Samsung Galaxy Trend S7560 Biały

Smartfon z ekranem 4 cale. Aparat 5 Mpix, pamięć 0,75 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Ostatnia cena:
286,61 388,28 324,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Samsung Galaxy Trend S7560 Biały - Opinie

czas pracy na baterii

1. uzytkownik_anonimowy

Telefon w swojej cenie bardzo w porządku. aplikacje działają dość szybko, nie wieszają się. Aparat też jest OK. Minusem jest bateria która trzyma ok. 1 dzień przy normalnym użytkowaniu.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  2. uzytkownik_anonimowy

przedmiot super, godny polecenia dla niezbyt wymagających użytkowników, jednak gdy chce sie szybko coś zrobić na telefonie, zawiesza sie i łapie lagi, ale mi odpowiada, jak najbardziej nadaje się do podstawowych funkcji, bateria trzyma około 2 dni przy normalnym urzytkowaniu

Zalety

Telefon wygląda bardzo ładnie, ekran jest odpowiedniej wielkości. Jak na tej klasy telefon robi bardzo fajne zdjęcia, które nie są rozmazane. Obudowa nie rysuje się, telefon wygodnie leży w dłoni. Cena jak najbardziej odpowiednia w stosunku do jakości. Polecam :)

Zalety
    • android 4.04
  4. uzytkownik_anonimowy

Ładny wygląd, bateria długo trzymo jak na smartfona [ok 4 dni], czytelny wyświetlacz i ładne kolory. Dobrze spasowana obudowa, system bardzo dobrze reaguje na dotyk, nie przycina się, dobry głośnik [bardzo dobrze słychać rozmówcę]

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  5. uzytkownik_anonimowy

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  6. uzytkownik_anonimowy

Przyjazny telefonik dla mało wymagających użytkowników. Dla mnie ważny był aparat, gps, odtarzacz muzyki. Za tą cene jest ok. Bateria nie najgorsza. Gdy właczonych jest kilka apsów potrafi się dobrze zmulić.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, wygląd
  7. uzytkownik_anonimowy

Mam go od ok. 3 tygodni, jak na razie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uważam, że w tej cenie trudno jest znaleźć lepszy telefon, dlatego też serdecznie go polecam wszystkim zainteresowanym.

8. koleś123

Witam, mam ten telefon od kilku dni i jestem z niego bardzo zadowolony.Nie można mieć chyba lepszgo telefonu za tą cene. Naprawde POLECAM!!!!!!

Zalety
    • bardzo szybko pracuje internet (wifi)
    • jeden dzień
    • nie wiesza się
    • podczas bawienia się bateria trzyma
    • praca baterii bez zabawy
    • robi świetne zdjęcia
    • szybkie przełączanie stron
    • wspaniały wygląd
  9. uzytkownik_anonimowy

Wspaniały produkt, łatwy w obsudze. Wszystko ładnie, przejrzyście, bez problemów.To mój pierwszy smartfon i mogę polecić go każdemu, kto jeszcze się zastanawia, czy wymienić swój stary telefon na smartfona.

10. Paweł

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung S7560 Galaxy Trend Czarny

Samsung Galaxy Trend telefon jak najbardziej godny polecenia, ale dla pewnego typu użytkowników. Jeżeli jesteś typem dzieciaka który musi świecić przed znajomymi super możliwościami telefonu, musisz pokazywać dumnie "jakiej to ja gry nie mam" to nie kupuj tego telefonu. Jeżeli jesteś zwykłym normalnym użytkownikiem który kiedyś posługiwał się telefonem z normalna klawiatura : pisał sms-y, dzwonił i czasem wchodził na internet i emai to polecam Ci ten model. Wprawdzie troszkę go sobie usprawniłem (wgrany root, wgrane oprogramowanie bez dodatków operatora) Moimi słowy : telefon chodzi bardzo płynnie i szybko, posiada prawie 2 GB miejsca na aplikacje więc jest akceptowalna pojemność (ja mam dodatkowo możliwość instalacji aplikacji na karcie sd) aparat 5 mpix z mocna lampa robi bardzo dobre zdjęcia, nagrywa też ładne filmy. Jest to telefon dzięki któremu uchwycisz ważne chwile w życiu (pierwsze uśmiechy dziecka) jak też obejrzysz jakieś filmy stojąc w kolejce w sklepie, zrobisz przelew w banku, wyślesz email. Ot taki do wszystkiego.

Co do ceny nie wiem czy jest wart ok 500 zł bo niby można kupić nowego 2 letniego galaxy s2 z taką kasę i jest mocniejszy od Trenda, ale ja dostałem go w play do umowy więc nie musiałem wywalić gotowych 500 zł jako telefon "gratis" do umowy jest jak najbardziej do polecenia.

Zalety
    • android 4.04
    • czas pracy na baterii
    • dobry wyświetlacz