Goclever Terra 70 L

Tablet: 7 cali, Rozdzielczość: 800x480, System: Android, RAM: 512MB, Dysk: 4GB, Liczba rdzeni: 1, Łączność: Wi-Fi
Ostatnia cena:
161,51 140,11 174,50 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Tablety PC

Goclever Terra 70 L - Opinie

czas pracy na baterii
jakość ekranu

1. Michał

Tablet bardzo dobry, bardzo praktyczny, nieduży i łatwy w obsłudze, jedynie co mogę zarzucić tabletowi to wyświetlacz który bardzo łatwo jest porysować, ktoś tu wspominał że ma słabe wi-fi ja bez problemu przemieszczam się po całym domu i jedynie czasami tracę jedną kreskę z czterech możliwych, tablet dobry dla początkujących z takimi gadżetami, bo czasami lepiej coś kupić tanio przynajmniej nie szkoda że się popsuję niż zmarnować kilka a może kilkanaście stów na tablet gdzie płaci się za firmę a nie za parametry.

Zalety
    Wady
    • wyświetlacz
  2. sandra

solidny tablet, jak na swoja cene jest bardzo dobry, od kad go mam nie uruchomilam laptopa pomimo ze nie przeadam za dodykowymi ekranami i nawet telefon mam tradycyjny:-) nie polecam jedynie klawiatury, tablet wypada z tych uchwytow, a i klawiatura nie jest soecjalnie potrzebna. ogolnie polecam.

Zalety
    • dlugo trzyma bateria
    • dziala dobrze
    • nie zawiesza sie
    • latwa obsluga
    • poreczny
    Wady
    • brak
  3. Tristan

Jako tablet ogólnie 3,5/5
    Jako tablet za 99zł 5/5

Wszystko działa bardzo szybko, żadnych zawiech i freezów. WiFi bez zastrzeżeń, strony chodzą płynnie, filmy i gry również. Dotyk działa bardzo dobrze.
    Obudowa jest jednak słabo wykonana, już po 2 dniach trzeszczy. Wyświetlacz jest słabej jakości (bez IPS). Słabe kąty widzenia i niski współczynnik kontrastu.
    Korzystam z niego na codzień jako czytnik e-booków oraz przeglądarka stron *****. Polecam!

4. jok

Ludzie - jak się kupuje sprzęt typu Goclever czy ZTE to on BĘDZIE się wieszał, wyłączał, resetował. To się przyjmuje z dobrodziejstwem inwentarza, tak jak kupując samochód za 5 tys trzeba się liczyć z naprawami. Jak ktoś nie może tego zaakceptować to niech nie pisze smutów tylko kupuje tablet za co najmniej 1500zł. Tablet jest OK, o ile trafi się dobry egzelmparz. Działa - bo czemu ma nie działać, wszystko chodzi, czytać, oglądać słuchać, serfować można.

5. Milena

Produkt ok. Lecz znalazłam ten sam model tańszy. Polecam, ale proszę o zwrócenie uwagi na ceny :)

PS. w instrukcji na stronie było napisane, że do tego tabletu można podłączyć modem zewnętrzny z internetem, w czasie użytkowania okazało się, że tablet nie ma wejścia USB OTG, jest sam kabel..... działa tylko WI-FI . Jak na tą cenę tablet ok.

6. Tymoteusz

Tablet z niższej póki w rozsądnej cenie. Dla tych, którzy chcą w przyszłości kupić lepszy sprzęt a tableta jeszcze nie mieli i chcą spróbować jak to jest, nie wydając zbyt dużo pieniędzy. Matryca tabletu ma kiepską jakość widzenia pod różnymi kątami. Chodzą na nim płynnie średnio wymagające gry.

Zalety
    Wady
    • jakość ekranu
  7. ewks

Kupiłam tablet Goclever Terra 70 L dla dziecka na urodziny i jestem zadowolona, dziecko również. Tablet ładnie wygląda, można wgrać do niego wszystko to, co nas interesuje. Podstawowe aplikacje ma wgrane. Jedyny minus to jedna kamerka , przez co robienie zdjęć nie jest już aż tak możliwe.

8. Jakub

Kupiłem ten tablet jako prezent pod choinkę. NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ PRODUKTU TEJ FIRMY.
    Po odpakowaniu okazało się że ładowarka jest zepsuta, więc oddałem tablet na gwarancję. CZEKAŁEM 2 MIESIĄCE NA NAPRAWĘ ŁADOWARKI ! PO ODEBRANIU Z NAPRAWY GWARANCYJNEJ ŁADOWARKA DALEJ NIE DZIAŁA. Teraz wypadałoby znowu oddać tablet i znowu czekać 2 miesiące i nie wiem czy dostanę sprawny zestaw.
    Do tego wifi działa tylko w odległości 0.5m od routera i są zaledwie dwie kreski zasięgu.
    POLECAM NA PREZENT DLA NAJWIĘKSZEGO WROGA !

Zalety
    Wady
    • 2 miesiące oczekiwania na naprawę
    • praktycznie brak wifi
  9. mariusz turek

niesamowite badziewie nie dosc ze nie lapie w domu i trzeba przy ruterze siedziec to jeszcze sie popsul ekran .a serwis odpowiedzial ze to wina klienta odradzam taki szajs.nigdy w zyciu tewgo nie kupie tak samo jak fagor -mastercook,ktory to po zgloszeniu ze plyta nierdzewna rdzewieje odpowiedzial ze nie moga uznac reklamacji bo plyta jest nierdzewna ,,,szok,,,

10. Damian

Słaby zasięg WiFi zrywa połączenie, ładowanie trwa dłużej niż praca na baterii. Brak ładowania przez port USB