HTC Desire 500 czarny

Smartfon z ekranem 4,3 cala. Aparat 8 Mpix, pamięć 1 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Ostatnio znana cena:
599,00

Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

HTC Desire 500 czarny - Opinie

czas pracy na baterii

1. koczek1029384756

Moim zdaniem ten telefon świetnie się sprawuje. Wady które "zaznaczyłam" nie są tak uciążliwe. Bateria przy intensywnym działaniu (3-4 godz gier, 2 wi-fi, rozmowy, sms'y, ciągłe zaglądanie na godzinę) trzyma 1,5 dnia. Dodatkowo wysokiej jakości plastik (trochę śliski, ale można się przyzwyczaić) i rozmieszczenie klawiszy nadają mu szyku.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • dobry wyświetlacz
    • dual sim
    • ładny design
    • prócz irda i lte ma chyba wszystko:)
    • przemyślana obudowa
    Wady
    • przedni aparat
    • zbiera odciski palców
  2. Karolina

Telefon mam od tygodnia, tak,że o całej specyfikacji napisze po dłuższym użytkowaniu. Jedyną wadą co do której nikt nie moze miec wątpliwości jest przednia kamera ( używam ją tylko do skype) ale mocno przekontrastowuje, aparat tylny średni- nawet jak na smartfona. Poza tym godny polecenia, dobre wsparcie od HTC

3. brickkk

bardzo mądry telefon, z parametrami wysokiej klasy. funkcja szybkiego włączania i wyłączania- rewelacja i system do muzyki beats audio- moje ulubione- polecam. jedynie nie do konća podoba misię przedni panel, bona dole jest szeroka ramka czarna

4. rzuf

Telefon jak telefon, rewelacji nie ma, htc sie popsuło, telefon sie rysuje, obecnie jest w serwisie z problemem z wibracjami które nie działają. Poza tym raczej normalny telefon, wersja desire nieco okrojona, w porównaniu z one.

Zalety
    • 4 rdzenie
    • dobra cena
    Wady
    • głośnik szwankuje i wibracje
    • podatność na zarysowania
    • słaby aparat
    • wibracje padły
    • zbiera odciski palców

jestem stety posiadaczem teo typu sprzętu,na początku,sam wygląd zrobił na mnie wrazenie,styl itp,po krótkim czasie uzywania tego produktu,zaczełem dostrzegać same plusy i szczerze mówiac jestem zadowolony z zakupu tego produktu;)

6. uzytkownik_anonimowy

wygląd i działanie ok zobaczymy jak po dłuższym użytkowaniu.Wada to brak możliwości wyłączenia kanałów informacyjnych sms z poziomu telefonu

Zalety
    • spełnia oczekiwania, wygląd

Niestety nie mogę wystawić htc dobrej opini. Popsuł się digitizer raptem po 4 miesiącach używania. Na dodatek po wymianie na nowy, kolejny padł po 2 tygodniach. Widocznie miałem pecha.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • dobry wyświetlacz
  8. Batman

Telefon wizualnie bardzo ładny. Parametry niby fajne ale mój jest wolniejszy od Lenovo z dwoma rdzeniami...
    Ogólnie telefon jest okej i go polecam ale ja drugi raz bym go nie kupił.

Zalety
    • przemyślana obudowa
    • sprawn wyświetlacz pomim pęknięt szybki
    Wady
    • brak nfc
    • czas pracy na baterii
    • dobra bateria
    • zbiera odciski palców
  9. Łukasz

Jest to telefon godny polecenia. Ma świetny design oraz ma bardzo dobrą cene. Duże wrażenie zrobił na mnie jego świetny wyświetlacz oraz aparat który robi świetne zdjęcia.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • dobry wyświetlacz
  10. Eliza

Ma wszystko czego zwykły śmiertelnik potrzebuje, polecam ten telefon z czystym sumieniem. To już mój 3 HTC i jak tak dalej pójdzie to nie spojrzę nawet na inną markę :-)