HTC Desire 500 czarny

Smartfon z ekranem 4,3 cala. Aparat 8 Mpix, pamięć 1 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Ostatnia cena:
599,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

HTC Desire 500 czarny - Opinie

czas pracy na baterii

1. koczek1029384756

Moim zdaniem ten telefon świetnie się sprawuje. Wady które "zaznaczyłam" nie są tak uciążliwe. Bateria przy intensywnym działaniu (3-4 godz gier, 2 wi-fi, rozmowy, sms'y, ciągłe zaglądanie na godzinę) trzyma 1,5 dnia. Dodatkowo wysokiej jakości plastik (trochę śliski, ale można się przyzwyczaić) i rozmieszczenie klawiszy nadają mu szyku.

Zalety
    • prócz irda i lte ma chyba wszystko:)
  2. Karolina

Telefon mam od tygodnia, tak,że o całej specyfikacji napisze po dłuższym użytkowaniu. Jedyną wadą co do której nikt nie moze miec wątpliwości jest przednia kamera ( używam ją tylko do skype) ale mocno przekontrastowuje, aparat tylny średni- nawet jak na smartfona. Poza tym godny polecenia, dobre wsparcie od HTC

3. uzytkownik_anonimowy

wygląd i działanie ok zobaczymy jak po dłuższym użytkowaniu.Wada to brak możliwości wyłączenia kanałów informacyjnych sms z poziomu telefonu

Zalety
    • spełnia oczekiwania, wygląd
  4. brickkk

bardzo mądry telefon, z parametrami wysokiej klasy. funkcja szybkiego włączania i wyłączania- rewelacja i system do muzyki beats audio- moje ulubione- polecam. jedynie nie do konća podoba misię przedni panel, bona dole jest szeroka ramka czarna

5. Eliza

Ma wszystko czego zwykły śmiertelnik potrzebuje, polecam ten telefon z czystym sumieniem. To już mój 3 HTC i jak tak dalej pójdzie to nie spojrzę nawet na inną markę :-)

6. uzytkownik_anonimowy

Smartfon ładny i zrgabny ale jak za tę cenę ma wiele niedociągnięć , przede wszystkim wyświetlacz marny , zoom przy wideo czy zdjęciach to porażka . Są znacznie lepsze i tańsze modele tej firmy jak HTC one s ale cóż za nowość i design trzeba płacić .

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, bateria, spełnia oczekiwania, wygląd, dwie karty sim, karta sd
    Wady
    • cena, stosunek jakości do ceny, wyświetlacz, brak full hd

jestem stety posiadaczem teo typu sprzętu,na początku,sam wygląd zrobił na mnie wrazenie,styl itp,po krótkim czasie uzywania tego produktu,zaczełem dostrzegać same plusy i szczerze mówiac jestem zadowolony z zakupu tego produktu;)

8. Batman

Telefon wizualnie bardzo ładny. Parametry niby fajne ale mój jest wolniejszy od Lenovo z dwoma rdzeniami...
    Ogólnie telefon jest okej i go polecam ale ja drugi raz bym go nie kupił.

Zalety
    • sprawn wyświetlacz pomim pęknięt szybki
    Wady
    • czas pracy na baterii
  9. rzuf

Telefon jak telefon, rewelacji nie ma, htc sie popsuło, telefon sie rysuje, obecnie jest w serwisie z problemem z wibracjami które nie działają. Poza tym raczej normalny telefon, wersja desire nieco okrojona, w porównaniu z one.

Zalety
    • 4 rdzenie
    Wady
    • głośnik szwankuje i wibracje
    • podatność na zarysowania
    • wibracje padły

Niestety nie mogę wystawić htc dobrej opini. Popsuł się digitizer raptem po 4 miesiącach używania. Na dodatek po wymianie na nowy, kolejny padł po 2 tygodniach. Widocznie miałem pecha.