L'Oreal Paris Mascara Mega Volume Collagene 24H Tusz Do Rzęs 20Ml

DARMOWA DOSTAWA od 199 zł

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie L'Oreal Paris Mascara Mega Volume Collagene 24H Tusz Do Rzęs 20Ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. ola

pogrubiający tusz do rzęs o przyjemnej konsystencji łatwy w aplikacji oraz trwały nie obsypuje się i nie kruszy

2. nero

bardzo dobry

Idealny dla mnie, kocham , uwielbiam go. Tusz bardzo trwały, nie kruszy się , wydłuża rzęsy i pogrubia nie tworzą się owadzie nóżki. Super podkreśla oko. POLECAM

Zalety
    • nie kruszy się
    • podkręca
    • pogrubia
    • rozdziela
    • trwały
    • wydajny
    • wydłuża
  4. Dorota

Rewelacyjny tusz.

5. Laszko

Dobry, sprawdzony mogę polecić.

6. Monika

Jest to jeden z tuszy jakie używam. Bardzo dobrze pogrubia rzęsy. Nie kruszy sie i nie osypuje. Nie powoduje efektu owadzich nóżek. Kolagen sprawia że rzęsy nie są sztywne. Ma stabilną szczoteczkę która się nie wygina. Daje efekt sztucznych rzęs.

7. Justyna.

Piękna czerń,dobrze się rozprowadza nie pozostawiając grudek. Ważne,by kolejną warstwę nakładać przed wyschnięciem poprzedniej-daje to naturalny efekt pogrubienia.

zawsze do niego wracam :)

9. AnnaS

Bardzo fajny tusz, ładnie rozprowadza się na rzęsach i dodaje im objętości, nie skleja rzęs. Najbardziej jednak podoba mi się w nim że rzęsy nie są sztywne tak jak po innych tuszach tylko mięciutkie. Bardzo poręczne opakowanie.

Zalety
    • dobrze rozczesuje
    • dodaje objętości
    • nie bryli się
  10. Kamila

Tusz wysokiej jakości dla kobiet którym zależy na zwiększeniu objętości rzęs.