Apple iPhone 5S 16GB Srebrny

Pamięć wewnętrzna
  • 16 GB
  • 32 GB

1. Rocky

Posiadam go już od kilku dobrych miesięcy i jestem bardzo zadowolony, obecnie najlepszy telefon na rynku. Telefon bardzo dobrze wykonany ze znakomitym designem a system iOS to perfekcja. Myśle że jedyny minus w telefonie to bateria która trzyma ledwo dobę.

• system bez zawieszeń
  2. Paweł

Klasa sama w sobie. Jestem zadowolony z zakupu mimo szybko rozładowującej się baterii - dużo korzystam z Internetu w telefonie.

Zalety
    • bardzo dobra jakość wykonania
  3. MONIKA

POLECAM TELEFON-FUNKCJONALNY,ZGRABNY,ŁADNY DESIGN,BATERIA DOBRZE TRZYMA,INTUICYJNY,W DOBREJ CENIE PRZEDE WSZYSTKIM, I PEWNOŚĆ KUPUJĄC W SKLEPIE,ŻE JEST ORYGINALNY.

4. A

Bardzo dobry telefon, świetny wyświetlacz, szybki. Jedyny minus, to cena, ale w stosunku do jakości, to jak najbardziej warto.

5. Agata

Estetyczny wygląd,duży wyświetlacz,zrozumiałe menu,szata graficzna posiada żywe kolory,dodatkowym atutem jest czytnik linii papilarnych służący do odblokowania.

Zalety
    • bardzo dobra jakość wykonania
    • bardzo dobre sluchawki
    • czas pracy na baterii
    • mimo wszystko szybszy od androida
    • system bez zawieszeń
  6. Maciej

Moim zdaniem wszystkie iphony zasługują na miano najbardziej sprawnych i niezawodnych telefonów. I choć iPhone 4s troszkę juz zamula to iPhone'a 5s można wciąż śmiało polecić jako telefon, który będzie służył jego użytkownikowi przez kolejnych pare lat.

7. Robert

Zalety

3dtouch
    aparat
    5s
    wydajność
    wyświetlacz

8. Q

Polecam każdemu kogo denerwuje wieszający się android. Nie polecwm aktualizacji do ios8 ktora ma sporo błędów (wiem od znajomych, sama uzywam 7.1)

9. Paker

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość

Do tej pory byłem użytkownikiem telefonów jedynie z Androidem (głównie modele od Sony, takie jak Xperia X8, Arc S, Play, U, Sola, M, Z3+). Niedawno jednak zdecydowałem się kupić iPhone 5s - ot coś nowego, coś, czego jeszcze nie miałem. Po zakupie telefonu (Media Expert) brakowało mi chociażby podstawowych Androidowych przycisków ostatnio otwartych aplikacji (dostępny na iP po dwukrotnym naciśnięciu HOME), czy przycisku "wstecz". Spodobał mi się jednak interfejs - prosty w obsłudze, płaski (bez struktury menu), jednolity. System operacyjny to po prostu błyskawica - nie widzę żadnych lagów, BA! Nie widzę nawet jakichkolwiek spowolnień - wszystko reaguje natychmiast. A skoro już przy reakcji jesteśmy, to nie mogę przecież nie wspomnieć o fantastycznej czułości na dotyk - najmniejsze muśnięcie palcem jest doskonale odczytywane przez telefon. W AnTuTu osiągnął wynik 63577 pkt. (zainteresowanym mogę przesłać zrzut ekranu na maila), co wyraźnie pokazuje, że mimo iż 5s to już nie najnowszy telefon, jest to potwornie szybkie urządzenie. Na plus także wspaniały aparat, który robi wręcz krystaliczne zdjęcia i kamera pozwalająca kręcić filmy w zwolnionym tempie (120 klatek na sekundę). Ekran jest super czysty i mimo, że Androidowe urządzenia mają już to swoje FULL HD, to jednak Apple'owska Retina wygląda ciągle super. Kąty widzenia wprost rewelacyjne, można przekręcać telefon na wszystkie strony, a ekran nadal pozostaje nieskazitelnie ostry, czysty i nasycony barwami. No i teraz co najważniejsze - telefon jest naprawdę ładny - dla mnie bardzo się podoba. Dźwięk jest czysty i wyraźny, a co najważniejsze - głośny. A na dołączonych do zestawu słuchawkach EarPods naprawdę to słychać - o dziwo niskie tony są super odwzorowane. Aluminowa obudowa to strzał w dziesiątkę. Na minus niestety brak możliwości wysyłania plików przez Bluetooth, oraz słaba bateria - bez wyłączenia pewnych funkcji trzymała ledwie 7h podczas używania telefonu. No i nie zapominajmy też o cenie - nie każdego stać na tak drogi telefon, jednakże jest on warty każdej złotówki! Ja jestem mega zadowolony.

Zalety
    • bardzo dobre sluchawki
    • dobry zasieg
    • ekran retina - wspaniala jakosc obrazu
    • jabluszko z tylu
    • mimo wszystko szybszy od androida
    • najwiekszy sklep z aplikacjami appstore
    • pierwszy super szybki 64 bitowy telefon
  10. Natalia

Wszystko ok ale telefon ma uszkodzony głośnik, nie działa. Rozumiem, gdybym zamówiła telefon w Chinach ale spodziewałam się sprawnego towaru a nie zepsutego.