Kuchenka Ravanson KWGE-K50N

Kuchenka gazowo-elektryczna o pojemności 46 l, Liczba palników: 4, Szerokość: 50 cm, Klasa energetyczna: A
3,9 5 0 23 opinie / 8 pytań
3,9
SPRAWDŹ PROMOCJE W NEO24.PL

łatwość czyszczenia
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Ravanson KWGE-K50N i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Jej największą zaletą jest cena. Uwaga na niewymiarowy rozmiar (jest niższa niż standardowo). Polecam osobom potrzebującym taki sprzęt na działkę, bo do domu się zbytnio nie nadaje. Chyba, że trzeba kupić a portfel nie pozwala na nic więcej.

Zalety
    Wady
    • brak schowka
    • brak zapalarki
    • niestandardowa wysokość
  2. Ania

prosta w obsłudze bez zbędnych funkcji idealna dla starszej osoby

3. Małgosia

Jak bym miała dokonać zakupu ponownie to bym wybrała inną kuchenkę bardziej praktyczną.Nie wiem w jakim celu producent zainstalował iskrowniki jeżeli nie działają( "to jakaś dekoracja")

Zalety
    • funkcjonalna piekarnik elektryczny
    Wady
    • brak dolnej szuflady
    • brak zapalarki i podświetlanego piekarni
  4. MM

OK

Spełnia swoją funkcję i nic ponadto.

Zalety
    • ma palniki i elektryczny piekarnik
    Wady
    • brak automatycznego podpalania palnika
    • tandetne pokrętła
  6. aciol12

Solidne wykonanie .

7. beata

trudno ocenić ,ponieważ nie jest przeze mnie jeszcze używany

8. An...

ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

• łatwość czyszczenia
  9. bomel

tania prosta

• jakość wykończenia
    • wyposażenie
  10. andzia1134

To prawdopodobnie najgorsza kuchnia na rynku. Dzięki uprzejmości naszego włąściciela mieszkania mieliśmy nieprzyjemność posiadania 2 sztuk. Pierwsza zepsuła się dokładnie po 2 latach - czyli po okresie gwarancji. Wysiadł termostat w piekarniku i jeszcze coś - ogólnie nie do naprawy. Piekarnik nie grzał, czasami grzał, aż ostatecznie przestała nawet świecić lampka przy pokrętle. Sama kuchnia gazowa okropna - ciężko zapalić gaz, trzeba robić jakieś kombinacje alpejskie z kurkami - wcisnąć w odpowiednim momencie, trzymać przekręcać powoli.... To, że nie ma funkcji zapalania w pokrętle jeszcze bardziej utrudnia zadanie. Same pokrętła tendetne, po zachlapaniu tłuszczem nie do doczyszczenia. Wracając do piekarnika - funkcje upiecz góra, upiecz dół, upiecz góra i dół. Kiedy działa, to piekł tak sobie - serowa zapiekanka po 1h siedzeniu w piekarniku nie zrobiła się nawet lekko pomarańczowa z wierzchu - prawdopodobnie mikrofala zrobiłaby tą samą robotę. Raz piekłam ciasto - biszkopt - upiekł się ale bez szału. Ach.. i jeszcze to, że aby sprawdzić czy coś się ,,zagrzało" trzeba wpakować telefon z włączoną latarką do piekarnika...Brak słów. W kuchence 2 blaszki nie pasują do tych rynieniek w śrdoku - trzeba pchać na siłę aż do zdarcia lakieru z blachy. Zaś wykończenie tak tandetne, że parę razy mało nie oderwałam paznokcia, nie mówiąc podrapanych dłoni o ostre krawędzie rączki od piekarnika.

Wady
    • awaryjność piekarnika
    • bardzo ostre krawędzie
    • blaszki nie pasują do piekarnika
    • brak automatycznego podpalania palnika
    • brak zapalarki i podświetlanego piekarni
    • funkcjonalna piekarnik elektryczny
    • jakość wykończenia