Sony DVP-NS728

Historia cen ?
4,0
1 opinia
Ostatnia cena: 0,00

Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Odtwarzacze DVD

Sony DVP-NS728 - Opis i dane produktu

Producent
Zgłoś błąd w specyfikacji

Produkty rekomendowane

Sony DVP-NS728 - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Sony DVP-NS728 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,0
1 opinia
+3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
/
0%
jakość dźwięku
/
0%
jakość obrazu
/
0%
łatwość obsługi
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 1
Ocena: 4/5
Od wczoraj przetestowałem w sumie wszystkie możliwe formaty jakie odtwarza. Bez problemu radzi sobie z polską czcionką. Genialna jakość obrazu. Na razie mam jedynie problem z funkcją "Bravia Sync", ale do tego na pewno jeszcze dojdę w ustawieniach. Bardzo polecam.
Zgłoś
U mnie "Bravia Sync" działa nawet w połączeniu z plazmą Panasonica. Menu jest tak proste, że nie ma potrzeby by znać obce języki. Co do ceny to chyba lepiej dołożyć 100 zł niż kupić jakiś badziew, który będzie lądował w serwisie lub po skończeniu gwarancji się popsuje i narazimy się na koszty kupna nowego dvd, bo tego już nie będzie się opłacało naprawiać. To jest już moje drugie dvd marki sony (wcześniej miałem ns-38, które teraz służy mojemu dziecku do oglądania bajek, wgrałem nawet nowsze oprogramowanie) i jestem naprawdę bardzo zadowolony.
odpowiedz Zgłoś

Produkty rekomendowane

Sony DVP-NS728 - Pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.

Produkty rekomendowane

Podobne oferty wybrane przez Ceneo

Produkty rekomendowane