Kuchenka Ravanson KWGEK50N

Kuchenka gazowo-elektryczna o pojemności 46 l, Liczba palników: 4, Szerokość: 50 cm, Klasa energetyczna: A
3,9 5 0 23 opinie / 8 pytań

3. BoWawa

Rozsądna cena do jakości

4. aciol12

Solidne wykonanie .

Spełnia swoją funkcję i nic ponadto.

Zalety
    • ma palniki i elektryczny piekarnik
    Wady
    • brak automatycznego podpalania palnika
    • tandetne pokrętła
  6. MM

OK

Jej największą zaletą jest cena. Uwaga na niewymiarowy rozmiar (jest niższa niż standardowo). Polecam osobom potrzebującym taki sprzęt na działkę, bo do domu się zbytnio nie nadaje. Chyba, że trzeba kupić a portfel nie pozwala na nic więcej.

Zalety
    Wady
    • brak schowka
    • brak zapalarki
    • niestandardowa wysokość
  8. andzia1134

To prawdopodobnie najgorsza kuchnia na rynku. Dzięki uprzejmości naszego włąściciela mieszkania mieliśmy nieprzyjemność posiadania 2 sztuk. Pierwsza zepsuła się dokładnie po 2 latach - czyli po okresie gwarancji. Wysiadł termostat w piekarniku i jeszcze coś - ogólnie nie do naprawy. Piekarnik nie grzał, czasami grzał, aż ostatecznie przestała nawet świecić lampka przy pokrętle. Sama kuchnia gazowa okropna - ciężko zapalić gaz, trzeba robić jakieś kombinacje alpejskie z kurkami - wcisnąć w odpowiednim momencie, trzymać przekręcać powoli.... To, że nie ma funkcji zapalania w pokrętle jeszcze bardziej utrudnia zadanie. Same pokrętła tendetne, po zachlapaniu tłuszczem nie do doczyszczenia. Wracając do piekarnika - funkcje upiecz góra, upiecz dół, upiecz góra i dół. Kiedy działa, to piekł tak sobie - serowa zapiekanka po 1h siedzeniu w piekarniku nie zrobiła się nawet lekko pomarańczowa z wierzchu - prawdopodobnie mikrofala zrobiłaby tą samą robotę. Raz piekłam ciasto - biszkopt - upiekł się ale bez szału. Ach.. i jeszcze to, że aby sprawdzić czy coś się ,,zagrzało" trzeba wpakować telefon z włączoną latarką do piekarnika...Brak słów. W kuchence 2 blaszki nie pasują do tych rynieniek w śrdoku - trzeba pchać na siłę aż do zdarcia lakieru z blachy. Zaś wykończenie tak tandetne, że parę razy mało nie oderwałam paznokcia, nie mówiąc podrapanych dłoni o ostre krawędzie rączki od piekarnika.

Wady
    • awaryjność piekarnika
    • bardzo ostre krawędzie
    • blaszki nie pasują do piekarnika
    • brak automatycznego podpalania palnika
    • brak zapalarki i podświetlanego piekarni
    • funkcjonalna piekarnik elektryczny
    • niestaranne wykończenie
    • tandetne pokrętła
    • wyposażenie
  9. D...a

Zmarnowane pieniądze. Palniki bardzo słabo pracują, poprzednia kuchenka funkcjonowała normalnie, czyli wina nie lezy po stronie układu gazowego.

10. TOMASZ

Kuchenka RAVANSON KWGE-K50N to totalny kicz na rynku , kuchnia nie posiada oświetlenia piekarnika ( w instrukcji widnieje opis jak wymienić żarówkę , lampka fabrycznie nie jest montowana ) . Po zakupie sprzętu dowiadujemy się ze kuchenka nie posiada zapalarki , dolna szuflada jest na stałe przymocowana do obudowy . Grzałka zamontowana w piekarniku znajduje sie na wierzchu - wszystko toporne . całość produktu niskiej jakości . Rozumiem zośza coś ale cena wcale jak na ten produkt nie jest niska a wad duzo . .
    pozdrawiam