Corsair Vengeance M95 Performance Laser Gaming Mouse (CH-9000025-EU)

Historia cen ?
Mysz laserowa Przewodowa wyposażona w 15 przycisków. Interfejs USB
0,5
1 opinia
Ostatnia cena: 290,29
Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Myszy i trackballe

Corsair Vengeance M95 Performance Laser Gaming Mouse (CH-9000025-EU) - Opis i dane produktu

Opis
Przewodowa mysz laserowa Vengeance M95 firmy Corsair. Została zaprojektowana i stworzona specjalnie dla graczy, dla których istotna jest szybkość i precyzja ruchów. Przeznaczona dla osób praworęcznych. Duże rozmiary i ergonomiczny kształt urządzenia sprawiają, że bardzo dobrze leży ono w dłoni, zapewniając tym samym pewną kontrolę i dużą wygodę w czasie użytkowania.

Szkielet myszy wykonano z lekkiego i mocnego aluminium, co pozwoliło zmniejszyć jej wagę i zwiększyć szybkość działania. Zewnętrzną część pokryto materiałem o delikatnej teksturze, który zapobiega nadmiernemu poceniu się dłoni, jak również ogranicza uczucie zmęczenia - takie rozwiązanie pozwala cieszyć się rozgrywką przez dłuższy czas.

Mysz posiada 15 w pełni programowalnych przycisków oraz rolkę przewijania - taki zestaw zdecydowanie ułatwia prowadzenie dynamicznych pojedynków komputerowych. Dodatkowo, dziewięć przycisków posiada funkcję makro, co z kolei pozwala przypisywać im indywidualne cechy, dostosowane do konkretnego rodzaju gry.

Wysokiej jakości czujnik laserowy o rozdzielczości 8200 dpi zapewnia niezwykłą szybkość i precyzję ruchów. Dzięki możliwości zmiany częstotliwości (na czterech poziomach) możliwe jest dostosowanie czasu reakcji myszy, tak aby jak najlepiej odpowiadała aktualnym potrzebom. Specjalne ślizgacze umieszczone na spodzie myszy ułatwiają jej ruch na wielu powierzchniach, w tym niestandardowych, bez odczuwalnego spadku jakości działania. Co więcej, czujnik laserowy dostosowuje swoją wydajność do powierzchni, po której mysz się porusza. Całość uzupełnia podświetlenie przycisków i rolki.

Urządzenie podłączane jest do portu USB za pomocą plecionego kabla - dzięki technologii Plug & Play jest gotowe od razu do działania.

Dane podstawowe

Producent
Rodzaj
Liczba przycisków
Kolor

Dane techniczne

Komunikacja
Interfejs
Zaproponuj zmiany lub zgłoś uwagi

Produkty rekomendowane

Corsair Vengeance M95 Performance Laser Gaming Mouse (CH-9000025-EU) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Corsair Vengeance M95 Performance Laser Gaming Mouse (CH-9000025-EU) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
0,5
1 opinia
/
0%
ergonomia
/
0%
precyzja
/
0%
wygląd
/
0%
jakość wykonania
Liczba głosów: 1 Liczba opinii: 1
Ocena: 0,5/5
Za tą cenę chciałoby się wymagać najwyższej jakości. Tymczasem już od początku użytkowania scroll sprawia wrażenie delikatnego. Okazało się, że to nie tylko wrażenie - po kilku miesiącach szlag go trafił. Przy najmniejszym dotyku świruje - góra! Dół! Przewija, skacze. W ostatecznym rozrachunku wolałbym sobie kupić myszkę za stówę i równowartość 250zł zimnych okładów na głowę, bo mi chyba musiało słońce przygrzać w czajnik, że kupiłem ten model.
Niestety poniewczasie, ale poszperałem po necie i nie trzeba było szukać daleko, żeby się dowiedzieć, że mój przypadek nie jest odosobniony, a problem ze scrollem w tej myszce jest powszechny. Corsair doskonale zdaje sobie z tego sprawę, bo ich fora aż kipią od skarg na ten produkt. Wygląda na to, że miałem nawet szczęście, że moja wytrzymała prawie rok. Żądać tak grubych pieniędzy za taki badziew zakrawa o skandal.
Firma ta wypracowała sobie już u mnie opinię na swój temat. Gorąco odradzam ten produkt, a przed kupnem jakiegokolwiek innego przestrzegam i polecam zastanowić się 2 razy i 3 razy zrobić internetowy wywiad - poszukać opinii, zwrócić uwagę na te negatywne i postarać się ocenić na ile są one adekwatne. Bo jak się okazuje, w przypadku tej myszki są one bardzo trafne.
Wady
ergonomia
jakość wykonania
Zgłoś

Produkty rekomendowane

Corsair Vengeance M95 Performance Laser Gaming Mouse (CH-9000025-EU) - Pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.

Produkty rekomendowane

Podobne oferty wybrane przez Ceneo

Produkty rekomendowane