Samsung Galaxy Trend S7560 Biały

Smartfon z ekranem 4 cale. Aparat 5 Mpix, pamięć 0,75 GB RAM, Dual SIM: Nie
Ostatnia cena:
315,69 306,15 324,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Samsung Galaxy Trend S7560 Biały - Opinie

czas pracy na baterii

1. uzytkownik_anonimowy

przedmiot super, godny polecenia dla niezbyt wymagających użytkowników, jednak gdy chce sie szybko coś zrobić na telefonie, zawiesza sie i łapie lagi, ale mi odpowiada, jak najbardziej nadaje się do podstawowych funkcji, bateria trzyma około 2 dni przy normalnym urzytkowaniu

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  2. Karolina

Nie kupłabym go ponownie. Podczas rozmów słychać szumy i trzaski. Po zainstalowaniu kilku podstawowych aplikacji wiesza się. Zanim włączy się aplikacja mija ok 5-7 sekund. Jako duży plus muszę podkreślić, że telefon po upadku na chodnik przeżył, ma parę zadrapań, ale nic się nie stało z wyświetlaczem. Telefon jest nadal sprawny.

Zalety
    • ekran się nie rysuje
    • przeżył upadek na chodnik
    • robi ładne zdjęcia
    Wady
    • kiepska jakość rozmów
    • ma za mało pamięci
  3. uzytkownik_anonimowy

Ładny wygląd, bateria długo trzymo jak na smartfona [ok 4 dni], czytelny wyświetlacz i ładne kolory. Dobrze spasowana obudowa, system bardzo dobrze reaguje na dotyk, nie przycina się, dobry głośnik [bardzo dobrze słychać rozmówcę]

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  4. uzytkownik_anonimowy

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  5. uzytkownik_anonimowy

Przyjazny telefonik dla mało wymagających użytkowników. Dla mnie ważny był aparat, gps, odtarzacz muzyki. Za tą cene jest ok. Bateria nie najgorsza. Gdy właczonych jest kilka apsów potrafi się dobrze zmulić.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, wygląd
  6. uzytkownik_anonimowy

Mam go od ok. 3 tygodni, jak na razie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uważam, że w tej cenie trudno jest znaleźć lepszy telefon, dlatego też serdecznie go polecam wszystkim zainteresowanym.

7. uzytkownik_anonimowy

Wspaniały produkt, łatwy w obsudze. Wszystko ładnie, przejrzyście, bez problemów.To mój pierwszy smartfon i mogę polecić go każdemu, kto jeszcze się zastanawia, czy wymienić swój stary telefon na smartfona.

8. uzytkownik_anonimowy

Jestem z produktu bardzo zadowolona, jedynym jego minusem jest bateria, która trzyma w moim przypadku 2-3 dni (choć jeśli ktoś rozmawia bardzo dużo i będzie oglądał filmiki itp. to pewnie dużo krócej)

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
    Wady
    • bateria
  9. uzytkownik_anonimowy

Świetna jakość wykonania, bezproblemowa obsługa telefonu. Dobre parametry - jak na cenę telefonu. Troszkę kłopotliwy w użytkowaniu, dla przyzwyczajonych do prostych telefonów komórkowych. Polecam!

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, wygląd

Telefon wygląda bardzo ładnie, ekran jest odpowiedniej wielkości. Jak na tej klasy telefon robi bardzo fajne zdjęcia, które nie są rozmazane. Obudowa nie rysuje się, telefon wygodnie leży w dłoni. Cena jak najbardziej odpowiednia w stosunku do jakości. Polecam :)