Apple iPhone 5S 16GB Srebrny

Smartfon z ekranem 4 cale. Aparat 8 Mpix, pamięć 1 GB RAM, Dual SIM: Nie
4,7 5 0 465 opinii / 7 pytań

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

1. Kamil

Ocena - 10/10
    Plusy:
    Wzbudza respekt
    bardzo dobre sluchawki
    czytnik linii papilarnych
    design
    dobry zasieg
    działanie
    ekran
    ekran retina - wspaniala jakosc obrazu
    ios
    jabluszko z tylu
    jakość wykonania
    aparat
    łatwość użytkowania
    mimo wszystko szybszy od androida
    najwiekszy sklep z aplikacjami appstore
    niezawodność
    świetny wygląd
    wydajność
    wykonanie
    wyświetlacz

MINUSY:

cena
    czas pracy na baterii

Zalety
    • wypas
  2. mirekc

Smartfon po prostu działa zgodnie z oczekiwaniami. Nic się nie "zawiesza" i nie "zamula", nie trzeba się zastanawiać, do czego która funkcja służy, nie ma żadnych głupich komunikatów, że telefon jest zarażony wirusem i tylko ściągnięcie jakiejś super-hiper aplikacji może uratować życie itd. Polecam wszystkim, którzy chcą używać, a nie szarpać się z systemem.

Zalety

Już pewnie to było sle początki zaczynałem na androidzie były htc samsungi i inne jednorazowe(dla biedaków robocik) nieporozumienia iiiiiiiiii ale tylko huje piszą kogo nie stać to nie ***** ale niech nie ***** głupot bo mu głupio hujowi bo na andka biedak ***** he he dlatego głupoty gada i gull mu lata a lata lecą a ten ***** jyz ma piątego w roku Antka bo on ze jest po prostu za infantylny na ihpona bo stać na niego każdego tylko trza dupcie ruszyć

4. Rafał

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość

Działa płynnie, przyjemny w użytkowaniu i bardzo dobrze wygląda. Idealny do poczty, przeglądania internetu, fotografowania, bardzo dobra jakość rozmów. Wysokiej klasy sprzęt z możliwością instalacji przydatnych aplikacji.
    Po przejściu z androida, trochę trwało za nim zrozumiałem jego obsługę, ale teraz jest wszystko intuicyjne.
    Wadą jest że przez bluetooth nie można nic przesyłać.
    Trzeba też uważać, bo iphone automatycznie łączy się z internetem i możemy bez naszej wiedzy mieć naliczone opłaty za internet.

Zalety
    • jakoś wykonania
  5. mrówa

Od niedawna jestem użytkownikiem produktów Apple, zaczeło się od Macbooka Air, teraz postawiłam na iPhona i jestem bardzo zadowolona z jakosci tych produktów. System szybki, nie zawiesza się, prosty w obsludze. Jedyną wadą jest cena... ale jakość = cena. Polecam wszystkim!!

6. RS

Telefon mam 1,5 roku i polecam ze względu na jakość wykonania i za szybkość pracy oprogramowania, dużą zaletą urządzenia jest aparat i poręczność, bateria nie jest zła ale też nie jest dobra 2-4dni w zależności od użytkowania. Polecam

Zalety
    • mimo wszystko szybszy od androida
  7. Mariusz

Zawsze śmiałem się z produktów Apple do czasu aż żona nie dostała w/w telefonu. Przyznam ze nie spodziewałem sie tak dobrego sprzętu. Stabilnego, szybkiego, bez zacięć. A aparat w telefonie który potrafi zrobić zdjęcie biegającemu dziecku to ewenement. Gdyby posiadał dual sima sam sobie bym sprawił :)

Zalety
    • szybka praca, świetny i szybki aparat, nieduży przez co wygodny
    Wady
    • brak wymiennej baterii, brak wersji dual sim
  8. hans49

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 5S 16GB Gwiezdna Szarość

No i stało się sprzedałem iPhone 5S i kupiłem Lumie 1020 …dlaczego? .Ponieważ mam lepszy aparat, lepszą baterię,więcej Ramu 2GB, więcej pamięci 32GB oczywiście ipek też ma 32GB tylko za jaką kasę!! ,większy wyświetlacz 4,5 cala,system który jest szybki i nie wiesza się i jest stabilny tak jak w iphonie no i jest tańszy co wzbogaciło mój budżet!!! .Byłem fanem Apple pierwszy telefon to był 3GS i tak do 5s .Telefony Aplle są naprawdę solidnie wykonane ale delikatne jeżeli chodzi o upadek z wysokości sam to przeżyłem i serce pękało jak ipek spadał i był na szczęście tylko poobijany. Posiadam MacBook Aira 13,3 którego polecam oraz iPada 2 który skończył na allegro razem z ipkiem 5s . Wadą Aplle jest jego polityka którą śledziłem od początku iPhone 3GS czyli skupiamy się na iPhonie do którego jakąś nowinkę dokładamy robimy wielki szum i uznajemy że jest to super telefon i tak jest do dzisiaj ,gdy przesiadałem się z iPhona 5 na 5s to naprawdę czułem się *****przez apple ,czytnik lini papilarnych i 64 bity procesora oraz minimalnie poprawiony aparat no i ios7 z małymi poprawkami to jest za mało jak na taką kasę.Powiedziałem sobie że koniec z iPhonem i dlatego sprzedałem 5s-a z resztą był po solidnym upadku i wyszło szydło z worka ,,odkleił się wyświetlacz,, .Kupiłem Nokie Lumie 1020 i jestem zadowolony całkowicie z tego telefonu a na pierwszym miejscu z aparatu gdzie Apple musi się jeszcze długo uczyć się jak zrobić dobry aparat w telefonie no i oczywiście oprogramowanie do tego aparatu ,,sorry Apple ale jesteś w lesie,,. Windows na którym pracuje Lumia 1020 jest prosty jak cep a ruchome kafelki robią wrażenie dla oka i kolegów z pracy którzy też widzą że Apple jak by zatrzymało się w miejscu. Czytałem w necie o czujnikach temperatury ,wilgotności no i aparat podobno ma mieć 8 megapikseli w iphonie6 czyli znając Apple to karuzela się kręci nadal ale ja już z niej wysiadłem .Jednym słowem można zakończyć w ten sposób Apple iPhone 5s to dobry solidny telefon zamknięty w swojej polityce ,,nie wychylać się,, Osobiście czekam na iPhona 6 ale już na całkowitym luzie oczekując ,,nowinek,, które przyniesie nowy iPhone 6 . Pozdrawiam wszystkich posiadaczy iPhone macie solidne telefony ale czasem warto spróbować czegoś innego .Dla ścisłości próbowałem Androida ,,Galaxy3 …porażka totalna ,zawieszenia i jeszcze raz zawieszenia .

Zalety
    • system bez zawieszeń
    Wady
    • aparat
    • oprogramowanie
    • delikatna obudowa
  9. MJ87

dobry, porządny, solidny sprzęt wysokiej klasy i naprawdę bardzo dobrej marki ... wysoka cena, ale warto

10. Magda

Przejzyste menu, wygodny w pisaniu naqet jedna reka, batria dlugo trzyma jak na tego typu telefon, ladnie wie prezentuje, lekki, czytelne opisy, ikony, bardzo szybko reaguje na polecenia