GoClever Quantum 4 biały

Smartfon z ekranem 4 cale. Aparat 2 Mpix, pamięć 0,5 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Ostatnia cena:
279,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

GoClever Quantum 4 biały - Opinie

czas pracy na baterii

1. Ktosiek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: GoClever Quantum 4 Czarny

Za tą cenę *****! Działa sprawnie. Ekran robi świetne wrażenie (za te pieniądze), choć mógłby mieć filtry przeciwko smugom i lepsze podświetlenie. Pseudogumowane plecki i jakość wykonania są naprawdę fajne przy tej cenie (żona ma biały, błyszczący i też nie narzeka).
    Największą wadą póki co wydaje mi się brak diody sygnalizacyjnej (zwłaszcza, że przesiadam się z Blackberry z diodą RGB).
    Jakość rozmów jest OK (zarówno mikrofon, jak i głośnik), za to wolałbym wyższą głośność alarmów i dzwonków.
    Zasadniczo, jestem bardzo zadowolony z tej słuchawki (a żona z białej ;)

Zalety
    • drugi sim obsługuje aero2
    • działa sprawnie i bez zacięć
    • ekran ips 480x800
    • stockowy android 4.2
    Wady
    • brak diody sygnalizacyjnej
    • ekran łapie dużo smug
    • pseudochromowa plastikowa obwódka
    • ram tylko 512 mb
  2. basia

Nie polecam. Badziewny telefon, słabej jakości. Ratunkiem jest cena i względnie trzymająca baeteria. Możliwe jednak, że będzie beznadziejnie spełniać najważniejszą funkcje telefonu - rozmowę, gdyż głośnik woła o pomstę do nieba - nazbyt cicho.

• czas pracy na baterii
  3. bbb_mmm

W tej kategorii cenowej jest bezkonkurencyjny, zdecydowanie polecam, nie widzę potrzeby przepłacać kupując markowy produkt.

4. Joanna

Rewelacja! Używam prawie pół roku, póki co bezawaryjny. Nie zawiesza się, aplikacje płynnie działają. Wi-Fi czasem łapie jakąś zamułę, ale po restarcie problem znika. Za takie pieniądze jest to prawdziwy cud znad Wisły.

• parametry
    Wady
    • aparat
  5. kris 1975

Opinia pochodzi z produktu podobnego: GoClever Quantum 4 Czarny

witam .mam ten telefon, szwagier i kolega.z początku było ok.ale po tygodniu zaczął ekran sam otwierać to co było na pulpicie.dzwoni kolega o 2 w nocy z zapytaniem o co mi chodzi bo do niego dzwonię i go budzę.okazało się że sam zaczął wybierać numery. byłem wściekły tak jak 6 osób które obudziłem.(zresztą na youtube są filmiki które to pokazują).telefon bardzo słaby jeśli chodzi o obudowę.właśnie wczoraj pękł mi wyświetlacz który miałem w kieszeni w kurtce(szwagrowi pękł wcześniej ale myślałem że on nie dba i dlatego.okazało się że kolega też mi nie powiedział że to norma jemu też pękł, szkoda że go kupiłem).napisałem w tej sprawie do serwisu(jest na gwarancji) i piszą że to uszkodzenie mechaniczne i naprawa kosztuję 165 zł ale nawet gdybym chciał to nie mają części.bardzo cicho odtwarza multimedia z netu odtworzysz film ale z usłyszeniem go to tylko słuchawki.KATEGORYCZNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY I TELEFONU. BADZIEJ Z CHIN NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM.

Zalety
    • brak zalet
    Wady
    • awaryjność
    • ekran
    • serwis
  6. Kamil

Posiadałem 2 sztuki i wszystkie w 100% sprawne. Przez 6 miesięcy 0 problemów.
    Rewelacyjna nawigacja, bardzo dobra bateria, wyświetlacz i wygląd. Aero 2 bez problemu działa
    Słaby aparat to jedyny minus.

7. niezadowolony użytkownik

Opinia pochodzi z produktu podobnego: GoClever Quantum 4 Czarny

Telefon zdecydowałem się zakupić ze względu na awarie mojego poprzedniego urządzenia. Na gwałt potrzebowałem telefonu – budżet jaki posiadałem na zakup był niewielki, dlatego po przeczytaniu i obejrzeniu wielu recenzji, które były dobre (sic!) zdecydowałem się na zakup telefonu polskiej firmy GOCLEVER – wybór padł na model QUANTUM 4. Koszt telefonu to niecałe 300 zł. W recenzjach mogłem przeczytać i usłyszeć, że działa płynnie, zacięcia się nie zdarza, a telefon wyróżnia się dodatkowo opcją dual sim. Po wzięciu telefonu poczułem pierwszy zawód, który trwał aż do ostatniego dnia jego użytkowania- mowa o śmierdzącej plastikowej obudowie.
    Pierwszym minusem jaki zauważyłem była bateria – potrafiła mi się ona wyładować w 2 godziny – przy znacznym użytkowaniu – dla mnie osobiście to był skandal – obojętnie ile by telefon nie kosztował 2 godziny użytkowania i telefon się wyłącza. Wskaźnik baterii bardzo rzadko pokazywał prawdziwe informacje – wskazuje 30 procent by w minutę potrafić zjechać do 14 i pokazać stan krytyczny- czyli po kolejnych kilku minutach telefon się wyłączał. Kolejny problem odnośnie baterii pojawił mi się bardzo szybko, bo już w pierwszym tygodniu użytkowania – otóż styk do ładowania praktycznie w ogóle nie współdziałał z telefonem i musiałem się za każdym razem męczyć, aby ustawić telefon do ładowania tak, aby nie było ono przerywane – oczywiście przez cały okres ładowania korzystanie z telefonu było niemożliwe, gdyż wtedy cały schemat musiałbym powtarzać od początku.
    Kolejnym elementem, który mnie zawiódł był wyświetlacz – podczas przeglądania stron internetowych zaczęły mi się na nim pojawiać czarne prostokąty, które praktycznie uniemożliwiały korzystanie z niego. O braku możliwości korzystania z telefonu przy świetle słonecznym nie ma co wspominać, bo NIC na nim nie było widać. Podczas wykonywania połączeń ekran gaśnie i gdy wciskam przycisk blokady ekran nie reaguje na to – nie pozwala mi ani zablokować ani odblokować telefonu mimo kilkukrotnego wduszania przycisku. Niejednokrotnie zdarzyło mi się również, aby podświetlenie ekranu w strasznie irytujący sposób migało.
    Kolejna super opcja telefonu to dual sim, która działała tragicznie. Podczas wykonywania połączeń przy użyciu jednej z karty sim telefon cały czas sugerował mi, że znajduje się poza granicami kraju, pytając mnie czy na pewno zezwalam na użycie danych w roamingu. Przy wysyłaniu wiadomości pierwsza wiadomość bardzo rzadko mi wychodziła – musiałem wysyłać ponownie – za drugim razem oczywiście pytanie o roaming i jakoś udawało się wysłać wiadomość.
    Karta firmy heyah natomiast nigdy mi nie wczytała internetu na telefonie. Nie wiem w czym tkwił problem. Karta z play i orange z internetem sobie w jakiś spoósb radziła.

Szybka w telefonie również nie była odporna na uszkodzenia – pierwsze objawy na ekranie pojawiły się po upadku z około metra na ziemię. Natomiast w ostatnim momencie tego telefonu szybka przez co sam telefon nie wytrzymał rzutu z jednego metra w ściane. Tak wyglądał po całym zdarzeniu:

Zdecydowanie nikomu nie polecam tego telefonu. Nie mam zamiaru niczego więcej z tej firmy zakupić - została przeze mnie po prostu skreślona po tym produkcie

Wady
    • parametry
  8. Darek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: GoClever Quantum 4 Czarny

ten telefon od marca 2014. Jak za te pieniądze jest bardzo dobry. Żałuję jedynie, że nie kupiłam białego. Wracając jednak do sedna, znalazło się kilka " kłopotów ". Rzadko bo rzadko, ale występuje problem z rozmową, mianowicie mój rozmówca słyszy trzeszczenie w takim stopniu, że nie może ze mną rozmawiać, ale to tylko wtedy, kiedy ja dzwonię. Swojego czasu, podłączając telefon miałam ogromny problem z odblokowaniem bo naciskało się wszystko po kolei. Problem ustąpił, gdyż zaczęłam używać innej ładowarki. Ekran jest cudny, telefon tyle razy mi spadał i nic się nie działo. Jednakże klucze odrobinę mi go porysowały, a potem ja " dokończyłam " dzieła. Ekran wydaje się teraz być pęknięty, ale wszystko śmiga jak należy. Wielki plus dla firmy, za takie pieniądze taki smartfon!

Zalety
    • matryca ips
    Wady
    • gps wskazujący dokłądność +/- 40m !!!
    • opłata za wysyłkę przy drugiej reklamacj
    • serwis nie potrafi naprawić gpsa
    • usterki
  9. ent

Używałem Quantum 4 i cały czas coś się działo z nim złego:
    1. Najpierw padł aparat - był na tyle *****, że brak tej funkcji olałem.
    2. Kilka razy był problem z wykrywaniem karty SD. Ot tak podczas słuchania muzy z SD nagle telefon stwierdzał, że SD jest uszkodzone. Nic nie dawało czyszczenie, przeduchiwanie portu SD. Potem, po dwóch dniach nagle telefon stwierdzał, że z SD wszystko jest w porządku i można było z niego normalnie korzystać.
    3. W pewnym momencie zaczęła pękać szybka ekranu - przy czym nie przypominam sobie by telefon upadł na coś twardego. Po dwóch tygodniach ekran przestał działać. Wysłałem na serwis i po dwóch tygodniach dostałem odpowiedź, źe ekran pękł z mojej winy a koszt wymiany to 130 zł. Odpisałem im, że już więcej GoZjeber nie zobaczy moich pieniędzy, a telefon niech sobie zutylizują.
    Nie bierz nic od GoClever, bo zostaniesz GoAssFucked jak ja (dałem się nabrać na pozytywne recenzje rozmaitych serwisów - tyle, że on najprawdopodobniej używali tego łajna nie dłużej niż 5 min)

Wady
    • wysoka awaryjność
  10. aboczkow

Opinia pochodzi z produktu podobnego: GoClever Quantum 4 Czarny

Kupiłem żonie ten telefon jako prezent za starego Samsunga w Kauflandzie wszystko pracowało bardzo sprawnie, szybko, wyświetlacz bardzo dobry, aparat miał być mizerny i tak było ale czego oczekiwać za 300 zł. Jeden duży minus to jakość rozmów mało wyraźny, trzeszczący a po 3-ch miesiącach zamiast głosu rozmówca po 10 sekundach słyszał bulgot i aparat przerywał połączenie. Po zgłoszeniu reklamacji bardzo szybko pojawił się kurier i zabrał sprzęt do naprawy. po kilku dniach telefon wrócił z serwisu z opisem naprawy "wymiana oprogramowania". Kilka dni spokoju telefon śmiga rozmowy można wykonywać ale jakość nadal pozostawia wiele do życzenia. Po następnych kilku miesiącach telefon ponownie bulgoce i po kilku sekundach przerywa połączenie. Zdenerwowałem się, bo żona płacze że obułem ją w telefon z którego nie może korzystać. Odniosłem telefon do marketu Kaufland z myślą o zwrocie lub wymianie ale z powodu braku takiego modelu do wymiany zaproponowano mi wysłanie do dostawcy. Po 1,5 tyg otrzymałem wymieniony cały aparat. Niestety nowy aparat ma te same problem plus w słuchawce dzwoniącego "Abonent niedostępny" i po kilku minutach i wybraniach abonent staje się dostępny. jedyny kontakt z żoną to 12-sto letnia Nokia 3510i z idealnym dźwiękiem, która leży obok nowego rzadko dostępnego smartfona. Poleciłem ten telefon koledze, który też narzeka, że ma problemy z rozmowami. I teraz nikomu nie będę polecał tego modelu tylko i wyłącznie dlatego, że telefon ma służyć do rozmów a nie do ozdoby.