Marker kredowy Toma TO-292 4,45mm biały

4,2

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Marker kredowy Toma TO-292 4,45mm biały i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

-zdecydowanie polecam:) piękne kolory i super zabawa dla dzieci i dorosłych;)
    -szczególnie ładnie wygląda na czarnej tablicy, jednak do szkła również się nadaje,
    -można zmyć jedynie mokrą szmatką, więc nie brudzi, nie sypie się jak kreda. Można pomalować ścienę czarną tablicową farbą i opierać się o nią, nie pozostawia śladów,
    -po zmyciu widać delikatny znak po pozostałym napisie (może to wada mojej tablicy?)

Zalety
  2. RS

Kupiłem trzy kolory dla dziecka. Sztuka kosztowała 10.5p pln. Zostały użyte tylko raz. Po 3 tygodniach zaschły i niestety pomimo wielu prób uruchomienia wg. instrukcji (*pompowanie, naciskanie itp) nie piszą. Nadają się do śmieci. Jak na jednorazowe pisaki to trochę drogie. Sugeruje raczej kupić jakichś wypróbowanych innych producentów. ZDECYDOWANIE ODRADZAM

3. Anna

Łatwo się pisze. Łatwo ściera. O to chodziło. Polecam.

4. Marker

Bardzo fajne markery.

5. Claudia

Coś strasznego. Markera nie da się zmazać, schodzi tylko pierwsza biała warstwa. Zostają megaaa widoczne ślady.

6. GOSIA

SUPER