • ładny ekran ips o dobrych kątach widz.
    • obsługa dwóch kart
    • parametry
    • spoko procesor
    Wady
    • brak diody sygnalizacyjnej
    • brak gorilla glass
    • kiepski i cichy głośnik
  2. JAKF

Świetny telefon, za tą cenę naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Znacznie lepszy od alcatela 993D, który jest dwukrotnie droższy.

• czas pracy na baterii
  3. Jan

Dobry wyświetlacz i Android. Za tą cenę nie można /na dzisiaj/ mieć lepszego aparatu cyfrowego, a szkoda. Jestem ponad m-c zadowolonym użytkownikiem. Areo2 obsługuje.

4. Marek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: GoClever Quantum 4 Czarny

Jako telefon taki sobie, nie ma w sumie żadnego wyboru dzwonków, brak dziurki do zawieszenia paska czy też breloka. Zwykłe komórki dają możliwość ustawienia bardzo dużej głośności dzwonka telefonu (połączenie), a ten smartfon jest w tej kwestii "za spokojny". Za to jest bardzo dobry do łączeń internetowych i poczty. Sama nawigacja GPS jest sporym plusem. Za tą cenę jednak (299zł), spełnia swe podstawowe funkcje i jest wystarczający. Dzwonki? Chyba da się to uzupełnić z internetu :) A dziurkę można sobie wywiercić małym wiertłem i można przywiesić pasek czy brelok :)

Sprzęt za tą cenę, dobry, jednak jak ktoś się spodziewa rewelacji może się trochę zawieść. Dual SIM to bardzo fajna rzecz, ogólnie za tą cenę myślę, że telefon przyzwoity.

Zalety
    • estetyka
    • lekki
    • łatwy w obsłudze
    Wady
    • czasami coś zawodzi
    • tłumaczenie na język polski niedokładne
  6. Ruda

Tani smartfon posiadający funkcje, których nie powstydziłby się Samsung czy HTC. Jedyne wady to słaby aparat, mało pamięci wewnętrznej i cichutki głośnik. Poza tym ideał.

• parametry
    • wytrzymałość
    Wady
    • pamięć
    • rozdzielczość aparatu
    • rozmowy bardzo ciche
  7. Jack

Opinia pochodzi z produktu podobnego: GoClever Quantum 4 Czarny

Super telefon u mnie trzyma 6-7 dni przy (6h rozmów w tym czasie). Uwaga !!! warto zmienić ustawienia audio mikrofonu by lepiej było nas słychać. Wchodzimy do menu serwisowego kodem *#*#3646633#*#* - Proszę przejść do funkcji HARDWARE TESTING i wybrać opcję AUDIO - następnie NORMAL MODE i wybrać TYPE "MIC" i ustawić wartość "200" w level0 potem SET i reset. Inne level nie trzeba zmieniać !!

Wszystko wg opisu overmax-a z tym, że zamiast "SIP" zmieniamy na TYPE "MIC" czyli mikrofon i tylko w Level0 = ustawiamy "200" potem SET + reset telefonu

Zalety
    • bteria
    Wady
    • aparat foto
  8. zibi

Niezły telefon w niedużej cenie

Zalety
    • 2 karty sim
    • aero2
    • tani i funkcjonalny
    Wady
    • aparat
  9. Daniel

Jak za taką cene, niema nic lepszego :)

Zalety
    • bardzo fajny ekran
    • dobra bateria
    • dobre podzespoły
    • duży
    • folie dodane przez producenta
    • ładny design
    Wady
    • cichy głośnik rozmów
    • słaby aparat
  10. andy69

Po trzech dniach użytkowania nie widzę żadnych problemów. Smartfon jest dokładnie taki jak w specyfikacji.